Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ona nie chce powiedzieć "nie"

Polecane posty

Gość gość

Temat takim mam, koleżanka która bardzo wpadła mi w oko i serce wciąż robi wymówki kiedy chce ją gdzieś zaprosić. Powinienem więc odpuścić ale ona nie chce powiedzieć "nie" mimo tego że powiedziałem jej , powiedz nie i nie będę cię męczyć. Czy wg was drogie Panie, jest jakaś iskierka nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boi się że głupek z mostu skoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy ile razy te wymówki miały miejsce. Jeżeli to pojedyncza sytuacja była to rozumiem ale jeżeli za każdym razem jest wymówka i odwleka w czasie wasze spotkanie to prawdopodobnie go nie chce/nie zalezy jej zeby sie z Tobą spotkać. Powinieneś odpuścić. Ona nie chce Ci robić przykrości więc pewnie dlatego nie mówi wprost "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie chce Ci robić przykrości, głupio jej odmówić. Jeżeli juz któryś raz z rzędu odwołuje wasze spotkanie powinieneś się domyślić, że najwyraźniej nie ma ochotę na żadną bliższą znajomość. Daj jej spokój i przy okazji samemu sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś beta orbiterem i pańcia trzyma Cię na smyczy. Masz robić za tampon emocjonalny, ale spotkać się z Tobą, to już nieee, nie dla psa kiełbasa... Służysz wyłącznie do podbijania jej ego. Nie zadawaj się z tak głupią laską, jedna odmowa (=wymówki) powinny Ci wystarczyć, by uciąć kontakt natychmiastowo. Nie ma spotkania = nie ma znajomości. I trzymaj sie tego, frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez myślę ze sluzysz do pompowania jej ego. Taki ,,rezerwowy" z Ciebie. Jeśli wykręca się od spotkania to olej ja definitywnie i zaintetesuj się inna, gul jej skoczył ze orbiter się zmył. Nie trac czasu na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jedna odmowa (=wymówki) powinny Ci wystarczyć, by uciąć kontakt natychmiastowo." x nie zgodzę się bo różne rzeczy mogą się zdarzyć, które uzasadniają odwołanie spotkania ale jak to juz jest zasadą, że na każde wasze spotkanie przypada "pogrzeb wujka, na którym nie wypada nie być" to dałoby mi do myślenia, że kobieta nie traktuje Ciebie poważnie i nie ma ochoty na bliższy kontakt. Czemu wprost nie mówi "nie" ? Może się Tobą bawi i buduje swoje ego, że za nią latasz, może po prostu głupio jej odmówić i zrobić Ci przykorsć ? Niezależnie od przyczyny dałabym spokój i jej i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycji było kilka, wciąż wymówki. Faktem jest że czasu nie ma mieszkamy daleko a ona robi kilka kierunków studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść sobie. Szkoda prądu. Ona nie chce,ale głupio jej to powiedzieć tobie bezpośrednio . Nie ma między wami chemii. Też miałem taką sytuację. Biegałem za taką jedną Kasią, ale ona nie chciała się ze mną spotykać. Odpuściłem. Szkoda czasu i energii na bieganie za kimś, komu się nie podobasz. Poznałem później swoją drugą połówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę osób ma rację, ta dziewczyna się tobą bawi. Po co ma ci powiedzieć "NIE", jeżeli jest to dla niej przyjemne, że ciągle ci odmawia a ty znów się o nią starasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę osób ma rację, ta dziewczyna się tobą bawi. Po co ma ci powiedzieć "NIE", jeżeli jest to dla niej przyjemne, że ciągle ci odmawia a ty znów się o nią starasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz swoje starania o nią, może w twoim pojęciu starasz się a jej nawet do głowy to nie przyszło, wiec jak.ma powiedzieć: Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna męska pipa która daje sobą pomiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kolejna męska pipa która daje sobą pomiatać.". Czemu pomiatać ? Może dziewczyna nie ma ochoty na bliższy kontakt a facet jej się naprzykrza, wyświadcza jakieś przysługi "niby, że jako przyjaciel" (w głębi licząc na względy) a dziewczynie jest głupio teraz odmówić. Też miałam takiego co to dla mnie wszystko robił (a może ci pomoc naprawić komputer, złożyć rower stacjonarn, zrobic zakupy?) bo SAM chciał a nie, że go prosiłam a potem głupio mi było odmówić. Nie ona nim pomiata tylko to on siebie poniża na własne życzenie bo naprzykrza się laske, której mu na nim nie zależy (winić jej za to nie można)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę osób ma rację, ta dziewczyna się tobą bawi. Po co ma ci powiedzieć "NIE", jeżeli jest to dla niej