Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobilibyście na moim miejscu?

Polecane posty

Gość gość

Przez długi okres podoba mi się już pewien chłopak, kiedyś wydawało mi się że on może coś do mnie też czuć, ale z dnia na dzień wydaje mi się, że chce zostac przyjaciółmi.Pomimo, że ciągle przyłapuje go jak się na mnie patrzy i kilka razy słyszałam jak mówił moim znajomym i raz mi że Jestesm śliczna, ale kiedy ja chce w jakiś sposób okazać mu uczucie lub porozmawiać to on ciągle jakos się wykręca. Boję się że jeśli powiem mu wprost to co do niego czuje to może to negatywnie wpłynąć na naszą dobra relacje, bo jeśli on by powiedział że ja się mu nie podobam to by była bardzo napięta atmosfera między nami. Co wy byście zrobili proszę o radę ?¿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdali mature i poszli na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak się pewnie wstydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie jest on nieśmiały. Też taki byłem. Czekałem na inicjatywę ze strony dziewczyny. Nie byłem w stanie się przemóc aby zasygnalizować dziewczynie, że mi się podoba. Nieśmiałość mnie w takich sytuacjach paraliżowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, ludzie w szkole podstawowej są trochę nieśmiali czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy właśnie zaczynam liceum, A w gimnazjum byliśmy razem w kasie, co mi ułatwiało bliższa znajomość. No ale do podstawówki to blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×