Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oceńcie czy ona się ze mnie nabijała?

Polecane posty

Gość gość

Jechałem dziś pociągiem, po drugiej stronie siedziała bardzo ładna dziewczyna z koleżanką. Ciągle się na mnie patrzyła (nie wiem czemu, ubrany byłem normalnie fakt ubieram się elegancko) kilka razy się uśmiechnęła, potem znow patrzyła. Spojrzało na mnie pare dziewczyn ja na nie tez, no normalne. Ale ta kobieta coś gadała z koleżanką nie wiem czy o mnie. Przez moment się wierciła i przed wyjściem nagle dała mi karteczke z nr tel i napisem "podobasz mi sie spotkajmy się" - zrobiła się czerwona i uciekły. Na oko obie około 30. Ja też mam 30. Chaczyk jest tutaj że jestem bardzo baaardzo niski - 161cm... ona może też tyle ale taka no rewelacyjnie ładna. I tak myśle... czy to nie był jakiś zakład? Dziwne. Co prawda miałem podobne akcje kilka razy w życiu, ale nie tak wprost, bardziej pośrednio. Ale ta była aż zbyt wprost. Co zrobić? Zbyć jako żart czy zadzwonić? Boje się wysmiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia jest prawdziwa. Tylko wlasnie czy to nie sa jaja. Sam nie wiem, co jak sie ze mnie wysmiewaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sprawdzić inaczej się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź, nic nie stracisz a możesz przegapić coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystaj z okazji i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nabijala, mialem podobnie, tez laska robila nadzieje a okazalo sie ze chcialy mnie upokorzyc, daj spokoj sobie, bedzie przykro Ci tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo 0/10 albo autor to zakompleksiony knypek, wiec nic procz psychologa mu nie pomoze. problem rozwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń, a co ci szkodzi? Nie skupiaj się tak na sobie, podejdź do tego na luzie, podobała się, to korzystaj z okazji, jak piszą ludzie powyżej, jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz. Jak taka bezspośrednia, to też bądź bezpośredni, tez jej powiedz, że ci się podoba i zapytaj, czy jaj sobie z ciebie przypadkiem nie robi. Szybko przełamiecie pierwsze lody i będzie fajnie, zawsze jakaś nowa osoba wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zarty? To ze ktos jest niski to nie problem jesli jest fajny. Przeciez nie ocenia sie kogos tylko za wyglad ale caloksztalt. A te pare cm przeciez nie musi nosic szpilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym sam napisales ze ona tez niska. To dlaczego mialaby sie wysmiewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon, moze warto.A jesli sie nabijala to ona wyszla na idiotke i sama siebie upokorzyla, uczciwy czlowiek zawsze stoi wyzej niz jakis czubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Jesli sie chciala ponabijac to zalosne. I nie bylaby Ciebie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej na 99% zart jakiejs chamki pewnie to nagraja i wrzuca do neta, uwazaj. Facet jak Ty 161c, nie istnieje dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Dla mnie wzrost nie decyduje o tym czy kogos pokocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura decydujee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałem kiedys podobnie na karteczce nr telefonu w restauracji od slicznej kelnerki. To nie był zart, tez jej sie spodobałem. Spotkalismy sie pozniej kilka razy na spacerze lub kawie, ale niewiele pozniej z tego wyszło. Niemniej było miło poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby facet mial same zalety i byl uosobieniem wszystkich cech ktore uwielbiam i nizszy kilka cm to przymknelabym na to oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doceń że dziewczyna wykazała inicjatywę , w Polsce to rzadkość przy tych naszych "królewnach". Umów się i bądźcie szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze jaja 161 to zupelna tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obraź się, wątpie, aby to było szczere. Po prostu taki facet jak Ty jest nieatrakcyjny dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeszcze nie odważyłem się napisać. Ale jak miałbym zareagować gdyby to były kpiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mialbys zareagowac? no nie wiem... ciezko cos stwierdzic... a nie juz wiem DOROSNIJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziec ze zawiodla cie, ze miales ja za kogos lepszego, powiedziec czesc i tyle. Ale nie rob z igly widly. A moze ona mysli ze jest za wysoka i Ty nie chcesz takiej wielkiej? Jak sie zarumienila to raczej jej sie podobasz. Nikt nie rumieni sie gdy chce robic zarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozegraj to jak facet. Zadzwoń, ale nie jak napaleniec, albo podyrywacz, tylko grzecznie, przywitaj się, przedstaw się, oczekuj, aż ona się sama przedstawi w drugiej kolejności. Nie dawaj po sobie poznać, że masz wątpliwości czy to nie żarty. Bądź pewny siebie i konkretny, wtedy wyczujesz najszybciej czy to czasem nie jest jakaś niepoważna kobieta, jak wdasz się w jakieś żarty, których nie łapiesz, ale będziesz chciał być fajny podłapując je to nie tędy droga, bo źle to się skończy. Pamiętaj, żeby mieć trochę wyrąbane i nie wczuwaj się. Np. jak powiedz, że zapraszasz na kolację do dobrej restauracji,a ona będzie się wymigiwać, to pytasz wprost "ok, chcesz się ze mną spotkać czy nie, powiedz wprost, nie traćmy swojego czasu" i upieraj się przy tym. Niejeden facet o Twoim wzroście ma charyzmę większą niż faceci 190, znam osobiście takich, wydobądź z siebie te charyzmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oklamujcie go wg mnie to jaja na co komu taki kur.... musisz miec maly k***s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazywaj go tak nigdy wiecej nie uzywaj takich wyrazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slaaabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×