Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boję się. Potrzebuję pomocy.

Polecane posty

Gość gość

Jestem zmuszona z przyczyn niezależnych ode mnie spotkać się z pewnym mężczyzną, który jakiś czas temu dobierał się do mnie. Jestem przerażona, nie wiem jak sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak pisałaś. Myślę, że czarujesz...Wcale nie musisz się z nim spotykać. Zadbaj o to, by być z kimś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mam wyjścia. Co prawda na bardziej neutralnym gruncie bo w jego gabinecie w miejscu pracy, ale jednak... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gębę umiesz drzeć? Skoro umiesz, to drzyj..i się dziad wystraszy to jest przestęstwo i można to zgłosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak mam się zachowywać po tym co się stało i nie wiem czego po nim mam się spodziewać. Boję się, że będzie się mścił na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja nic nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włącz dyktafon w telefonie albo na jakimś innym urządzeniu i nagraj rozmowę żeby mieć dowód w razie czego albo bądź cały czas na połączeniu z kimś żeby ten ktoś wiedział co się dzieje. Najlepiej zabierz kogoś ze sobą przy kim czujesz się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to jest dobry pomysł z tym dyktafonem, ale mimo to boję się jak będzie... Wstydzę się mu spojrzeć w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spraw, żeby się od ciebie od.... https://youtu.be/n199CBCmfGA - materializacja marzeń, tu jest o materializacji marzeń ale marzeniem przecież też może być , "żebyś nie w głowie mu była"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×