Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córce obcięto w szkole włosy

Polecane posty

Gość gość
Dziewczynka jest już formowana na pustą lalę, jakby trafił jej sie w przyszłości nowotwór i by całkowicie wyłysiała, to chyba by samobójstwo popełniła. I pomyśleć, że to wszystko wina głupiej matki, nie mającej kompetencji wychowawczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Oto, jak bezmyślni rodzice przyprawiają o traumę oboje dzieciaków - jedna ma wklepane przeświadczenie, że utrata pasemka włosów jest tragedią i że zostało jej odebrane niemalże życie, a drugi jest zagrożony nerwicą, bo popełnił dziecięcy błąd, za który dorośli chcą go teraz biczować. Powiem Wam tyle, że sprawa zakończyła się przeprosinami - i słusznie. Teraz matka dziewczynki powinna zabrać ją do fryzjera, zrobić fajną krótką fryzurkę i uświadomić, że wygląd to nie wszystko. No chyba, że traktuje swoją córkę, jak lalkę... a najwyraźniej tak jest, skoro autorka popadła niemalże w depresję po ''uszkodzeniu'' jej cudownej ''zabawki''. Zastanówcie się nad sobą, i co fundujecie swoim dzieciakom, nawiedzone baby. Rozumu życzę. xxx Święte słowa, popieram w całej rozciągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam włosy do pasa w moim naturalnym kolorze i nie ma we mnie nic z pustek czy sztucznej lali, jestem dość naturalną dziewczyną. Dziewczyny czy kobiety często przywiązują się do swoich włosów czy innych atutów, nie wolno im tego odbierać dla żartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba, że traktuje swoją córkę, jak lalkę... a najwyraźniej tak jest, skoro autorka popadła niemalże w depresję po ''uszkodzeniu'' jej cudownej ''zabawki''. Zastanówcie się nad sobą, i co fundujecie swoim dzieciakom, nawiedzone baby. Rozumu życzę. xxxx kobito, to nie sprawa pasma włosów, tylko to jak ujowo siekażdy człowiek czuje jak sie naruszy jego przestrzeń bez jego zgody- to może być obcięcie włosów, zniszczenie ubrania, klepnięcie w d... Ktoś naruszył jej sferę prywatną, a nie powinien. Ja nie jestem przywiazana do wyglądu, ale gdyby ktoś obciał mi włosy to bym z***b..ła za to ze zrobił coś wbrew mojej woli- to moje włosy i ja decyduję jakie maja byc i nikt nie ma prawa do nich sie dotykać jesli tego nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Serio niektóre z was broną tego psychola co macha nożyczkami po czyjejś głowie? Zapewne mamusi rozpieszczonych synalków.Jak któraś jaja waszym synom pokiereszuje to w sumie ha ha nic się nie stało.Autorko nie zostawiaj tak tego.Trzymam kciuki. x To jest DZIECKO, pusta łepetyno. Porównujesz ścięcie pasemka włosów do uszkodzenia genitaliów? jesteś jakaś wariatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:02 gdyby taka kuwa jak ty się roześmiała przysięgam że wjêbal bym ci całą piankę montażową w kudły, przecież to tylko włosy opiêrdolila byś się na łyso i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gówniarz, afera, bandyta, sprawa karna? :-D Wasze dzieci rosną na takich samych mściwych debili jakimi same jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak długie włosy u małej dziewczyny? Przecież to niepraktyczne, przeszkadza w normalnym funkcjowaniu. Twoje dziecko uczestniczy w zajęciach z wf? Robi coś z plasteliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia. Sprawa z góry przegrana i jeszcze szarpać się po sądach. Idiotki. Kochanie, jestem radcą prawnym, zdziwiłabyś się jakie odszkodowanie można z tego wyciągnąć:D Ja ze spraw sądowych żyję na co dzień i lepiej wiem co jest do przegrania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:10- masz racje, nie wolno histeryzowc i pokazywac tego dziecku. Ja na miejscu ojca dziewczynki bez zbednych ceregieli,szlocham i użalania sie poszedlbym do szkoly z nozyczkami,drapnąlbym tego patologicznego skur/wiela i powycinalbym w ciuchach mu dziury wielkie jak warszawa.A ty zakladajac ze bylalbys matką tego su/kinsyna i przyszla bys z pretensjami to po prostu juz w samuch drzwiach na wejsciu złamałbym ci nos i butem poprawił w żołądek,nie zwracając uwagi czy jestes kobietą czy facetem i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:33 Zanim byś cokolwiek zrobił mój mąż powaliłby cię jednym strzałem w pysk i pojechałbyś na OIOM nieprzytomny frajerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja ze spraw sądowych żyję na co dzień i lepiej wiem co jest do przegrania x Znaczy się, Twoja opinia jest tutaj najmniej istotna, bo prowokujesz wojny w trosce o własną kiese :D spadaj stąd, wszo społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powodzenia. Sprawa z góry przegrana i jeszcze szarpać się po sądach. Idiotki. Kochanie, jestem radcą prawnym, zdziwiłabyś się jakie odszkodowanie można z tego wyciągnąćsmiech.gif Ja ze spraw sądowych żyję na co dzień i lepiej wiem co jest do przegrania smiech.gif xxx Oczywiście, jeśli się nakłamie w sądzie :) A co jeśli rodzice chłopaka wezmą jeszcze skuteczniejszego adwokata niżeli taka radca prawny poszukujący klienteli na podrzędnym forum? