Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

94m2 i 3 dziecko w drodze...czy to ma sens załamie się zaraz

Polecane posty

Gość gość

Mamy tak: 2 pokoje w ktorych mieszkają dziewczynki. Salon połączony z kuchnia. Naszą sypialnie z garderobą i łazienką. Oosbna łazienke i gabinet meża. Nie ma miejsca dla 3 dziecka :( Chyba że dziewczynki będa razem ale czy to nie pachnie wg was patologią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z gabinetu pokoj dla trzeciego dziecka i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas była czwórka kiedyś i w 48 metrach żyliśmy, akurat ja najmłodsza więc kiedy dorastałam to już starszych nie było, może dlatego tego nie odczułam. Ale na pewno nie patologia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cienko będzie, nie możecie zmienić mieszkania na większe? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnie...prowokacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobudujcie pokój z łazienką, garderoba, gabinetem i pokojem gościnnym i będzie git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak patologia mnoży się na 94 metrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już macie o jedno dziecko za dużo. Też powinnaś mieć gabinet, więc dwójka dzieci do adopcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jak Przybysz ... usuń skoro taki dla ciebie wielki problem i szkoda gabinetu. A patologia jest twój sposób myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
94 m to nie jest takie znowu małe mieszkanie. Mąż nie musi mieć wielmożny jaśnie pan gabineciku. Niech sobie używa teraz pokoju gościnego jak zmajstrował dzieciaka. Albo jeśli ma firmę to niech sobie lokal najmie. Korona z głowy nie spadnie. Też mam męża który ma gabinet i w przyszłym roku z niego właśnie wylatuje. On ma pełną świadomość sytuacji więc nawet sam wychodzi z tą inicjatywą. Jak będzie nadal jakiś problem to sobie u mamusi gabinecik urządzi. Ja nie mam "gabinetu" i jakoś musze z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu, 94 m2, bieda. Zmień mieszkanie na większe, no i dodatkowa łazienka jeszcze by się przydała. Ps. Nie wiem jak ty sobie radzisz bez własnego gabinetu. Ale cóż życie czasami wymaga poświęceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
94 m to jest duże mieszkanie. Ja mam mieszkanie 40 m i mamy dwa pokoje. To znaczy że ty masz co najmniej 4 pokoje z czego jeden jakiś wielki. Mąż chyba miał lub teraz ma świadomość że jak płodziliście dziecko to wpłynie to na wasze życie i że ktoś teraz będzie musiał z czegoś zrezygnować. Mam nadzieje, że nie była, nie jest to świadomość neandertalczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma z kolei gabinet w salonie ;) tzn, biurko z laptopem w kącie, lada moment zwolnimy sypialnie, żeby urządzić córce pokój, więc salon będzie naszą sypialnią:) I jak tu żyć????:) Może syna oddam do dziadków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze do domu dziecka oddaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to się dziwię, że tez zdecydowaliście się na drugie dziecko przy tych marnych 94m2 a trzecie to już dramat, najlepiej oddaj albo aborcja, bo nie wiem jak się pomieścicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka koniecznie musi mieć własny gabinet, żeby komfortowo trollować na kafe zamiast robić to z kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pokoje musza byc mikroskopijne skoro sa az 2 lazienki i 5 pokoi plus garderoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ba tylu metrach kwadratowych to możesz jeszcze naklepać ze dwoje - troje dzieci i ich zmieścisz, a ile przy tym dostaniesz 500+ za darmo to już będziesz najbogatszą matką polką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka. Na 40 m2 normalne rodziny żyją 2+2.... W dupach się poprzewracalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i takim wariatkom niezaradnym fundujemy 500 plus, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała sprowokować ale nie wyszło. 94 metry na tyle pokoji to naprawdę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze malo, ja mam 120m 5 pokoi , mala garderobe , 2 lazienki, pralnia i kuchnia oczywiscie i luzow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm. http://nplink.net/kV3xzEzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spamuj na meskie forum , chuj mnie twoj penis obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×