Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jedna wasze 4 Latki na kolacje I

Polecane posty

Gość gość

Obiady I sniadania? Bo moj by jadl tylko kanpki z maslem I wedlina Anna obiad wkolko pomidorowa I fileta z kurczaka, mozecie mi podac pare pomyslow na jakies fajne jedzonko. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój na wiele rzeczy kręci nosem, ale trochę przemycam. Robię np. "pasztet" z soczewicy i gotowanych warzyw, których w innym przypadku by nie ruszył, bo lubi smarowidła. Lubi też twaróg, pomidory, ryby- teraz wędzony pstrąg na tapecie bo ja mam takie smaki ciążowe, jajecznicę i omlety (i do omletów też przemycam dodatki). Obiady najchętniej albo zupy- krem, jak ma zmiksowane i z grzankami to zje już większość, lubi makaron z sosem (najczęściej spaghetti, ale daje sobie też np. z brokułami wcisnąć), rybę pieczoną i smażoną, kotlety oczywiście (mięsa w sosie nie ruszy za żadne skarby, wyjątkiem jest spaghetti bo tam nie ma "kawałków"). Oczywiście wszelkie naleśniki, pierogi, racuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie wszystko je, choć oczywiście jedne rzeczy chętniej niż inne. Np. dziś na śniadanie zjadła "budyń" z jaglanki z malinami, na podwieczorek koktajl z truskawek i kefiru, na kolację omlet z groszkiem. W przedszkolu mieli lasagne z warzywami i mięsem. Na chwilę obecną nie zje tylko kaszy gryczanej palonej (surowa OK), wątróbki (choć ostatnio próbuje się przekonać), awokado i "aromatycznych" serów (co ciekawe, jeszcze jakieś pół roku temu zajadała się roquefortem). Aha, i żadna sałata nie przejdzie - ani ze śmietaną/jogurtem, ani z winegretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×