Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego buldogi francuskie są takie drogie?

Polecane posty

Gość gość

Patrzę na ceny i jestem przerażona a marzy mi się taki piesek z cofniętym noskiem i uszami jak nietoperz. Może ktoś chciałby oddać z powodów osobistych buldoga francuskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kocham te pieseczki ale mój stary to już nawet nie chce o nich słyszeć. Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że ktoś kto te psy hoduje jeździ z nimi na wystawy by były rodowe czempiony to chce się z tego utrzymać. I taka suka czy dwie urodzi cztery psy to masz 2500-5000szt by właściciel miał na życie na cały rok. Pojedz kiedyś na targi psów zobacz ile to pracy ba powinnaś prosić właściciela by sprzedał c****eska w dobre ręce a nie narzekać na cenę. Jeśli nie masz pieniędzy to pełno kundli w schronisku za 50zlszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, mieć buldozka w domu to powód do dumy :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz hodowli psów czy kotów trzeba mieć normalną pracę, to jest bardziej pasja i hobby niż zarabianie na życie. Tylko pseudohodowcy, handlarze zwierząt nic innego nie robią. Najpierw trzeba zainwestować zanim się sprzeda, prezentować się na wystawach, dowieźć tam swoje zwierzęta. Weterynarze nie pracują za darmo, karmy, mięso też z nieba nie spada, krycie kosztuje, a ludzie myślą, że hodowca siedzi, pierdzi w fotel, a zwierzęta same się obrobią, nakarmią, zawiozą do weterynarza, założą stonę hodowli w necie. Naiwne to i szuka psa u pseudohodowców. Rasowy = Rodowodowy i ma być FCI, a nie żadne tam Dog Cluby i inne dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma psich targów. Psa się kupuje w hodowli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zachwycają się że te psiaki są "słodkie", a to niestety jedna z najbardziej genetycznie upośledzonych ras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka z pracy ma buldożka francuskiego już 9 lat. Pies z porządnej hodowli, jest zdrowy nic się z nim złego nie dzieje. Tylko 3 razy w życiu miał biegunkę, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bulwy są słodkie jest specjalna grupa na fejsie z adopcjami buldożków ale wiesz, bierzesz - to poważnie, jak dziecko, nie ma na próbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wszystkie psy zdrożały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w domu też jest buldog francuski za darmo dostaliśmy ma już 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj ta wszędzie trzeba mieć normalną pracę bo ty chcesz pieska za 500zł zamiast 5000? A ja chcę dom nad morzem za 50tys zamiast 500tys! Mojego kolegi matka hodowala psy i nie miała pracy oprócz tego. Według tego rozumowania ja prowadząc sklep internetowy mam dać niższe ceny i iść do pracy. Hah z każdego typu działalności powinno moc się utrzymać, jak nie pasuje kupuj kundle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14:30 czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją zaletą. Nie chcę psa za darmo, bo już mam dwa rodowodowe z renomowanej hodowli i koty też. Kiedyś marzyło mi się założyć hodowlę, ale to wymaga tyle zachodu, że mi się odwidziało. Szanuję poważnych hodowców, a nie jakichś męczyzwierzy, handlarzy psów, nastawionych wyłącznie na zysk. Taki niech lepiej zakład pogrzebowy prowadzi, z tego jest zawsze kasa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu do niektórych nie dociera, że hodowla wymaga sporego nakładu pracy i kosztów ze strony hodowcy. To tłumaczy cenę. Normalnie posiadanie jakiegokolwiek zwierzęcia jest nie tylko przyjemnością, ale też obowiązki i wydatki. Obojętnie skąd masz zwierzę, z hodowli czy schroniska. Nie będzie żyć z powietrza i samo nie zapłaci za wizyty u weterynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są targi psów ja byłem na nich w radomiu i nie chodzi o targ jako targ ze ludzie wystawiają psy jak ziemniaki ale bardziej by pokazac swoja hodowle i ulotki chociaz stoiska z akcesoriami i karmą tez były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rasowy = Rodowodowy i ma być FCI, a nie żadne tam Dog Cluby i inne dziadostwo ooooo Nie gadaj głupot bo teraz najwięcej dziadostwa i pseudo hodowli jest właśnie w FCI. Z FCI nie wyrzucą sadysty, który znęca się nad swoimi zwierzętami i trzyma chore psy w tragicznych warunkach, nawet jak mu zabiorą te psy organizacje prozwierzęce to i tak go nie wyrzucą. Może kupić sobie nowe psy i nad kolejnymi się znęcać, a ze stowarzyszeń wywalają natychmiast na zbity pysk. Dla manie i wielu ludzi właśnie FCI to najgorsze pseudo. Psy siedzą całymi stadami pozamykane w piwnicach, a świat widzą tylko wtedy, gdy jeżdżą na wystawy, jeszcze w klatkach je przywożą i wyjmują chwilę przed wejściem na ring wystawowy. Sama mi kiedyś mówiła taka jedna hodowczyni, że zapomniała wyjąc psa z klatki po powrocie z wystawy i pies siedział w tej klatce kilka dni. Dopiero po kilku dniach się zorientowała, że w jej stadzie brakuje jednego psa,sadystka pieprzona. Ten cały związek kynologiczny to stary, zatwardziały, niereformowalny grzyb, któremu cały czas się wydaje, że ma monopol na wszystko. Są też tacy hodowcy, którzy mają hodowle zarejestrowane w związku kynologicznym i w stowarzyszeniach. jeden miot produkują w zk a drugi w innej organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frog_in_the_fog 2018.06.21 https://fashionelka.pl/pielegnacja-psa-buldog -francuski/ Bób, homar, włoszczyzna! x Fashiocośtam weź leki i nie ośmieszaj się dłużej ze swoimi chorymi psami z renomowanych hodowli związkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fashionelka ma jednego buldoga z wylęgarni FCI, a drugiego adoptowała z organizacji zwierzęcej, która rozbraja i likwiduje takie wylęgarnie. Nic dziwnego, że wiecznie jej chorują te psy. Gdyby kupiła z małej hodowli domowej gdzie psy są zadbane, toby miała zdrowego psa. Tak to jest łykać kity, że Rasowy = Rodowodowy i ma być tylko FCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://fashionelka.pl/pielegnacja-psa-buldog -francuski/ xxxxxxx ale ten rudy pies ma wyłysienia wokół oczu i na pysku. Widać, że chory. Taka sama bida jak z najgorszej rozmnażalni albo ze schroniska. Zamiast psa wyleczyć to głupie babsko foty mu robi, wstawia na bloga i brednie smaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi

Ha ha FCI 😄 ostatnio był filmik na fejsie jak wygląda domowa hodowla FCI - ta co dechy odkręcała w szopie, żeby psy wypuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.06.2018 o 20:15, Gość gość napisał:

Patrzę na ceny i jestem przerażona a marzy mi się taki piesek z cofniętym noskiem i uszami jak nietoperz. Może ktoś chciałby oddać z powodów osobistych buldoga francuskiego?

kup jak najtaniej czyli byle gdzie i na 100% chorego a później zostaw swój majątek u weterynarza. nie ma to jak psie okazje 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Szukałam jak najtaniej, bo mi było szkoda kasy. Znalazłam!!! Ktoś sprzedawał szczeniaki za 800 zł więc kupiłam bo to była wielka okazja. Poszłam na grupę buldożkową na fejsa żeby mi coś doradzili bo z psem były problemy zdrowotne. Tak mi doradzili że mój buldog ledwo co uszedł z życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile kosztuje rasowy ale prawdziwy? Minimum ile trzeba wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela

ja kupiłam z hodowli fci za 2000 zł też była okazja, bo tam jest drogo i okazało się że mam jedną wielką wadę genetyczną. pies nie może sam jeść ani pić, muszę go karmić rurką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość mela napisał:

ja kupiłam z hodowli fci za 2000 zł też była okazja, bo tam jest drogo i okazało się że mam jedną wielką wadę genetyczną. pies nie może sam jeść ani pić, muszę go karmić rurką

Z FCI to ten prawdziwy i taka tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A ile kosztuje rasowy ale prawdziwy? Minimum ile trzeba wydać?

a to są jakieś prawdziwe i fałszywe? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×