Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość HannaAnna999

Naklejki reklamowe

Polecane posty

Gość HannaAnna999

Cześć, Od jakiegoś czasu prowadzę swój sklep odzieżowy i zastanawiałam się w jaki sposób mogę go zareklamować, nie wydając przy tym mnóstwa pieniędzy. Znajoma poleciła mi, abym zainwestowała w naklejki https://naklejkon.pl/ na których umieszczę logo, dane i hasło reklamowe swojego sklepu. Pomysł wydaje się bardzo kreatywny i sensowny, jednak chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z was korzystał z tego typu reklamy i jak w praktyce ona się sprawdza. Będę wdzięczna za każdą sugestię i poradę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław Olman

HannoAnno999 pomysł na własne naklejki reklamowe jest bardzo dobry. Sam w moim sklepie internetowym korzystam. Zamawiam takie naklejki , które przyklejam na paczki. Rozdaję je też stałym klientom i widzę, że naklejki pomagają im zamawiać u mnie ponownie. Możesz zamówić naklejki u wielu różnych dostawców. Ja miałem bardzo dobre wrażenia po współpracy z http://www.e-naklejki.pl/ - to drukarnia, która specjalizuje się w naklejkach i etykietach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek

Ja  z kolei naklejki i etykiety samoprzylepne drukuję w Copio www.copio.pl  Wybieram wersję laminowaną folią błyszczącą. Copio bardzo porządnie drukuje, jakość druku zawsze jest ja najlepsza. Do tego dobre ceny, dobra obsługa klienta, dlatego trzymamy się ich od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renigod

My naklejki regularnie zamawiamy w drukarni AQRAT  www.aqrat.pl To fajna, nowoczesna drukarnia, ma szeroką ofertę usług a jakość druku jest pierwsza klasa. Współpraca idzie nam bardzo dobrze a chyba już ze trzy lata  tak współpracujemy. Pracują solidnie i szybko, zawsze mamy zamówienie na czas, kontakt z nimi jest bardzo dobry. Duży plus za fachową ekipę, która dobrze doradzi, to prawdziwi spece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

U mnie robi to drukarnia Estilab, też mają sporą ofertę usług, jakość druku na wysokim poziomie i zawsze wszystko na czas. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 15.10.2019 o 11:37, Gość Łukasz napisał:

U mnie robi to drukarnia Estilab, też mają sporą ofertę usług, jakość druku na wysokim poziomie i zawsze wszystko na czas. Polecam 

znam drukarnię, druk mają całkiem dobrej jakości w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

W mojej firmie też zamawiamy etykiety samoprzylepne z drukarni Estilab. Wszystko w wysokiej jakości i dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Bardzo ładnie realizują podobne zamówienia w a3extra.pl - spory wybór możliwości, ciekawe projekty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliw

Tego typu rzeczami zajmuje się  fajna drukarnia Estilab - mają bogatą ofertę i nieźle wykonują zlecenia, moim zdaniem warto podjąć z nimi współprace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał

a jak wtym Estilabie z cenami? Skoro tyle dobrych opinii to raczej opłaca się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawido

Mi takie naklejki wykonała drukarnia estilab. Wiem, że duży wybór tam mają, wykonują wiele fajnych prac. Znajomej wykonali etykiety na kosmetyki, projekty mają niebanalne i wszystko w fajnych cenach, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Polecam Estilab. Drukarnia zna się na rzeczy, robi zlecenia na czas i solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancia

Z Estilabu zamawiaj, szybko realizują zlecenia i sa korzystni cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×