Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieplanowana ciąża z chłopakiem który jest w związku

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny.. Mam 19 lat, moim największym błędem były spotkania ze starszym kolegą, który od 4 lat jest w związku i mieszka z dziewczyną. Niby zwykle piwo w nocy raz czy drugi ale wyszło tak że nas poniosło, nie zabezpieczylismy się. Testy wyszły pozytywne, przypada dopiero 3 tydzień. Jestem przeciwna aborcji ale nie jesteśmy razem, on ma dziewczynę, nie mogę powiedzieć kto jest ojcem, mam maturę za rok. Kompletnie nie wiem co zrobić. Mam dostęp do tabletek na wrzody, ale są po terminie, z drugiej strony nie wiem czy dam radę to wytrzymać psychicznie... Już sam fakt tego, że spałam z czyimś chłopakiem bardzo mnie niszczy. Myślę nad tymi tabletka i ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twój problem, rób co chcesz. Szkoda dziecka że będzie nie taka matkę. Możesz urodzić i oddać do domu dziecka, to mniejsza patola niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że zrobiłam źle.. Wiem też że nie dam rady zrobić krzywdy temu dziecku ale ono już jest pokrzywdzone.. Bez ojca, matka w technikum. Może ojca pozna jako wujka, nigdy nie pozna prawdy... Nie chciałam nigdy takiego losu dla własnego dziecka i po prostu strasznie się boję. Nie podam ojca, nie dostanę nawet alimentów nie wiem jak to rozegrać. To ja jestem winna i ja muszę wziąć odpowiedzialność i wiem o tym ale nie dowierzam, że po jednorazowej sytuacji jestem w ciąży, a przez 3 lata związku nigdy nawet nie miałam podstaw podejrzewać ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwyczajna zdzira która zrobiła numerek z facetem zajętym i Cię pokarało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszczyłas życie jemu sobie tej dziewczynie i dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła z Ciebie kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli odpowiadam za zniszczenie czyjegoś życia to tego dziecka. On na tym nie ucierpi, nic mu nie powiedziałam i nie powiem. Zrobilam coś okropnego, wiem dlatego nie zamierzam karać wszystkich wokół. Skutki biorę na siebie, dziecko nie będzie miało normalnej rodziny i to jest moja wina ale czasu nie cofne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kpisz ty na górze. Kazał mu ktoś fjuta moczyc w obcej? Obwiniaj jego bo to on zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś debilem który zniszczył życie sobie dziecku tej dziewczynie i temu idiocie który Cię dotknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , autorka jest zdzira a chlopaczek biedny misio pysio , nic nie winny , on nawet nie wie jak to sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tydzien....jak to wykrylas. Moze idz do lekarza aby to potwierdzic i poczekaj na rozwoj sytuacji wczesna ciaza wiec wszystko moze sie zdarzyc. Ojciec dziecka powinien o tym wiedziec robisz krzywde sobie dziecku i jemu ma prawo sie dowiedziec. Nie ty pierwsza i nie ostatnia poprostu mialas pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ten chłopak jest wolny idiotko. Nie ma żony, dzieci, rodziny tylko jakąś tam dziewczynę, która jest obca dla niego tak jak ty i każda inna dziewczyna. To właśnie twoje dziecko będzie dla niego najbliższą rodziną, a dziewczyna to dziś jest ta a jutro inna, sama się przekonałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwyczajna zdzira która zrobiła numerek z facetem zajętym i Cię pokarało x A kto go zajął? Ta dziewczyna czy może bardziej autorka? :D Zajęty facet to jest po ślubie kretynko, bo wtedy jest żonaty, a kawaler jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokrzyczała sobie w nocy jakaś bździągwa walcząca o kolegę ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj!! Wina leży po obu stronach. On chyba też ma mózg???!! Wiedział co robi. Nie usuwaj dziecka, nie zapomnisz tego do końca życia. O tabletkach nawet nie myśl, nie stracisz ciąży a możesz urodzić niepełnosprawne, pomyśl o tym. Urodzisz, pokochasz to zostawisz i będziesz