Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość bycia kurą domową.

Polecane posty

Gość gość

Mamy po 26 lat. Pracuje w korporacji dostałam przeniesienie do innego oddziału wraz z awansem. Jest pewne ale. Firma jest jeszcze w budowie. Mają opóźnienie. Do sierpnia mam wolne. 1 czerwca oddałam swoje stanowisko i siedzę sobie w domu. Mój mąż pracuje po 12-14 godzin, wraca do domu ma kolację, bierze prysznic, mogę liczyć na seks i tyle. Jestem załamana nic nie robieniem. Od 3 lat byłam bardzo aktywna zawodowo. Czuje się jak kura domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracoholiczka... a nie umiesz sobie znaleźć roboty na te 3 miesiace? jedz za granice chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie pracowałam fizycznie. Nie po to studiowałam. A jeśli chodzi o mój status to jestem zatrudniona, mam pensje, ale bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj spokój. Ciesz sie tym czasem wolnym. Swiadomosc ze masz wolne i to w czas wakacji i to ze wracasz do pracy na wyzsze stanowisko to jest zarabista sprawa. Co innego gdybys nie miala wogole pracy i jej szukala. A tak masz pewna prace po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39- masz platne wakacje i pewna prace i jeszcze marudzisz ? Pogielo cie czy to prowo ? Przeciez to nie bedzie trwac pol roku tylko chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziemy na wakacje w lipcu. Wtedy mój mąż ma 3 tygodnie wolnego. Dodatkowa sprawa miałam dostać auto służbowe,więc swoje sprzedałam. Mamy jedno auto. Moi rodzice mają 3, więc dadzą mi jedno, żebym mogła się gdzie kolejek ruszyć, ale mojemu tacie zepsuło się auto jest u mechanika, więc muszę poczekać do końca przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja nie jestem nauczona życia w domu. Nie umiem siedzieć i oglądać telewizora. Wakacje w mieście też mnie nie cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z dupy. Prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowo tylko chęć pochwalenia się przez autorkę ;) Jakby na prawdę było jej tak źle w domu to poszłaby do jakiejkolwiek pracy by tylko zabić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kaman, a gdzie ona pojdzie na 2 miesiace do pracy i po co? Truskawki zbierać? Problem brzmi jak prowo. Oto problemy pierwszego swiata. Masz 2 miechy płatnego wolnego, czekasz na pewna prace i to jeszcze awans. Dramat polega na tym ze laska nie ma co z soba zrobic przez te 2 miesiace ( z czego 3 tyg to wakacje ze swoim gachem) i jeszcze biedna auto bedzie miala dopiero za tydzien. No i co? Mamy ci współczuć? Czy doradzac jak masz spędzić swoj czas wolny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę w domu 9 dzień moje jedyne atrakcje - sprzątanie, zakupy, wyjście na kawę z koleżanką, zrobienie obiadu mojemu mężowi. I tyle. Cudnie prawda ? Jeśli budowa jeszcze przedłuży się zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.33 Naprawde nic więcej nie robisz? Nie masz żadnych zainteresowań? Hobby. Masakra. Słabo. Musisz być strasznie nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na siłownię. Mam pracę która jest moim hobby. Ile można czytać książek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadź sobie w duupe gwizdek klempo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na macierzyńskim, mam pomoc rodzicow i męża, spokojne dziecko i dużo wolnego czasu. Chodze na basen i saunę, zajmuję się decoupagem, jezdzę po miescie rowerem, raz w tyg chodzę na kolko twatralne dla doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zdrowo jebnieta autorko! Siedzisz na platnym wolnym i w dupie zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×