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ak długie włosy u małej dziewczyny? Przecież to niepraktyczne, przeszkadza w normalnym funkcjowaniu. Twoje dziecko uczestniczy w zajęciach z wf? Robi coś z plasteliny? a co to ciebie obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jeśli się nakłamie w sądzie usmiech.gif A co jeśli rodzice chłopaka wezmą jeszcze skuteczniejszego adwokata niżeli taka radca prawny poszukujący klienteli na podrzędnym forum? smiech.gif nie szukam klientów synku, mówię ci jak jest w praktyce. i nie trzeba kłamać. Obciął, dziewczyna ma dyskomfort, coś zawsze sąd zasądzi. W najgorszym razie symboliczna kwotę, ale zasądzi. A to zawsze powoduje, ze strona przegrana ponosi tez koszty sądowe. Możesz nie wierzyć, ale to twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 Jest hodowana na przyszłego pustaka , to pewnie histerie odwala jak ma zrobić coś co może zaszkodzić jej piąknym włoskom xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy się, Twoja opinia jest tutaj najmniej istotna, bo prowokujesz wojny w trosce o własną kiese smiech.gif spadaj stąd, wszo społeczna xxxx a toś się patolo popisała:D Szkoda, że czytać nie umiesz ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:38 g...no yepana lambadziaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie szukam klientów synku, mówię ci jak jest w praktyce. i nie trzeba kłamać. Obciął, dziewczyna ma dyskomfort, coś zawsze sąd zasądzi. W najgorszym razie symboliczna kwotę, ale zasądzi. A to zawsze powoduje, ze strona przegrana ponosi tez koszty sądowe. Możesz nie wierzyć, ale to twój problem x wynoś się i nie degeneruj społeczeństwa propagandą idiotycznej sądowniczej kulturki amerykańskiej, patolu. chyba tylko idiota dałby sie nabrać na taka nagonkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesik
dla kobiety /dziewczynki włosy to ważny element kobiecości ,to nie są tylko włosy tylko aż włosy ,dziewczynka w ten sposób może czuć się upokorzona i obdarta z godności pomyślcie o tym głupie idiotki! ,to napaść cielesna ,gówniarz powinien wiedzieć że tak nie wolno! ,dziś włosy a za 10 lat ręka ? albo gwałt? bo przecież nic takiego się nie stało.ŻENUJĄCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szkoda, że nie masz mózgu i nie możesz pojąć mojego przekazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;33 dziecko nie używa przemocy! Psychol już tak.Każde takie zachowanie powinno być piętnowane bo zaczyna się od obcięcia pasma włosów a kończy na pobiciu albo gorzej.A co będzie jak dla zabawy zepchnie koleżankę ze schodów i zrobi z niej kalekę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 Jest hodowana na przyszłego pustaka , to pewnie histerie odwala jak ma zrobić coś co może zaszkodzić jej piąknym włoskom xD xxxx ty być może masz krótsze, a nie błyszczysz inteligencją... więc o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli od dziś mam już pewne wyobrażenie o radcach prawnych, którzy dla srebrników pozbawią z igły zrobią widły nawet kosztem spokoju dziecka. Powodzenia w udowadnianiu o "dyskomforcie", "trwałym oszpeceniu" etc.. wstyd by mi było patrzeć w lustro będąc taką hieną czyniącą z siebie błazna przed wysokim sądem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:43 współczuje poczucia kobiecości uzależnianego od włosów... :( jak cię propaganda ukształtowała, tak teraz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy do pasa u 9 letniego dzieciaka? , jak skróci połowę to tylko na dobre jej wyjdzie. Rodzice powinni iść z kwiatami i dziękować za udaną metamorfoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się za dużo "zadzwoń po saula" naoglądał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szkoda, że nie masz mózgu i nie możesz pojąć mojego przekazu smiech.gif xxxxx wnikanie w mózg prymitywa i idioty i jego tok rozumowania zostawiam psychiatrom, są specjalistami w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:43 Nie pogrążaj się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:43 Prrzecież już orzekłyście w chórze histeryczek, że oto dziś włosy, strach pomyśleć co będzie po wakacjach? Może jej palec utnie, gdyż naogląda się filmów o yakuzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×