Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy po poronieniach 2018

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. 2 tyg temu poronilam byla to moja pierwsza ciaza. Czy sa tu jakies mamy ktore tez to przeszly a teraz maja swoje pociechy albo nadal sie staraja ? Ile niektore mamy staraly sie o kolejna ciaze po poronieniu i jak to sie skonczylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam trojeczke dzieci i kolejna ciaza była zaskoczeniem. W 7 tyg poronilam. Od tamtego momentu minęły 4 mies , stratą mniej już boli ale w pamięci zostało. Nie staramy się o kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poronilam w styczniu 2017 w 9 tyg. Poronienie samoistne. Po trzech miesiacach zaszlam w kolejna ciaze i tym razem bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poroniłam dwa razy, nie podałam się i teraz mam synka. Po poronieniach czekałam po 6 miesięcy żeby móc się starac o ciąże. Przy okazji okazało się że mam niedoczynność tarczycy. Zrobiliśmy masę badań w tym genetyczne po drugim poronieniu. Współczuję Ci dokładnie pamiętam jak człowiek jest rozwalony po takim zdarzeniu, to zostaje juz na zawsze ale czas naprawdę leczy... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poroniłam w 6 tygodniu..ciąża obumarła.Po 7 miesiącach zaszłam w kolejną ciążę.Dziś córeczka ma 4 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poroniłam w kwietniu zeszłego roku, 8tydz. W lipcu okazało się że znowu jestem w ciąży, dzisiaj mam zdrowego i ślicznego synka, choć ciąża była trochę problematyczna. Nie poddawaj się, bardzo dużo kobiet roni ciąże na wczesnym etapie ale to wcale nie przekreśla szans na macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poronilam w 8tc. Mam teraz prawie dwulatka:)trwalo to 7 miesięcy po poronieniu by znowu zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poronienie w 10 tc , po ok. 2 latach kolejna ciąża i tym razem szczęśliwie donoszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia213
Witaj. Ja mam 4 letnia córkę i 3 miesiące temu poronilam z powodu pustego jaja. Czekam na @ i zaczynamy starania. Aktualnie mam 46 dc a @ dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki. Ja mam zamiar zaczac starac sie juz za miesiac chociaz nie wiem czy nie bede musiala czekac o wiele dluzej wiem ze minely 2 tyg od mojego poronienia ale psychicznie czuje sie dobrze jak mi sie wszystko zagoi to zaczynam starania. Tylko jest maly problem bo dowiedzialam sie ze mam klykciny sromu i szyjki macicy boja sie ze to utrudni mi zajscie w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilia213
Witaj. A lekarz dał Ci pozwole na szybkie staranie się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze usunac tylko te klykciny. Musze odczekac 3 miesiace ale jest ciezko tak bym chciala dzidziusia i jak najszybciej zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klykciny? Przecież normalna szanująca się kobieta nie choruje na takie rzeczy. No niestety to są konsekwencje burzliwej przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na klykciny moze zachorpwac kazda kobieta ktora ma nawet jednego partnera. Lidzie czy wy serio widzicie takie rzeczy u prostytutek albo cos. Skoro nie wiecie nic dokladnie na temat tych klykcin to poczytajcie sobie chociaz w internecie zanim zaczniecie kogos oczerniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz powiedział żebyś odczekała 3 miesiące a ty chcesz już teraz zajść ? Jesteś nieodpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowie ze juz teraz. Zrobie sobie wszystkie badania i jak lekarz powie ze jest juz wszystko ok to zaczynam starania. W sumie jak bylam na wizycie ostatnio to bylo juz dobrze musze tylko usunac te klykciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problem z miesiaczka po lozeczkowaniu. Spóźnia mi się już 2 miesiące a testy negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja młodsza siostra dwukrotnie poroniła w 5 miesiącu ciąży. Bardzo to przeżyła, niestety, nie miała wsparcia w osobie męża i doszło do rozwodu. Zamiast odpocząć parę miesięcy i dojść do siebie po traumie, zaczęła puszczać się na prawo i lewo. Skakała z łóżka do łóżka, zmieniając facetów, a co jeden to był głupszy (jeden żonaty, dzieciaty, nie płacił alimentów). Ja urodziłam zdrowego syna i ona uroiła sobie, że mój syn jej się "należy". Kiedy mój syn miał 12 lat, razem z kolejnym mężem uprowadzili go i wytoczyli mi proces o pozbawienie władzy rodzicielskiej. Dodam tylko, że przez 12 lat nie interesowała się siostrzeńcem, a jej mąż zabronił jej odwiedzania nas. Sąd dał im mojego syna. Toksyczna para zniszczyła moje życie. Nienawidzę ich i wszystkich bezpłodnych osób, są niebezpieczni. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×