Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Gość gość
Pauliniu! Masz rację całkowitą z tym jedzeniem i wodą, tylko ja już chyba nie mam siły na takie wyzwania... Choroba ograbila mnie z tylu rzeczy, ciągle jakieś ograniczenia... Jestem tym zmęczony. Do tego przeze mnie GF zmienia się tematycznie w... Nie, nie napiszę tego, bo znowu będziesz krzyczeć i łzy ronić... Jestem zmęczony Wróbelku... Spokojnego rozwiązywania spraw księgowych! Cdn... M.

Gość Elfik_
Dzień dobry ;) Witaj Aa;), KO ;), Michale ;) . U nas ma być dzisiaj 29 stopni. Ciekawa jestem, jaka pogoda będzie u Was. Ja już odreagowałam wczorajszy dzień – spałam …. 12 godz. Pewnie za głowę się łapiecie, ale wczoraj nie nadawałam się już do życia :). Nie byłam chora, tylko wykończona. Michałku :) Bardzo mi przykro, że gorzej się czujesz :(. Ty pewnie najlepiej znasz Swój organizm. Czasami działają na nas czynniki, na które nie mamy wpływu, a czasami takie, na które trochę mamy (sposób odżywiania się, aktywność). Ty ostatnio, pracując na działce, znacznie zwiększyłeś wysiłek fizyczny. Może się nieco przeforsowałeś? Czasami szkodzą nam rzeczy, o których człowiek by nie pomyślał. Mnie np. pomidory, które bardzo lubię. Pomidory, ziemniaki czy papryka wpływają na bóle i elastyczność stawów. Życzę Ci szybkiej poprawy samopoczucia ;). Jak tam, czy dużo jeszcze zostało Ci pracy porządkowej na działce? Prace drwala ;) już zakończone, czy jeszcze w toku ? Lekkiej pracy ;) ;) ;) . Trzymaj się! KO :) Postaram się dziś lub jutro obejrzeć YD 3 ;). Jeszcze muszę poczytać wcześniejsze Wasze posty i obejrzeć klipy ;). Tobie też życzę lekkiej pracy. Pewnie przed 10 –tym zamykasz poprzedni miesiąc. <<< Basiu ;), Barnaby ;), Beatris :), Kasiu ;) – pozdrawiam 🌼 ;). GRA :) mam nadzieję, że miło wypoczywasz :). Na weekend u nas zapowiadają upały. Pozdrawiam :). Wszystkim życzę dobrego dnia :).

Gość Pani KO
M! To nie są żadne ograniczenia, czy wyzwania, tylko TYLKO inny sposób odżywiania się. Dlaczego woda mineralna i lżejsze jedzenie kojarzy się z ograniczeniem? Tak też można się odżywiać, bez restrykcyjnej diety i odmawiana sobie ulubionego jedzenia. Przecież nie musisz jeść tylko sałaty i popijać jej wodą! Wystarczy tylko trochę zmienić obecne proporcje i wprowadzić więcej wody. >>>Picie wody mineralnej nie jest przecież ograniczeniem i wyzwaniem<<< Właśnie dlatego, że się gorzej czujesz, nie powinieneś dodatkowo jedzeniem obciążać organizmu, on też musi odpocząć! Jesteś już tym zmęczony, rozumiem, to nie jest chwilowy spadek formy, pamiętam co piszesz o sobie, ale nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Niestety! Sam przyznałeś, że jedzenie i woda mogą coś zmienić. Ale, jeśli Ty już nic nie chcesz zmieniać, to sam sobie serwujesz gorsze samopoczucie! Tak jest prawda! Nie martw się o mnie. Nie będę Cię namawiać... Nie będę krzyczeć... Nie będę płakać... P.

Cześć Elfi :) U mnie dziś ma być 27 st. w weekend 29 st. Upały nie opuszczają! Ciekawe co będzie jak przyjdą wakacje? Trochę mam liczenia przed 10 ;) Dzięki! Miłego dnia! :)

Dzień dobry:) > Aa :) KO :) Elfi :) Michale :) > Dopiero mam czas na drugi odcinek YD , a Wy już wspominacie o trzecim :) Muszę /chcę to nadgonić i zaczęłam oglądać 2 i ...od razu jest"banan" :D Nie można twórcom serialu zarzucić braku poczucia humoru .Przy obsadzie ról również :) Cały czas się uśmiecham patrząc na Kadira i jego ojca - Ökkeşa. A szczególnie gdy są razem :D Ich zewnętrzne podobieństwo jest wręcz powalające ;) > Oj, Elfi :) To rzeczywiście musiałaś być solidnie wykończona. 12 godzin snu...Wiedziałaś gdzie jesteś gdy się obudziłaś ;) :D ? *U mnie jest 27° ale na szczęście jest lekki (+/-)wietrzyk i da się żyć ;) Pozdrawiam Cię 🌼 > Fajnego popołudnia , Gromadko :)

