Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cellulit jak go zwalczyć?

Polecane posty

Gość gość
POLECAM SUPLEMENT DIETY S.O.S SKIN Z MOLECULAR PROJECT DOBRA CENA I SKUTECZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilmad
w cellulit trzeb auderzyc ze wszystkich mozliwych stron ;) sport, dobra dieta, pic duzo wody, skuteczne kosmetyki, jak masz mozliwosc skorzystac z jakiegos zabiegu to tez na pewno nie zaszkodzi. unikaj soli, cwiczenia na uda i posladki jak przysiady, lub bieganie, z kosmetykow moge polecic to serum: http://www.yoskine.com/pl/product/1253/termo-reduktor-cellulitu-wodnego-i-lipidowego-z-alga-fukunai/ a widze ze jest tez nowe w sprayu, to tego nowego nie probowalam ale to pierwsze jest bardzo skuteczne, tylko trzeba serio regularnie tego uzywac. to chyba sa najwazniejsze rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz cellulit? tłuszczowy, wodny? I czy II stopnia? zanim zaczniecie faszerować się tabletkami albo kupować kremy za 500 zł, to zainwestujcie w wiedzę. na tej stronce masz praktycznie wszystkie najważniejsze rzeczy: www.bloker-cellulitu.pl więc radzę poczytać w wolnej chwili zanim podejmiesz jakiś krok :) najlepszy sposób na cellulit to jest właśnie wiedza o swojej skórze i organizmie ! moim zdaniem każda kobieta jest inna i nie każdy kosmetyk działa tak samo. trzeba po prostu testować różne kosmetyki, diety albo ćwiczenia. powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z ostatniego zakupu. Kupiłam w drogerii serum slim cellu corector od Bielendy http://bielenda.pl/produkty/slim-cellu-corrector-skoncentrowane-serum-booster-modelowanie-sylwetki-wegiel-matcha-tea-antycellulit Pierwsze efekty już widzę, ale drogie Panie, jak czytam te komentarze, że nie pomaga to sugerowałabym nie oczekiwać rewolucji po jednym użyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku miesięcy stosuję peeling + olejki i nie zauważyłam efektu WOW. ;) najlepiej działać po trochę z każdej strony, tzn. dieta, trening, jakieś zabiegi domowe. jeśli to nie pomoże, to warto zwalczyć od środka, np. tabletkami. tak jak wyżej napisałam - trzeba po prostu zainwestować w wiedzę, określić jaki mamy cellulit i co dla nas może być skuteczne. skóra każdej kobiety jest inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulapt
Seria 4d scalpel z eveline jest dobra na cellulit, na stosuję koncentrat nocny, który ma za zadanie redukować tkankę tłuszczową, fajna sprawa, bo naprawdę parę cm ubyło mi w obwodzie, także się cieszę. Oczywiście też ćwiczę, bez tego nie byłoby żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiele lat stosowałam kremy i efekt był taki sobie... Tabletek nigdy nie brałam, bo wg mnie to oszustwo. Tak czy inaczej najbardziej pomógł mi zabieg w klinice. Miałam robioną fale uderzeniową w Estetica Nova w Warszawie, Efekt suoer :) Oczywiście to była cała seria, ale uważam że warto. Nadal się smaruję kremami, ale zabieg dał najlepszy efekt i najdłuższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałyście endermologię? Ja chodzę na zabiegi do kliniki Krajewski i zauważyłam już poprawę, skóra gładsza i cellulit się zmniejsza. Jestem zadowolona, tak samo jak i z poziomu obsługi, bo w klinice pracują osoby, które się znają na tym co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_kowcun
cześć kobitki. kiedyś chodziłam na różne zabiegi, stosowałam rożne cudowne kremy i nic... aż w końcu moja córcia kupiła mi to urządzenie. Zmarszczki,worki pod oczami znikły po 30 dniach, skóa napięta jak po liftingu..stosuje codzinnie i skórę mam jak córcia, pomogło mi też na moje nieszczęsne migreny.Stosowałam przez miesiąc na uda.. cukukit pięknie zszedł!. żałuje że wcześniej nie zauwałyłam tego urządzonka, więc teraz z każdym się nim dzielę ! allegro.pl/produkt-do-twarzy-zestaw-hit-przeciwzmarszczkowy-i7572422867.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJoanna2
Ja kupuję Cellactiv tutaj https://www.chcemyschudnac.pl/cellactiv/ i skórka pomarańczowa wydaje się mniejsza i płytsza. Na razie stosuję kilka tygodni, ale efekty są zadowalające. niestety, wcześniej bezskutecznie walczyłam z cellulitem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×