Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Dziękuję za piękną dobranockę , Beatris 🌼 , KO 🌼:) Oj :)I to jak przyjemnie się ogladalo i miło słuchało :) Aż sobie powtórzę.Mnie też się te klipy nie nudzą :) > Miłych snów i dobrej nocy , Gromadko :)

Gość Elfik_
Beatris ;), KO ;) Ja również dziękuję Wam za uroczą Dobranockę ;). Tyle znów pięknych scen przypomnieliśmy sobie z GF ;). 🌼 🌼 🌼. >>> Dobranoc ;) Pięknych snów:).

Beatris :) Piękne piosenki na Dobranoc! Dziękuję za przypomnienie i za wszystkie piosenki! 😘 🌼 :) Dzień urodzin Fatmagul pięknie uczciliśmy!

Gość gość
KO :-), dziękuję za Twoją dobranockę z piękną piosenką Celine Dion, właśnie wczoraj oglądałam o niej film, o jej życiu i drodze na szczyt. Beatris.

strona??? Ale szybko! :D > Mamy już 9 czerwca :) Kartka z kalendarza: Światowy Dzień Robienia na Drutach w Miejscach Publicznych Dzień Agugaga Międzynarodowy Dzień Archiwów Dzień Trójkąta Koralowego Dzień Przyjaciela Dzień Księgowego (Buchaltera) > Z okazji Dnia Przyjaciela :) "https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201107/1311246981_by_somsiadkaa2_600.jpg

M! :) Masz plany na jutro/ w dzień? Jutro będzie mnie mniej, mamy wyjazd, a ja będę kierowcą. Tym samym będę mniej pisać. Nie smuć się, wrócę ;) P.

Gość gość
P! Nadrobić zaległości wywołane niedyspozycją, sprzątać itp. Spoko, będę pisać, a Ty będziesz czytać ukradkiem ;) Zaraz idę spać Pauliniu! Oczy mi się zamykają... M.

Misiu :) Nadrabiaj, nadrabiaj i dbaj o siebie ;) Pomogę Ci ;) Ja już powinnam spać .... Pora na pora :) Spokojnej nocy :) :) Dobranoc Misiu! > Dobranoc Wszystkim :)

Gość gość
P! Potrafisz naprawiać rowerki ;) , naprawisz i rymowanie Paulisiu - zdolnisiu! Papapa! M.

Gość gość
Cześć PaulisieńKO! ;-) A jakoś leci, nic szczególnego się nie dzieje, był Wujek na chwilę, pobawiłem się i podkarmilem psa - Tofika ;-) A Ty gdzie dzisiaj fruwasz? Nadal jesteś Wróbel mazurek, czy dzisiaj z innych regionów Wróbelek? ;-) Udanego dnia Pauliniu! M.iś ;-) P. S. Cześć Elfiku ogrodniku! :-D

Gość gość
P! Kierowniku - dietetyku! A zamiast marchewki mogą być truskawki i czereśnie? Bo tak się trafiło, że mamy ich sporo! Ale ich nie będę ścierał! ;-) Zamiast marchwi zetrę kurze, ok? ;-) Cdn... M.

>>>Sponsorem wpisu jest woda mineralna „Muszynianka” <<< > Cześć Misiu! ;) Masz fajnieeee! Spokojne życie wiejskie. Zabawa z pieskiem :) > Dziś Wróbelek się smaży, w woj. świętokrzyskim na plaży. Sielipa Mała, dokładny adres! Jest tu trochę wody, nieduży zalew. Ale jest rodzinnie i spokojnie. 2 godz. samochodem ode mnie. Niedługo powrót do domu. Wieczorem odezwę się znowu. > Spokojnego popołudnia! Pozdrowienia dla Misia od Wróbla! :) :) P.

Gość gość
Dzień dobry z nad Bałtyku. Widzę , że na forum humory wszystkim dopisują. Cieszę się. Piosenek na Dobranoc była cała masa. Sorry, że się mało odzywam , ale jakoś limit na komórce szybko mi się wyczerpuje. Nie mogę za bardzo szaleć. Nad morzem zupełnie chłodno - 21 stopni. Trochę ludzi smaży się na plaży - ja nie bardzo mogę , bo już dostałam uczulenia od słońca , ....i teraz pozostaje mi siedzieć w cieniu. Ale mimo to.... .....pozdrawiam wszystkich gorąco ..... ... z nad chłodnego Bałtyku GRA

Misiu! Czereśnie i truskawki, dobra zamiana za marchewki! Ścietanie kurzy, sprawności fizycznej służy! Jesteś bardzo pilnym uczniem! W nagrodę otrzymujesz - :D !!! WZ.P. ;)

GRA :) Dzięki za pozdrowienia! Uczulenie na słońce! Oj nieee! I urlop nad morzem. W cieniu masz lepiej. Uważaj na siebie! Odpoczywaj! Jeśl nawet w cieniu, to nadal nad morzem ;) :) Pozdrawiam serdecznie!

Gość Elfik_
GRA :) Dzięki za pozdrowienia ;). Jak ja bym chciała, żeby u nas było 21 stopni. My w nocy mamy 20 st. Miłego wypoczynku :) ;) ;).

Gość gość
Paulisiu! Widzę, że Wróbelek dziś kielecki, a nie mazowiecki! ;-) Woda, woda, stoi na stole i czeka na mnie! Ale po tych owocach nie chce mi się pić! Miłego wypoczynku! Wykąpałaś się już w...piasku? :-D > Cześć GRA! U nas, w centrum dziś gorąco, 29 st, ale raczej jest pochmurno, burze krążą w koło... W cieniu też się można opalić! Pozdrawiam serdecznie! M.

Gość Elfik_
U mnie jest teraz 32,7 st. I nawet wiatru nie ma żeby w domu zrobić przeciąg :(.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować