Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poznac ze sie podobam kobiecie?

Polecane posty

Gość gość

Usmiech, spojrzenie, zabawa wlosami? Dla mnie to niejdnoznaczne gesty. Rzadko kiedy wystepuja wszystkke razem. A ja niesmialy jestem do tego wewnetrznie sie pesze jak mi sie podoba kobieta a wtedy robie sie troche malo skoncentrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygląda się UKRADKIEM - jak np. jesteś odwrócony albo myśli, że nie widzisz zbiera informacje o tobie, zapamiętuje szczegóły dotyczące twojej osoby jest zazwyczaj zazdrosna o ciebie co może objawiać się na parę sposobów nawet jak się droczy czy jest złośliwa, zgryźliwa, to gdyby przytrafiło ci się coś naprawdę złego to nie wykorzysta tego i będzie chciała ci pomóc cieszy się z Twoich sukcesów zależy od kobiety - po jakimś czasie może bać się, że pokaże po sobie, że jej się podobasz (a po co pokazywać to, jeśli nie ma wzajemności) jak ci się jakaś podoba - uderzaj od razu, potem będzie jeszcze gorzej, serio - bo i druga strona zmieni taktykę w pierwszych momentach nie ma taktyki, bo to, że ktoś nam się podoba czasami nawet do nas nie dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po oczach poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie jak u babci, kiedy zobaczyła wilka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i usmiech szeroki, szczery do tych wielkich oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mie usmiecha sie to nie ma szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma wielkie oczy i nie uśmiecha się to znaczy że flirt przerodził się w coś poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:00 sa szanse, niektore kobiety boja sie okazac uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona jest Azjatka i ma skośne, małe oczy. Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:33 Dobre !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.18 wilk też wiedział,że babcia bedzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.33 tego w bajce nie widzialem. Chyba za bardzo skupilem sie na wielkich oczach wilka na widok Czerwonego Kapturka i dostrzeglem relacji laczacych wilka i babcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest czestotliwosc tego zerkania kobiet. Co robicie jak facet was zlapie na spogladaniu. Wycofujecie sie, spogladacie dalej? Jak rozpoznac kiedy usmiech jest uwodzicielski a kiedy kolezenski badz porostu kobieta ma dobry humor? Co ze strefa intymna? Jak duza maja kobiety w stosunku do mezczyzny ktory jej sie podoba a jaka dla przyjaciol , rodziny, znajomych badz obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.32 ale to się chyba samo rozumie, że wpierw oczy na babunię a potem na kaptureczka :P chociaz racje przyznam, kapturek mlody i swiezy a babcia. hmmm....wilk jak nic zamkal oczy :D konsumowal w ciemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest czestotliwosc tego zerkania kobiet. Co robicie jak facet was zlapie na spogladaniu. Wycofujecie sie, spogladacie dalej? >> czestotliwosc duza, szukanie go wzrokiem, gdy zlapie na ty ze sie kobieta patrzy to ucieka wzrokiem Jak rozpoznac kiedy usmiech jest uwodzicielski a kiedy kolezenski badz porostu kobieta ma dobry humor? Co ze strefa intymna? Jak duza maja kobiety w stosunku do mezczyzny ktory jej sie podoba a jaka dla przyjaciol , rodziny, znajomych badz obcych. >> kobieta do kazdego moze sie usmiechac tak samo, co niektore tylko sczerza sie jak mysz do sera w obecnosci facetam moga sie tez nie usmiechac do mezczyzby ktory sie podoba ja on bardzo peszy kobieta badz jak kobieta jest niesmiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:45 Zerkam dość często ale nie do końca w sposób kontrolowany często jest to odruch . Czasem wytrzymuje spojrzenie przez dłuższą chwilę a czasem przyłapana odwracam wzrok udając że nic się nie działo. Co do uśmiechu: do kolegi uśmiechnę się w trakcie jakiejś rozmowy na zabawny temat czy wesołej sytuacji lub spotykam go nagle na ulicy po jakimś czasie. Do tego, który mi się podoba uśmiechnę się bez powodu mijając go któryś raz z rzędu w danym dniu lub w trakcie rozmowy na zwykły nie zabawny temat tak po prostu. Ze strefą to różnie z rodziną można wchodzić w bliską reakcję klepać , łaskotać itp. Z kimś znajomym to tak przy zwykłym kontakcie to tak na wyciągniecie ręki na całą długość. Nie przepadam jak ktoś na mnie wisi. Facet, który zaczyna się podobać to im bliżej stanie tym lepiej tak prawie ramię w ramię koło 10 cm niby się nie dotykamy ale czuję, że delikatnie kręci mi sie w głowie. Tyle ile ludzi tyle reakcji. Reakcje mogą tez być inne w zależności od relacji. Inaczej zachowuje się ta sama dziewczyna gdy pójdzie na imprezę i pozna równolatka, może go zaczepiać, zagadywać, uśmiechać się od ucha do ucha cały czas. Inaczej np jak zakocha się w starszym dobrym kumplu swojego brata gdzie uśmiech będzie dyskretny, a przyłapana na wpatrywaniu się w niego może odwracać wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja zwykle się bardzo pilnuję, żeby nie było widać, że mi się facet podoba. Bywam nawet bardziej zdystansowana niż do innych. Ale na pewno obserwuję, gdy on nie patrzy, żeby wyłapać więcej szczegółów. Uśmiecham się chyba mniej niż zwykle... Czasem bywa, że jednego nie jestem w stanie skontrolować - zaczynam mieć problemy z koncentracją, np. nie rejestruje słów i proszę o powtórzenie, upuszczam różne rzeczy itd. Ten dystans często pojawia się wtedy, kiedy wiem, że nie mogę pokazać, że on mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego nie możesz pokazać, że ci się podoba? Polki to mają nasrane we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to kurwa za tekst o polkach? Znasz inne narody na tyle by wiedzieć jak się zachowują w takich sytuacjach tamtejsze kobiety czy byłeś w jednym kraju za granicą, poderwala cię jakaś w barze i tak ukształtowały się twoje poglądy na nasranie we łbach Polek? Co za jełopy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa kobiety bardziej i mniej bezposrednie. Podobnie jak mezczyzni. Najgorszy przypadek to taki gdzie kobieta i mezczyzna za bardzo sie stresuja druga osoba i maja prpblem z rozwinieciem flirtu do etapu gdzie wkraczaja slowa. Chociaz w stytuacj gdzie jedna strona jest bardzo niesmiala druga strona ta bardziej skora do dzialania moze odpuscic napotykajac mur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już wszystko wiesz drogi autorze. Teraz do roboty. Uczynne forumowiczki wyjaśniły tobie wszystko w najdrobniejszych szczegółach, dosłownie rozbiły temat na atomy gdyż pytania jakie zadałeś były bardzo szczegółowe. Nie musisz już zakładać tu jutro kolejnego tematu typu Jak poznać ze się podobam kobiecie? czy Jak poznać dziewczynę? Jeżeli to zrobisz będzie to oznaczało, że za bardzo się tobie nudzi, więc zawracasz ludziom głowę czyli że jesteś prowokatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukieneczka w groszki
wszystko powyżej co napisały przedpiśczynie i to... v 1. będzie szukała okazji do spotkań twarzą w twarz więc jeśli jesteś hydraulikiem to zapcha niby przypadkiem zlewy w całym domu żeby znów cię zobaczyć. jeśli jesteś lekarzem to będzie wymyślała dolegliwości, żeby cię zobaczyć jeśli jesteś księdzem to będzie bardzo gorliwą uczestniczką wszelkich kościelnych inicjatyw jeśli jesteś nikim a się w tobie kocha to zawsze znajdzie sposób by "przypadkiem" gdzieś cię spotkać etc. v 2. [ponieważ jednak kobiety są bardziej namolne] będzie cię zaczepiała na social mediach np. fb, inst, twit komunikatory itp. polubi zdjęcie, da komcia/komcie, a jak zobaczy tam inne kobiety wokół ciebie będzie robiła spektakularne fochy. v 3. kobieta zauroczona będzie się uśmiechać w sposób niekontrolowany nawet gdy jesteś 300 metrów od niej albo gdy 1m i udaje że cię nie widzi ma pochylona głowę a na twarzy doklejony uśmiech klauna(szczery i przesadny) v 4. źrenice jej oczu będą wieelkie, oczy szkliste a jej wzrok troszkę jak zauroczonej, zawstydzonej, troszkę wystraszonej, troszkę sfochanej misi. takie "chciałabym a boje się..." v 5. będzie chciała o tobie wiedzieć jak najwięcej ale to trudne do określenia bo niekoniecznie zdobędzie się na wypytywanie ciebie czy twoich znajomych, prędzej przeszpieguje cały internet i wyczyta z chirurgiczna precyzja wszystko co da się znaleźć na twój temat. nie jest to chorobliwe to taka miłosna opsesyjka ;) v 6. w kontakcie sam na sam, nawet jeśli relacje są oficjalne będzie starała się ciebie dotknąć jakoś... nieoficjalnie/nienachalnie/niby niechcący . v 7. będzie się śmiała z twoich żartów, nawet jak są drętwe. v 8. będzie prawiła ci komplementy na temat dokonań v 9. będzie dla ciebie czuła i będzie chciała cie jakoś nakarmić [ czymś poczęstować, zrobić ciasto...] :) v 10. będzie bardzo miła dla ludzi gdy pojawisz się na horyzoncie[ponieważ będzie chciała wywrzeć na tobie jak najlepsze wrażenie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to temacik sie wyczerpał już się wszystkiego dowiedziałeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jak sie podobam a ona zajeta, jakie znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu dowiedziec sie, ze podobasz sie jako kolega. Ja mam ostatnio takie wrazenia. Martwi sie o mnie, jako kolege, teskni za kolega, mowi zawsze czesc. Na co mi to, tylko miesza w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:52 to zależy jak łatwa to bez zmian a jaj wierna te same plus dużo zażenowania z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:53 a gdy kobieta nie chce pokazac zainteresowania? Zrenice nie kazda kobieta ma duze i jak odniesc ich wielkosc skoro niemam porownania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy człowiek reaguje źrenicami bo sa połaczone z mózgiem. chyba że ktos jest tak zwany że ciągle ustawia sie przodem do światła, okna, słońca, wtedy faktycznie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×