wspaniała matka!! Uznasz po porodzie że nie dasz rady, to oddasz innej rodzinie która pokocha tą małą istotke. Głowa do góry. Zawsze jest jakieś wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła z Ciebie k**wa jj Taka sama kurwa jak i ta jego dziewczyna która mieszka bez ślubu z obcym chłopem i udaje że jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza i jak potwierdzi ciążę to powiedz chłopakowi że będzie ojcem. Jego dziewczyna nie ma nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie wariatki. Ten chłopak nie ma żony ani dzieci, a wy już chcecie kamienować. Jeśli zdradzał to znaczy, że i tak jej nie kochał. Autorko piszesz że raczej nie jesteś za aborcją, jak więc sprawy techniczne to znaczy czy możesz liczyć na swoich rodziców ? Pogadaj z matką. U mnie w szkole była taka dziewczyna w ciąży w klasie maturalnej. Wychowawczyni klasy wspierała tę dziewczynę w ukończeniu szkoły. Jakby się sprawa z rodzicami unormowała to możesz sie ubiegać o alimenty. Nie wstydź sie tego że spałaś z czyimś chłopakiem jeśli nie ma on założonej rodziny to nie to taki znowu powód do wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadasz za zniszczenie nie tylko tego dziecka ale i sobie i tej dziewczyny idotko xxxxxx Jakie zniszczenie, co ty pierdzielisz idiotko? Oboje są wolni, więc mogą spać z kim chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna ku/rwą nie jest ani autorka ani ta jego dziewczyna. Ku/rwą jest ten chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu nie jest kurwą, bo wszyscy są stanu wolnego i nikt nikogo nie zdradza, bo nikt nikomu nie przysięgał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się autorko przejmujesz? Facet jest wolny, więc nie rozbijasz rodziny. Jesteś w ciąży z chłopakiem tak jak tysiące dziewczyn przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw upewnij się, że jesteś w ciąży. Odpowiedzialnośc za to ponosisz nie tylko ty ALE także ten chłopak i uważam, że jeśli okarze się że jesteś w ciązy to on powinien o tym wiedzieć. Nie musicie od razu brać ślubu. Nie musicie w ogóle brać ślubu ale jeśli zdecydujecie urodzić to dziecko to powinniście razem wziąźć za niego odpowiedzialność. W tą czy w tą twoje życie zmieni się nie do poznania. Pogadaj z rodzicami. Czy są wyrozumiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiesz mu, nie podasz go o alimenty, a z czego ty chcesz dziewczynko żyć i utrzymać to dziecko? Pewnie sama jeszcze jesteś na utrzymaniu rodziców. Radzę być szczera i powiedzieć prawdę rodzicom, kto jest ojcem twojego dziecka. Jak go weźmie w obroty twoja rodzina, to chłopak natychmiast weźmie odpowiedzialność za własne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz okazje i jest wcześnie to nie zastanawiaj się tylko poczyń "odpowiednie" kroki aby nie zniszczyć życia sobie, dziecku, temu chłopakowi. To, że zdzira czy nie już w tym momencie dalszy plan. No chyba, że jest szansa, że chcecie być ze sobą i się to wszystko poukłada w całość. Popatrz też na swoją szkołę i wykształcenie, czy będziesz w stanie cokolwiek potem zdziałać w tym temacie czy będziesz pracować potem w biedronce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam test z krwi. U lekarza jeszcze nie byłam, wiem dokładnie który to dzień od stosunku bo przypada równo 21 dzisiaj... Moi rodzice na pewno są w stanie pomóc ale mogą po prostu nie chcieć w momencie gdy im powiem, że jestem w ciąży z cudzym chłopakiem. Poza tym tata pewnie zrozumie ale mama na pewno da ultimatum albo ślub póki nie widać albo odejdź jak najdalej żeby nie było wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lo matko jakaś tam dziewczyna to nie żona ludzie planujcie się facet jeż wolny ani ślubu ani dzieci z tamtą nie ma i jego rodzina jesteś ty i to dzieciątko powiedz mu i tyle może będziecie razem a ciąży nie usuwam dasz radę zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego wstydu? przecież nie z żonatym masz to dziecko tylko z kawalerem który jest łajzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×