Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kogo zapraszałyście na wieczór panieński?

Polecane posty

Gość gość

Należę do dziewczyn, które nie mają za bardzo koleżanek, zawsze miałam męskie towarzystwo. Z tego powodu mój wieczór panieński będzie skromny. Póki co będzie moja bratowa, przyjaciółka-świadkowa i trzy kuzynki. Na weselu będzie czterech moich najlepszych kolegów i zastanawiam sie nad poproszeniem na panieński dziewczyn, z którymi przyjdą na wesele. Z jedną znam się dobrze, z jedną słabiej, a dwie poznam dopiero przy wręczaniu zaproszeń. Chciałam zaprosić te dziewczyny na swoj panieński, tak żeby je poznać jeszcze przed weselem i pobawić się razem. Czy zaproszenie na panieński dla takich osób, które dopiero się chce poznać, jest stosowne? Czy się jednak przyjęło, ze na panieńskim musi być najbliższe grono dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Myślę, że najważniejsze jest to z kim TY będziesz się dobrze bawić na swoim wieczorze panieńskim. Zastanów się, czy będziesz się swobodnie czuła z nowo poznanymi dziewczynami. Jeśli tak to nie jest to głupi pomysł, żeby zaprosić partnerki swoich kolegów, rzeczywiście poznają się i na weselu będę czuły się swobodnie. Nie mniej jednak, skup się przede wszystkim na sobie i na tym, żebyś to Ty spędziła ten wieczór najlepiej jak się da. Nie jest ważne to ile jest osób na panieńskim. Myślę, że świetny panieński może odbyć się nawet z 2 koleżankami ;) Jeśli byłabyś zainteresowana, to możesz uwiecznić swoją "ostatnią imprezę na wolności " :D w naszej fotoksiążce abo dać ją rodzicom w ramach podziękowania na weselu ;) https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/podziekowania-dla-rodzicow/#!format=3&cover=7&paper=6 Udanej imprezy i tak jak już wspomniałam, skup się przede wszystkim na sobie bo to Twój dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×