Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ELŻBIETA11111

ogrodzenie

Polecane posty

Zdecydowałam postawić płot z paneli lamelowych ,na kantówkach i szpilkach ok.10-15 cm wzdłuż wspólnego ogrodzenia /z siatki/ z sąsiadem, za które zapłaciłam. To jest konieczność gdyż nasze stosunki sąsiedzkie uległy znacznemu pogorszeniu i lepiej będzie jak zejdziemy sobie z oczu. Wiem , że ogrodzenie może być 2,20 cm , ale ja rozpatruję 2,60 cm. Moje pytanie czy mogę tak zrobić bez pózniejszych kłopotów oczywiście ze strony podłego sąsiada . Proszę o radę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darekks
jeżeli potrzebujesz pomysłów na wykonanie ogrodzenia to koniecznie zajrzyj do oferty Pozbruk, gdzie znajdziesz szeroki wybór materialów do wykonania murów samonośnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za podpowiedz.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam też przyjrzeć się murkom gabionowym Zenturo. Zapewniają sto procent prywatności, dzięki czemu unikniesz niechcianego kontaktu z sąsiadem. Plusem murków gabionowych jest to, że można je dowolnie kreować dzięki wymienialnemu wypełnieniu. Możesz użyć kamieni łupanych, białych otoczaków, szkła a nawet łodyg bambusa. Wszystko będzie zależało od Twojej wyobraźni. :) Co myślisz? Murek gabionowy Zenturo https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/Gabiony/gabion-referenciak-kerites-kiulo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dziękuję za zainteresowanie i ciekawy pomysł.Pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×