Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boli mnie myśl, że kobieta która kocham jest z innym.

Polecane posty

Gość gość

Obsesyjnie o tym myślę, zazdroszczę i chciałbym być na jego miejscu, zwłaszcza, że już okazała mi serce, a nawet zainteresowanie, i wiem jaka jest cudowna. Jak z tym mam żyć? Ciągle o tym myślę że jest z nim i razem spędzają czas. Chyba nie jestem psychiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Irena
Masz żonę, która NIE jest z Toną tylko z innym ? ? Chyba sobie jaja robisz. Rozwód od razu w minutę bez tłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* NIE jest z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okazała zainteresowanie ? chyba wyrachowanie i tym rzekomym zainteresowaniem chce wzbudzic w tobie zazdrośc . Jej znajomość z Tobą, poznanie sie we Wrocławiu w klubie czy na przystanku tez była wyrachowana bo to było wszystko ustawione to miałbyc biznes i interes tłumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było w Rybniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boleć to cie powinien mózg, boś niemądry jesli tego wyrachowania latawicy lubuskiej nie widzisz. Od początku było wszystko ustawione i sztucznie zaaranżowane ona wiedziałą gdzie kiedy i o której ma pójść by cie upolować . Miała ludzi od zwiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to też nie dziwi bo to Śląsk tam są konszachty w budownictwie . Wyrachowanie zdesperowanej dzieciatej rozwódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o Magdę? a ty Rafał czy David?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spie/rdalać stąd lamusy z urojeniami, nie znacie mnie ani ja was. Prosze normalnych o odpowiedzi. Autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o Magdę i Dawida z Rybnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli ma męża to ciężko, jeśli nie to może zawalcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rogi mu przyprawia zawsze sie puszczałą sam to wie przeciez pisał o niej, że miała / tu cytat/ w ryju więcej chu.jów niż on frytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obsesyjnie o tym myślę zazdroszczę i chciałbym... PIERDOŁO nigdy niczego w życiu NIE OSIAGNIESZ bo jesteś piertolona p*****la,która kobieta chciała by takiego'inwalide'??? idź lepiej do kościółka pomodlić się do Pana Boga może zeszłego ci łaski boże i ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.30 przecież Magda ma męża i troje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:43 i co się rzucasz, lepiej napisz rzeczowy komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tak Ci powiedziala tylko ze ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpada, zbyt interesująca i piękna żeby była sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie znaczy. Moze powiedziala tak bo ja zdenerwowales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To prawda niestety, ale czuje że nie jestem jej też obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo, kocham kogos, kto wybrał inną i jest juz jej mężem. Nic juz z tym nie mogę zrobić, nie zamierzam mącić. Na początku myśli były częste i uporczywe, teraz, po czasie, są znacznie słabsze i rzadsze. Nadal są, ale to dobry kierunek do wyleczenia. Nie kontaktuje sie z nią, nie przeglądaj zdjęć, nie odczytuj dawnych wiadomości, nie spotykaj przypadkiem itd. I spróbuj jej nie idealizowac. A teraz właśnie idealizujesz- pokazała ci trochę, ze jest mila, pewnie na nielicznych spotkaniach itd. To nie jest prawda o niej. Nie spędziłes z nią dużo czasu 24h na dobę. Łatwo być miłym i czarującym podczas krótkiego spotkania lub odpisywania na wiadomości. Nie wiesz, czy byłaby taka sama na co dzien. Raczej nie, nikt nie jest idealny. Ona pokazal ci tylko to, co chciała, swoją lepszą wersję. Prawda zawsze wychodzi dopiero po jakimś czasie związku. Dlatego staraj sobie nie wmawiać, jaka ona jest cudowna itd, bo nie wiesz, jaka jest tak naprawdę, tylko czas mógłby to zweryfikować. A przez idealizacje bedziesz ją porównywał z innymi i blokował sobie drogę do poznania kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z nią kontakt służbowy tak czy inaczej, nie zamierzam rezygnować z pracy, bo mi się tam podoba. Ograniczam kontakt do minimum, ale nic nie pomaga. Mam jakieś złe sny i przeczucia z nią związane. Budzę się i pierwsza myśl to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta c**a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze radzisz, ale pod warunkiem że ona jest szczęśliwa z obecnym partnerem. A co, jeśli nie jest szczęśliwa? Dlaczego on miałby wtedy rezygnować z miłości, poznania jej lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie była szczęśliwa to by z nim nie była. Nie wymyślajcie głupich usprawiedliwien żeby komuś w związek zaglądać. Ma kogoś wiec sobie daruj. Ktoś był pierwszy. Poza tym znasz ją 24/7? Jeśli nie to mówienie o miłości w takim przypadku jest żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a czy ona jest mężatka? Czy Ty jesteś wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co do niej powiedziales: nigdy nie bedziemy razem. No to nie jestescie. Sam chciales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma męża, ale poza tym nic nie wiem o jej związku i nie dowiem się bo nie mam od kogo. Zresztą nie chce być też tym drugim a tak to zazwyczaj wygląda gdy ktoś jest w związku, więc się będę trzymał na uboczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj se siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może z kimś była ale już się rozstała ale nie rozpowiada na ten temat możesz mieć nieaktualne dane (chyba, że ich widujesz razem lub słyszysz jak do kogoś mówi kochanie przez telefon) stąd jej zainteresowanie Twoją osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×