Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Dziękuję za piękną dobranockę , Beatris 🌼 , KO 🌼:) Oj :)I to jak przyjemnie się ogladalo i miło słuchało :) Aż sobie powtórzę.Mnie też się te klipy nie nudzą :) > Miłych snów i dobrej nocy , Gromadko :)

Gość Elfik_
Beatris ;), KO ;) Ja również dziękuję Wam za uroczą Dobranockę ;). Tyle znów pięknych scen przypomnieliśmy sobie z GF ;). 🌼 🌼 🌼. >>> Dobranoc ;) Pięknych snów:).

Beatris :) Piękne piosenki na Dobranoc! Dziękuję za przypomnienie i za wszystkie piosenki! 😘 🌼 :) Dzień urodzin Fatmagul pięknie uczciliśmy!

Gość gość
KO :-), dziękuję za Twoją dobranockę z piękną piosenką Celine Dion, właśnie wczoraj oglądałam o niej film, o jej życiu i drodze na szczyt. Beatris.

strona??? Ale szybko! :D > Mamy już 9 czerwca :) Kartka z kalendarza: Światowy Dzień Robienia na Drutach w Miejscach Publicznych Dzień Agugaga Międzynarodowy Dzień Archiwów Dzień Trójkąta Koralowego Dzień Przyjaciela Dzień Księgowego (Buchaltera) > Z okazji Dnia Przyjaciela :) "https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201107/1311246981_by_somsiadkaa2_600.jpg

Gość gość
P! Wiem, wiem! Masz rację PrzyjaciółKO!!! M.

M! :) Masz plany na jutro/ w dzień? Jutro będzie mnie mniej, mamy wyjazd, a ja będę kierowcą. Tym samym będę mniej pisać. Nie smuć się, wrócę ;) P.

Gość gość
P! Nadrobić zaległości wywołane niedyspozycją, sprzątać itp. Spoko, będę pisać, a Ty będziesz czytać ukradkiem ;) Zaraz idę spać Pauliniu! Oczy mi się zamykają... M.

Misiu :) Nadrabiaj, nadrabiaj i dbaj o siebie ;) Pomogę Ci ;) Ja już powinnam spać .... Pora na pora :) Spokojnej nocy :) :) Dobranoc Misiu! > Dobranoc Wszystkim :)

Gość gość
Dobranoc P! Dobranoc Ekipo! M.

Misiu! P. S. Rymowanie mi się popsuło! ;) Muszę jutro nareperować! WZ.P.

Gość gość
P! Potrafisz naprawiać rowerki ;) , naprawisz i rymowanie Paulisiu - zdolnisiu! Papapa! M.

Gość Elfik_
Dzień dobry ;) Witaj KO :) Dzięki za ten uroczy gif z kotkiem ;) >>> U mnie jest już 28 stopni, pochmurnie (ale słonko się już przedziera) i bez wiatru. Później ma być 32 st. Życzę Wam przyjemnej soboty :) https://img1.obrazkionline.pl/ob/motyle/motyle_007.jpg Pozdrowienia dla Wszystkich :) ;) ;).

Gość gość
Dzień dobry Gromadko! Cześć P! Cześć Elfiku! Miłego dnia!

Cześć :) Elfi :) M. ;) Aa :) Kogut może sobie kawę zrobić i mnie nie budzić :D

Hej Misiu! :) Na rozgrzewkę, zetrzyj marchewkę ;) Co słychać? ;) WZ.P.

Gość Elfik_
Witaj Michale :) Witaj Aa :) Świetny obrazek z kogutem ;) ;) .

Gość gość
Cześć PaulisieńKO! ;-) A jakoś leci, nic szczególnego się nie dzieje, był Wujek na chwilę, pobawiłem się i podkarmilem psa - Tofika ;-) A Ty gdzie dzisiaj fruwasz? Nadal jesteś Wróbel mazurek, czy dzisiaj z innych regionów Wróbelek? ;-) Udanego dnia Pauliniu! M.iś ;-) P. S. Cześć Elfiku ogrodniku! :-D

Gość gość
P! Kierowniku - dietetyku! A zamiast marchewki mogą być truskawki i czereśnie? Bo tak się trafiło, że mamy ich sporo! Ale ich nie będę ścierał! ;-) Zamiast marchwi zetrę kurze, ok? ;-) Cdn... M.

>>>Sponsorem wpisu jest woda mineralna „Muszynianka” <<< > Cześć Misiu! ;) Masz fajnieeee! Spokojne życie wiejskie. Zabawa z pieskiem :) > Dziś Wróbelek się smaży, w woj. świętokrzyskim na plaży. Sielipa Mała, dokładny adres! Jest tu trochę wody, nieduży zalew. Ale jest rodzinnie i spokojnie. 2 godz. samochodem ode mnie. Niedługo powrót do domu. Wieczorem odezwę się znowu. > Spokojnego popołudnia! Pozdrowienia dla Misia od Wróbla! :) :) P.

Gość gość
Dzień dobry z nad Bałtyku. Widzę , że na forum humory wszystkim dopisują. Cieszę się. Piosenek na Dobranoc była cała masa. Sorry, że się mało odzywam , ale jakoś limit na komórce szybko mi się wyczerpuje. Nie mogę za bardzo szaleć. Nad morzem zupełnie chłodno - 21 stopni. Trochę ludzi smaży się na plaży - ja nie bardzo mogę , bo już dostałam uczulenia od słońca , ....i teraz pozostaje mi siedzieć w cieniu. Ale mimo to.... .....pozdrawiam wszystkich gorąco ..... ... z nad chłodnego Bałtyku GRA

Misiu! Czereśnie i truskawki, dobra zamiana za marchewki! Ścietanie kurzy, sprawności fizycznej służy! Jesteś bardzo pilnym uczniem! W nagrodę otrzymujesz - :D !!! WZ.P. ;)

GRA :) Dzięki za pozdrowienia! Uczulenie na słońce! Oj nieee! I urlop nad morzem. W cieniu masz lepiej. Uważaj na siebie! Odpoczywaj! Jeśl nawet w cieniu, to nadal nad morzem ;) :) Pozdrawiam serdecznie!

Gość Elfik_
GRA :) Dzięki za pozdrowienia ;). Jak ja bym chciała, żeby u nas było 21 stopni. My w nocy mamy 20 st. Miłego wypoczynku :) ;) ;).

Gość gość
Paulisiu! Widzę, że Wróbelek dziś kielecki, a nie mazowiecki! ;-) Woda, woda, stoi na stole i czeka na mnie! Ale po tych owocach nie chce mi się pić! Miłego wypoczynku! Wykąpałaś się już w...piasku? :-D > Cześć GRA! U nas, w centrum dziś gorąco, 29 st, ale raczej jest pochmurno, burze krążą w koło... W cieniu też się można opalić! Pozdrawiam serdecznie! M.

Gość Elfik_
U mnie jest teraz 32,7 st. I nawet wiatru nie ma żeby w domu zrobić przeciąg :(.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować