Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośka3012

Facet nie chce się ze mną kochac

Polecane posty

Gość Gośka3012

Już nie wiem o co chodzi mówi że kocha ślub za rok nie chce się ze mną rozstać ale seksu nie ma już od dwóch miesięcy rozmowa nie pomaga bo jak o tym wspomniałam to się chyba na mnie obraził... Już nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chce ale dopiero po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś problemy ma? Faceci są strasznie przewrażliwieni w temacie swojego libido i możliwości seksualnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie miałam seksu ponad miesiąc.Ogólnie z tego nic nie będzie.Mój podczas kłótni właśnie mi powiedział ze nie chce juz ze mną byc i powiedział dużo okropnych słów.Od braku seksu sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda baba nudzi się szybko w łóżku, ileż można ciągle z tą samą, zero podniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gdzieś podłapał jakąś nieciekawą dolegliwość i nie chce Cię zarazić. Lepiej nie nalegaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Każda baba nudzi się szybko w łóżku, ileż można ciągle z tą samą, zero podniety." X Baba może tak, kobieta - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie traktuj tego jako złośliwość, ale może zaczęłaś specyficznie pachnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajime Sugoroku
@ gość wczoraj Brakiem seksu się kończy. To taki spazm przedśmiertny związku. Z reguły kochać się nie chce ta strona, która się czuje zaniedbana. Wiem po sobie. Zawsze w związkach w których kobieta nawala odechciewa mi się seksu po jakimś czasie (a mam w miarę duży popęd). Z nią przynajmniej. I albo zrywam. Albo zdradzam i następnego dnia zrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×