Gość gość
Cześć Elfiku! :-D 12 godzin... Nieraz i więcej spałem! Jeżeli tylko można i organizm tego się domaga, to czemu nie... > Cześć Kasiu! :-) Dobrze, że do nas zaglądasz, tak nas już malutko... U nas tj. w centrum jest gorąco, 29 st. Wiaterek minimalny... Czuję się najlepiej od co najmniej 3 dni. Nakrzyczał na mnie ten WZP ;-) i od razu poskutkowało ;-) Żartuję. Wzialem się na ostro za dwie stare dolegliwości i chyba poskutkowało... Co nie zmienia faktu, że ten Złośliwiec ;-) ma rację... Ale najciężej jest walczyć z sobą samym... Pozdrawiam Was serdecznie! M.

Gość gość
Dzień dobry Gromadko GF :-) Dzisiaj nasza Fatmagül obchodzi urodziny❤️ ❤️ Wszystkiego najlepszego!!! Miałabym takie życzenie, aby jeszcze kiedyś zagrali razem z Enginem, jeżeli nie w serialu to chociaż w filmie. https://youtu.be/RzkEgKe29bw Pozrawiam wszystkich bardzo serdecznie :-) Beatris.

Gość Pani KO
Cześć Kasiu :) 2 YD, był świetny! Ja ubawiłam się przez Rusena :D Potrafi się odnaleźć w różnych sytuacjach. W relacji z Karhamanen jest jeszcze lepszy! :)

Cześć Beatris :) Dziękuję za przypomnienie o urodzinach Fatmagul :) :) ( Ja pamiętałam rano ;) ) Przyłączam się do życzeń dla naszej Fatmagul, no bo jest nasza :) :) > Fatmagul i Kerim śpiewają dla Nas :) "https://www.youtube.com/watch?v=i1f5HV1Nk3o > I piękna Fatmagul, w pięknym dniu :) "https://www.youtube.com/watch?v=Uk3Gk1BW_g8

Dla chętnych ;) > CP 21 > Rejs w morze we dwoje, Hazal będzie miła za swoje! Po co się pchała na łódź Kenana? Ona nie boi się psychola-Vurala! Chciała pomówić o Kenanie i Irmak? W to chyba wtrącać się nie powinna?! No nic, stało się! Wypłynęli na szeroką wodę! Ich wielka miłość ukrywana, przecież istniej nadal! (- Chociaż nie przekonują mnie, że mocno kochają się! ) To będzie dla nich test! Jak bardzo nienawidzą się! Było już przypadkowe zetknięcie, jak to bywa na morzu przy pogodzie wietrznej! Krzycząca, wkurzająca baba, zamknięta na klucz, to też standard! Ojej! Rozładowane telefony!!! Czy ktoś jest jeszcze tym zaskoczony?! Jest pustkowie, jakaś wyspa, stara chata! Bez prądu, wiec i bez światła! (-Ufff! Robi się romantycznie! A może ma być dramatycznie?! Trudno odczytać ich uczucia! Grają bez emocji, bez życia!) /c.d.n./

/c.d./ Gdy Kenan i Hazal przeżywają trudne chwile, chyba?! W Stambule matka Hazal dramat przeżywa! Aziz! To on jest powodem, że o mało nie skończyła zawałem! Jest właścicielem restauracji, w której była zadowolona z pracy. Odeszła! Zostawiła fartuch na stole! Zapominała dodać! - Ciebie i Twoją restaurację, pier...e -mam w nosie! Teraz przeżywa, to spotkanie, bo o córce Aziz może poznać prawdę! Irmak też przeżywa i jest w stresie! Gdzie Hazal z Kenanem podziewa się?! Dlaczego on ukrywał znajomość z Hazal? Dlaczego pierścionek zaręczynowy mi pokazał! Ale jest Defne tuż obok, która dodała jej nnadziei na nowo! To do Defne nie podobne, ale widać, że życzy Irmak dobrze! Kolejna, która żyje w stresie, to Ebru, za chwilę gabinet Sinana rozniesie!!! Szybko chce siostrę odnaleźć! Nie chce żeby miała kłopoty z Vuralem! Sinan nawet się nie przejął tym. Dla niego to przyjemność, by Vural wściekły był! /c.d.n./