przyjemne, że ciągle ci odmawia a ty znów się o nią starasz? x słabo znasz kobiecą psychikę. dla kobiety przyjemne jest jak sie stara o nią facet, na której jej zależy a nie jakiś natręt. Jakby facet, którym w ogóle nie byłabym zainteresowana starał się o mnie to może by mi to lekko poprawiło samopoczucie RAZ, za pierwszym razem...ale za 10 razem to byłoby wq@@rwiające a nie przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest to nieprzyjemne to dlaczego nie napisze lub powie nie dziękuję. Nie jest to jakaś pierwsza lepsza tępa laska tylko inteligentna i bystra kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, ale nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, że jest kulturalna i wychowana to pewnie nie chce Ci zrobić przykrości. Skoro tak "przyjemnie" jej się z Tobą gada to dlaczego odwołuje zawsze spotkanie ? Zrozum to, że ta laska nie jest Tobą zainteresowana. Przestań się w to angażować i znajdź sobie jakiś bardziej "otwarty" na wzajemne poznawanie się obiekt westchnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nie powiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wyłóż karty na stół i zapytaj się jej wprost czy chciałaby z Tobą być, czy masz u niej szanse jako facet i czy jest szansa, że moglibyście coś stworzyć ? Bo może ona nawet nie zdaje sobie sprawy o co w tym wszystkim chodzi i że jesteś nią w ten sposób zainteresowany. Może myśli, że to ma być tylko "kumpelskie" wyjście. Może troszeczkę się zbłaźnisz tak śmiałymi pytaniami ale przynajmniej nie będziesz tracić więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzicie z założenia iż każda kobieta zgadza się za pierwszym razem, nawet jeśli facet jej się podoba to MUSI z nim wyjść? Gdzie podziało się zdobywanie,staranie i inne "staromodne" zasady/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzicie z założenia iż każda kobieta zgadza się za pierwszym razem, nawet jeśli facet jej się podoba to MUSI z nim wyjść? x no dobra, ale jeżeli laska któryś raz z rzędu odwołuje spotkanie to chyba coś jest na rzeczy :P ? Facet nawet nie ma okazji do starania się (kupienia kwiatów, zabrania jej do fajnej knajpy) bo laska najwyraźniej nie ma ochoty z nim wyjść :P Rozumiem, przełożyć raz, no dwa...ale jak to reguła to raczej nie jest autorem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze przykro mi to pisac ale gość dziś ma racje. Ona cie nie chce ale traktuje jak.swoja szmate do wycierania lez po alfa burakach. Daj sobie z nia spokoj. Zainwestuj czas w kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc zależy - natrętny czy uparty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy mi, że znam moją ultrakobiecą psychikę... Dziewczynie po coś się ten chłopak przydaje, może w czymś jej pomaga. Jeżeli ona jasno mu dała do zrozumienia, że jej nie interesuje, a dała - ciągle odmawia spotkania się z nim, to już jest jej obojętnie, że on daje się wykorzystywać, on sam siebie nie szanuje więc i ona nie ma wyrzutów sumienia, nic mu nie obiecała, nie dała żadnej nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy mi, że znam moją ultrakobiecą psychikę... Dziewczynie po coś się ten chłopak przydaje, może w czymś jej pomaga. Jeżeli ona jasno mu dała do zrozumienia, że jej nie interesuje, a dała - ciągle odmawia spotkania się z nim, to już jest jej obojętnie, że on daje się wykorzystywać, on sam siebie nie szanuje więc i ona nie ma wyrzutów sumienia, nic mu nie obiecała, nie dała żadnej nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ona jasno mu dała do zrozumienia, że jej nie interesuje, a dała - ciągle odmawia spotkania się z nim, to już jest jej obojętnie, że on daje się wykorzystywać, on sam siebie nie szanuje więc i ona nie ma wyrzutów sumienia x no okej, z tym się zgodzę. facet sam się poniża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz robić za tampon emocjonalny, ale spotkać się z Tobą, to już nieee, nie dla psa kiełbasa... Służysz wyłącznie do podbijania jej ego. Nie zadawaj się z tak głupią laską, x nie ona jest głupia (niby czemu ? bo go nie chce to jest głupia?) tylko on, że daje sobą pomiatać. skoro sam robi z siebie szmatę to ona to wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on sie zauroczył a ona ma go gdzies ale odpisuje typowe pierd0lenie bab, olej ją na miesiąc i jak sama napisze to cos chce a jak nie to olej w tym czasie mysl pozytywnie i ciesz sie zyciem a na bank spotka cie prawdziwa milość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×