Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sex na wakacjach

Polecane posty

Gość gość

Cześć Mamy po 26 lat i zastanawiam się czy tylko my z mężem mamy takie „fantazje” będąc na wakacjach. Zdarzył wam się sex z jakaś poznana para na takim wyjeździe? Jak było? Chcieli byście to powtórzyć? A może odracacie ? Byliśmy już w Egipcie, Turcji i Bułgarii i w każdym miejscu nawiazalismy fajna znajomość lecz nigdy się nie odwazylismy zaproponować wspólny sex. Proszę tylko o powstrzymanie się od głupich komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniscie sprobowac jesli macie ochote ja z zona tez o tym myslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno temu, kiedy jeszcze bywałem na plaży nudystów wybraliśmy się tam w trójkę - ja, moja partnerka i jej kuzynka. Kuzynka była bardzo ładna, dużo młodsza i moja partnerka pozwoliła aby ona mi dotknęła bo on nigdy nie dotykała jeszcze męskiego penisa i chciała zobaczyć jak to jest. Kilka ruchów i od razu się spuściłem takie to wywołało emocje. Na szczęście moja dziewczyna wtedy nie miała żalu a kuzynka nawet była zadowolona, że ją spryskałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiamy się tylko ze przez takie pytanie wezmą nas za świrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie bedziesz pytac tylko samo sie wywiaze. Jak mozesz podaj maila moze ja i moja zona dogadamy sie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zawsze wycieczki wybieramy na ostatnia chwile gdzie łapiemy ostatnie miejsca a w dniu następnym jest wylot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam tylko zobaczyć wasz pogląd na nasza fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest spotkać otwartych ludzi, dla których seks nie jest herezją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogląd jest bardzo pozytywny, ale zawsze znajdzie się ktoś uważający się za świętego i zacznie za chwilę wylewać swoje nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wsparcie :) a wy macie za sobą jakieś wspomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Jednak nie jest tak prosto w tym zacofanym narodzie o otwartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się udało dopiero wtedy kiedy spotkaliśmy się wcześniej w Polsce. Po pierwszym spotkaniu uznaliśmy że jedziemy razem na wakacje. I działo się, działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale braliście już wtedy sex pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem zainteresowany z żonka mimo wieku 30+ I wielu znajomosci na wakacjach nie odwazylismy się zaprosić kogoś do naszego pokoju w wiadomej sprawie. A w głębi duszy chcieli byśmy spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jeszcze ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bawcie się ludzie , ja Wam zazdroszczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pomaga otwartość. Wtedy łatwiej się otworzyć i porozmawiać :) Wakacje to dobry moment. Jest luźno, ciepło, drinki i zaczyna się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty nie masz zapraszać w wiadomej sprawie, na seks. To musi wypłynąć samo. Luźna rozmowa, różne tematy i samo się poukłada. Najgorzej jest jeśli jedno ma ochotę, a drugie nie, lub nawet nie wie o zamiarach. Ale to łatwo wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem bo masz racje, przy drinkach przewaznie zaczynaja się podteksty jednakże nie ma na tyle odwagi żeby coś zaproponować, może macie jakieś pomysły jak to zrobić? Kiedyś siedzieliśmy na przeciw siebie z poznana para i zaczęłam masować mojego faceta ale tak jak wcześniej napisałam, fajnie było ale to nie to co chcieli byśmy uzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie tak! Do tego inne prowokacje, np niby przypadkiem pokazać coś. To wszystko powoduje, że pożądanie rośnie. Ale najlepsza jest otwartość w rozmowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz np taka sytuacja: wracamy do hotelu. Rozmowa i żony między sobą: jeszcze ostry seks i do łóżka. A to seks nie w łóżku? Coś ty! W łóżku był dawno temu, teraz jest wszędzie inaczej. Dziś mam ochotę na balkon. Wyszło, że chcą popatrzeć. Skończyło się na seksie równoległym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mam dla was coś ciekawego, jestem w tym samym wieku co autorka lecz przygoda miała miejsce rok temu, wszystko działo się w Turcji tyle ze sytuacja była odwrotna niż opisujecie. Poznaliśmy fajna parke 29 i chyba 32 lata zarabiaci ludzie ale do rzeczy na terenie hotelu mieliśmy do dyspozycji baseny i jacuzzi gdzie siedzieliśmy pod wieczór %% w pewnym momencie Małgosia moja partnerka zaczęła mnie masować pod woda, Daniel poszedł po drinki a na moim przyjacielu poczułem stopę która dość delikatnie zaczęła się ocierać o moje kąpielówki. Małgosia się spojrzała na mnie a Asia siedząca na przeciw dała nam do zrozumienia chyba ze widzi co robimy :P seksu wspólnego noe było ale coś podbiega pod temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(21:41) jak to wpłynęło na wasze relacje? Fajnie było? Każdy zajmował się swoim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniście założyć sobie konta na Zbiornik.pl . Przecież tam jest masa małżeństw i par bawiących się ze sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze wakacje się zbliżają, ciekawe kwestie poruszają forumowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że piszesz sam ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Mam wrażenie, że masz pojęcia o czym rozmowa się toczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rogacz.sex.pl forum dla swingersów itp. polecam. Wymagana rejestracja i akceptacja admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My 41 i 43 lat szczupli, zadbani, mieliśmy wynajęty domek nad Bałtykiem, któregoś wieczoru siedząc w kafejce żona zwróciła uwagę, że przygląda się jej facet około 30-tki , też atrakcyjny. powiedziała mi o tym a już wcześniej wielokrotnie fantazjowaliśmy o trójkącie z dodatkowym mężczyzną. Drinki, atmosfera luzu i... dosiadł się do nas i od słowa do słowa znaleźliśmy się w domku. Jak ona z nim szalała w łóżku i nie tylko... Byłem zafascynowany. Gdy wyszedł kochaliśmy się, nie - rżnęliśmy się jeszcze raz ostro, mówiłem że jest puszczalską suczką i nas to podniecało. Nie spotkaliśmy go już potem. Od tamtej pory staliśmy się bardziej otwarci i spotykaliśmy się z poznanymi w necie ludźmi na sex. Polecam przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa tylko lepiej chyba to zrobić za granica, wtedy jest większe prawdopodobieństwo ze nie trafi się na znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×