/c.d./ Wracamy do chaty bez prądu. Kenan nie zawróci, bo spodziewa się burzy i sztormu. On zostaje, a Hazal łódź oddaje. Jeśli chce może sobie poływać! On zna się na pogodzie, bo to doświadczony rybak. Kiedy oni trafili do starje chaty, Vurala w willi, szlag trafi! Jak oszalały szuka zaginionej pary! Wezwał Halila, Ale tylko wie, jak się nazywa! Zdziwony otworzył gębę, że Kenan porwał jego córkę! Jest i Kenan z rybą! Był na połowach, ma rybę prawdziwą! Ale nie będzie kolacji romanycznej!!! Hazal nawet palcem nie kiwnie! Nie zamierza mu usługiwać, służącą niech jej nie nawzywa! /c.d.n./

/c.d./ Powrót do Stambułu w deszczu. Irmak ma wiadomość dla brata najlepszą! Stoi niepewnie i niepewnie patrzy" -"Kenan się mi oświadczył!" Vural zerwał się na nogi! Matkę prawie przygniotło do podłogi! Defne słucha na schodach ! Widać, że z rodzinnej kłótni jest zadowolona. Ponownie chata na pustkowiu. Kenan jest dumny z ryby, którą sam złowił! Z zachwytu, aż krzyczy! Tak skromnie się tym szczyci! Rodzina Hazal, z ojcem na czele, przeczuwają straszna tragedię! Vural przecież się zemści!!! Martwi się zięciem teściu! Ebru, też martwi! Kenan i Hazal razem, to nie żarty! Melek chce, tylko powrotu dziecka! Reszta nie ma znaczenia. Inną zmartwioną, ale Kenanem, jest Ece, razem z ojcem. Ją zżera zazdrość, a Aziz ma już problemów dość! /c.d.n./

/c.d./ W chacie bez światła, Hzal już zmarzła. Opał jest, ale mokry, leży za oknem. Kenan to dżentelmen, kurtką podzieli się. Obok niej usiądzie, cieplej im będzie. Może i cieplej, ale nie lepiej! Słowa Hazal, przypomniały mu do matki wielki żal. Ona zostawła go kiedyś samego, Hazal też odeszła od niego. Nocą każdy w telefon patrzy... Irmak o Kenanie marzy! Ebru też myśli o Kenanie, aż ją tak świt zastanie! Melek za córką tęskni! Vural za żoną, ofiarą swojej obsesji!!!

Gość Elfik_
Witaj Beatris :) Ja wczoraj pamiętałam o urodzinach Fatmagul, a dzisiaj zapomniałam. Na szczęście jesteś z nami i nam przypomniałaś ;). Pozdrawiam ;) ;)

Gość Elfik_
Basiu :) Również i ode mnie najserdeczniejsze życzenia Urodzinowe dla Twojej Córki :) 🌼 🌼 🌼. Życzę Wam miłego dnia.

Dla Chętnych > CP 22 W chacie. Ciąg dalszy przygód. Tu nie ma żadnych wygód. Jedno łóżko, ich dwoje! Wszystko jest połączone jednym pokojem. Wytrzymali razem do świtu. Kenan niesie zakupy ze sklepu? (-Czyli nie byli na pustkowiu, gdzieś mogli podłączyć się do prądu?) Vural już nie śpi! Jest nadal wściekły! A będzie jeszcze gorzej! Ciała kobiety i mężczyzny na brzeg wyrzuciło morze! Potrzebna jest identyfikacja, Wszyscy jadą, ale bez Hazal ojca! Halil powiadomił Melek! Aziz też na przystań jedzie! /c.d.n./

/c.d./ W tym czasie emocje zenitu sięgają! Na brzegu czeka rodzina, ledwo na nogach się trzymają! Ale smutek długo nie trwał Hazal już krzyczy do matki, za nią uśmiecha się Kenan! Vural, aż pieni się ze złości! Halil ma też dość Kenana podłości! Taka zniewaga, rękoczynu się domaga! Vural wyskoczył mu do gardła! Kenan pięścią powalił rywala! Po chwili miał broń przy skroni! Ale Aziz na to nie pozwolił! Strzelał w powietrze! Rozlewu krwi nie będzie! /c.d.n./

/c.d./ Spokój jednak nie zapanował! Aziz Hazal poznał! Vural poznał wspólnika Kenana! Melek z rodziną wróciła do domu sama! Hazal odjechała z Vuralem! Vural męczył ją przesłuchaniem! Przy wszystkich się tłumaczyła, gdzie noc z rybakiem spędziła. Teraz Sinan się spowiada. Czy wiedziała o współpracy Aziza i Kenana? Vural żonie nie uwierzył, nadal oczekuje prawidłowej odpowiedzi. Niestety! Innej nie dostanie! Hazal nie musi się tłumaczyć z nocy z Kenanem! /c.d.n./

