Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LetsSyperJellyfishCollector

drukarnia

Polecane posty

Gość Nina

Ja korzystam od dwóch lat z pomocy  a3extra i jestem zachwycona profesjonalizmem, jakością, terminowością i cenami. Polecam bez dwóch zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Moja firma już od jakiegoś roku drukuje w A3extra.pl i przyznam, że jakość druku super. Ostatnio zamawialiśmy też koszulki z haftem i są naprawdę piękne i dobrze wykonane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

 drukować hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola

Piękne rezultaty druków na koszulkach oraz w zakresie ulotek czy innych materiałów oferuje a3extra.pl Mają naprawdę ciekawą ofertę i spore zniżki dla firm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Bardzo często drukuję koszulki, gdyż prowadze taneczne zajęcia z dziećmi, stąd na różne występy i okazje świetnie się sprawdzają i jak narazie najlepsze t-shirty z nadrukami uzyskałam w a3extra. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja ze  swojej strony polecam kontakt z Zakładem Poligraficznym Druk w Łodzi, który oferuję druk  dla  wydawnictw, które zlecają druk  książek, gazet i materiałów reklamowych oraz plakatów i katalogów lub druk opakowań dla farmacji, opakowania dla przemysłu kosmetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jeżeli zależy Ci na wydrukach wysokiej jakości polecam drukarnie Copy General. Wywiązują się z zadania w terminie.Drukowałam u nich ulotki reklamowe dla mojej firmy, wyszły świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

Wspaniałej jakośc druki na odzieży, materiały drukowane jak ulotki czy haft komputerowy świetnie wykonują w a3extra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia
Dnia 25.11.2019 o 13:04, Gość darek napisał:

Wspaniałej jakośc druki na odzieży, materiały drukowane jak ulotki czy haft komputerowy świetnie wykonują w a3extra.pl

Miałam ostatnio podbramkową sytuację i dzięki a3extra.pl udało mi się zdobyć niezbędne materiały drukowane na czas. Super solidna i rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodi

W tej sprawie najlepiej sprawdzi się estilab. Super drukarnia i ogromna oferta, także polecamW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

My reklamujemy się głownie poprzez ulotki, plakaty, robimy koszulki z nadrukiem czy torby płócienne z nadrukami. Zamawiam je regularnie w a3extra.pl i zawsze są najwyższej jakości w niskich cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka

My reklamujemy się głownie poprzez ulotki, plakaty, robimy koszulki z nadrukiem czy torby płócienne z nadrukami. Zamawiam je regularnie w a3extra.pl i zawsze są najwyższej jakości w niskich cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliusz

Ja to współpracuje z drukarnią, którą rok temu na remadaysach poznałem. Są w stanie wykonać wszystko co wymyślę 😉 W lutym znowu jade na te targi reklamy, bo lubie być na bieżąco w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×