Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochanie, proszę o radę

Polecane posty

Gość gość

Hej Jestem studentem i na uczelni, na moim roku bardzo podoba mi się jedna dziewczyna. Obecnie mamy takie relacje koleżeńskie, czasami gdzieś wychodzimy w grupie na piwo czy do klubu. Próbowałem ją gdzieś zaprosić samą, ale jakoś zawsze nie mogła. Bardzo się od siebie różnimy pod wieloma względami. Kilka cech w niej bardzo mi nie odpowiada, ale coś i tak mnie do niej ciągnie. Jest też bardzo inteligentna. Nie chodzi tu nawet o to, że ona mnie nie zauważa, bo często zwraca na mnie uwagę, ale jakoś tak to wszystko nie wychodzi. Raczej nie jestem brzydki, bo kilku dziewczynom z roku bardzo się podobam, ale one mnie jakoś nie przekonują. Są atrakcyjne, ale jakoś tak w całości mi nie odpowiadają, głównie pod względem charakteru. Nie są też tak inteligentne jak ta dziewczyna. Czy ktoś może udzielić mi rady na ten temat? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Cie do niej ciagnie? I co Ci nie odpowiada? To doradze co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosi o pomoc i ucieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia s
jak jest wolna to ok ale jak zajęta to daj sobie spokój i skup się na nauce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zawsze nie mogla to znaczy ze nie jest zainteresowana. Bo jesliby byla to by cie spytala o spotkanie jak ja ciagle zapraszales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia s
CHŁOPIE PROSTA sprawa jeżeli nie chce iść z Tobą to albo nie jest zainteresowana i nie jesteś w jej typie albo jest zajęta I NIE CHCE I NIE MOŻE..nad czym tu więc się zastanawiać bo nie rozumiem ?,druga sprawa lepiej daj jej spokój bo sposób w jaki ją opisujesz nie wróży dobrze tej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×