/c.d./ Aziz Naz wspomina! spotkanie Hazal, to była wstrząsająca chwila! Teraz jest pewne, dlaczego Vural Hazal pojął za żonę! Irmak też się zastanawia. -Czy przyjąć oświadczyny Vurala? Pyta o to Hazal! Domyśla się, że ona nie chce widzieć ich razem! Jest też Ebu! Ona za chwilę dostanie obłędu! Ona nie wie co się stało! Ale już za chwilę spędzi z Hazal noc całą! Na polecenie Vurala, będzie siostrę wspierała. Przy okazji wypyta o wszystko, Przecież zawsze jest blisko z siostrą! /c.d.n./

/c.d./ Przed Melek trudne chwile, będzie musiał porozmawiać z Hazal i Azizem. -Co będzie dalej z zemstą, jeśli Hazal okaże się Aziza córką? Kenan o tym z bratem rozmawia. A Aziz się zastanawia.

Gość Elfik_
Cześć Kasiu :) Z tym spaniem to nie było tak, że zasnęłam i obudziłam się dopiero po 12 godz. Budziłam się wcześniej, ale nadal czułam potrzebę snu, więc obracałam się na drugi bok i dalej spałam ;). A dzisiaj roznosi mnie energia ;).

Gość Elfik_
O! KO ;) dałaś streszczenie CP :) Dzięki 🌼 🌼. Ja teraz działam w kuchni. W ten upał zachciało mi się oprócz obiadu galaretę gotować :). Później przeczytam i obejrzę na VOD dzisiejszy odcinek.

Elfi ;) Pozmieniałam dziś swoje plany i nadrobiłam CP ;) Fascynująca historia z dreszczykiem, nie mogłam sobie odmówić :D Dzisiejszy odcinek też obejrzałam, ale jeszcze nie mam go opisanego ;) Miłego piątkowego popołudnia :) :) P.S. Ja chyba też powinnam dobrze się wyspać, może kiedyś ;) ;) Cieszę się, że masz energię do działania, akurat na weekend :D

Dla chętnych ;) > CP 23 Nocą, szczere rozmowy się toczą. Ahmet chce wsłuchać brata, czy ostatnia noc, był dla niego ważna. Ebru, też chce wiedzieć, co Hazal może jej o ostatniej nocy opowiedzieć! Oboje czują to samo. Jedno o drugim nie zapomniało. Z jednej strony złość i zemsta, a z drugiej miłość, o której każde pamięta. Ale muszą zdecydować, w którą stronę będą podążać. Dla Hazal, jest jasne! Jest żoną, więc z wyborem ma łatwiej! Kenan ma wybór jeszcze! Czy odpuści zemście? /c.d.n./

/c.d./ Kolejna rozmowa nocą. Vural ochroni siostrę przed nieszczęśliwą miłością? W nocy nie wszyscy śpią! Canan załatwia sprawy ze służbą. Próbki do badań DNA, od Hazal już ma! Od Ece też będzie miała, załatwi to pracownica szpitala. Defne spokojnie nie zaśnie, kiedy Ebru po domu kręci się właśnie! /c.d.n./

/c.d./ Rankiem, kolejne kłótnie! Hazal do matki sam nie pójdzie! Vural jest niespokojny! Podejrzeniami wobec żony! To nic nowego! co bardzo podobne do niego. Aziz też jest niespokojny, bo Hazal jest podobna do jego siostry! Irmak ma wątpliwości, czy Kenan jest szczery w miłości?! Melek ma spotkanie. Umówiła się z Hazal na śniadanie! /c.d.n./

/c.d./ A Ebru rankiem, przypadkiem, wpadła na Sinana owinięta ręcznikiem! Defne, też przy tym była! To była urocza chwila! Melek teraz chce z córką się pogodzić, a Aziz z pytaniami przychodzi. O przeszłości i o Hazal, chce teraz rozmawiać! Kenan jednak wybrał zemstę! Z Irmak zostaną małżeństwem! Ustalili datę ślubu, to już niedługo. W tajemnicy przed rodziną oczywiście, na pewno spotka ich wielkie szczęście! /c.d.n./

/c.d./ W tym czasie Aziz, opowiada o Naz, o podobieństwie do Hazal, że do tej pory siostry nie odnalazł. O swojej znajomości z Melek, jest jej starym przyjacielem. O Vuralu też powiedział, i o przestępstwach, o jakie go podejrzewa!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować