Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż powiedział że mnie nie kocha

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy małżeństwem 15 lat z dwójką dzieci. Odkąd pamiętam zawsze był oziębły w stosunku do mnie. I w końcu to powiedział. Nic więcej, jest ze mną, śpimy wspólnie. Sex też jest- tylko z mojej inicjatywy, tylko dlatego żeby się choć trochę do Niego zbliżyć, wciąż go kocham. Nie wiem co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za co kochasz takiego buca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmyślaj sfrustrowana kochanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego go kocha, że jest zimnym bucem. Gdyby był dla niej czuły i kochany to traktowałaby go jak śmiecia. Kobiety kochają zimnych drani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne mąż żony nie kocha tylko dwoje dzieci z nią ma mieszka z nią śpi z nią i kocha się. To na 100% jest prowokacja głupiej kochanki która znów wcieliła się w rolę żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się z Tym. To był moj pierwszy chłopak. Poswiecilam wszystko dla Niego A teraz mam nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włóż miecz w pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nim jak dalej widzi waszą przyszłość? Czy jest szansa żeby jeszcze odbudować uczucie, relacje. Jeżeli nie ma szans może lepiej się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przestań się w końcu poświęcać i zrób coś dla siebie. Wyjedż na kilka dni zostaw budowę dzieci. Nie wiem czy pracujesz jeśli nie to znajdż pracę i miej czas dla siebie. A jego do dzieci . Niech na swojej skórze poczuje że nie ma nic na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co robić? Jak ratować cos samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:21 I pieprzy kochankę gdy ty wycierasz obsrana d**e. Taka jesteś lepsza buaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:21 I pieprzy kochankę gdy ty wycierasz obsrana d**e. Taka jesteś lepsza buaha. x O znów walnięta kochanka, której się wydaje, że jest lepsza od żony. :D Obsraną dope to wycierasz ty ozorem buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli żona jest dobra to facet nie ma potrzeby zdradzania więc nie wiem czym się tak podniecasz głupia babo. Jarasz się tym że twój mąż bzyka inna babe a ty jak gdyby nigdy nic przyjmujesz go po spuszczaniu w obca z jaj? Gratuluję. To świadczy tylko i wyłącznie o tym że sama sobie jesteś najgorszym wrogiem i sama siebie nie szanujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli żona jest dobra to facet nie ma potrzeby zdradzania więc nie wiem czym się tak podniecasz głupia babo. Jarasz się tym że twój mąż bzyka inna babe a ty jak gdyby nigdy nic przyjmujesz go po spuszczaniu w obca z jaj? Gratuluję. To świadczy tylko i wyłącznie o tym że sama sobie jesteś najgorszym wrogiem i sama siebie nie szanujesz. x O porzucona i zdesperowana do granic możliwości kochanka, która wszędzie widzi zdradzone żony. :D Tu nie ma żony twojego kochasia kretynko, szukaj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może odniesiesz się chociaż minimalnie merytorycznie i na temat do moich wypowiedzi kierowanych w twoja strone? Bo póki co widzisz we mnie coś co nie istnieje. Polecam wymyślić lepsza prowo bo na kafe ta się już przejadla. Jeśli jednak jesteś prawdziwa zonkodesperatka to idz sprzątaj chalupe i d**e wymyj bo stary wróci od kochanki i może ciebie zaleje dla oka. Wilk syty i owca cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dzieci kocha i z toba jest dla nich.w takiej sytuacji wyszykuj sobie oddzielne spanie i gotuj i sprzataj tylko sobie i dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna ratowac ,jak nie ma milosci!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne rady. Od kolejnej desperatki. Najlepiej wydziel mu taśma policyjna miejsca w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ciebie nie kocha , znajdz sobie innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to jednak glupiutkie stworzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O naiwna kochanka z halucynacjami wciela się teraz w nie wiadomo kogo. :D:D:D Zabawna jesteś frajerko od lizania żonatym brudnych wacków w krzakach raz w tygodniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ona się wstydzi przyznać, że obrabia pały żonatym za 5 zł hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal pierdzisz.... Postaraj się bardziej żałosna peezdo. Brzydza mnie kobiety twojego pokroju. Bardziej niż kochanki. Wiesz ze żony dla takich jak ty są śmietnikiem jedynie? No i może matka dzieci dlatego cię toleruje żeby im przykrości nie robić. Nom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to ta zalana przez każdego menela desperatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej mała a ty rozklekotana przez wielkie łby waszych dzieci dlatego faceci zalewają kochanki :classic_cool: pozostaje Ci wiara w twoja wyższość nad nimi i pranie brudnych gaci które przed nimi ściąga twój ukochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiesz po sobie! ty pewnie za 2 grosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość ci wszystko wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjajalkjafa
Tylko i wyłącznie terapia małżeńska. Musicie się spotkać u psychologa i porozmawiać co się złego zadziało i jak to naprawić. Powodzenia w tej trudnej walce! Na początku jest ciężko ale wierzę, że Wam się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za darmo bo czemu nie? Ty także bzykasz się za pieniądze z tym że z wielką laska i te z wypłaty za którą gotujesz strawe dla swojego rogacza i waszej trzody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto rozklekotany? Chyba ty porzucona kochanko dlatego żonaty zwiał i twoja stara jak takiego downa wysrała, a trzode to ty obrabiasz w krzakach menelom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×