Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety wykorzystuja milych normalnych gosci

Polecane posty

Gość gość

a kochaja chamow, nie warto byc milym i dobrym dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a faceci ignorują kobiety które pokażą że im zależy i od razu biegną za zimnymi kobietami które mają ich gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ludzi zawsze warto być miłym i dobrym pamiętaj że ty też jesteś czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a faceci ignorują kobiety które pokażą że im zależy i od razu biegną za zimnymi kobietami które mają ich gdzieś... x brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kobiety i faceci ignoruja kogos kto zagadal a sie nie spodobal. Bedac odrzucane, zwyczajnie czujecie to co wtedy odczuwa facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poślubiłam miłego, normalnego gościa. Wcześniej gustowałam w chamach i teraz widzę, jakie to głupie było. Mój mąż był długo sam z właśnie tego powodu, że kobiety nie zwracały na niego uwagi. Ja byłam samotną matką kiedy się poznaliśmy. On mnie przygarnął razem z moim dzieckiem, pokochał, dał dom i nazwisko, i jest najlepszym, najpiękniejszym i najwspanialszym mężczyzną na świecie. Mamy czwórkę dzieci. Jest świetnym ojcem. Życie bym za niego oddała. Kobiety, popełniacie błąd ignorując i krzywdząc normalnych i miłych gości. I potem jest płacz i zgrzytanie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:38 Tobie tez ciezko bylo znalezc faceta, patrzylas na dobro dziecka i widzialas ze jestes gorzej traktowana przez tych chamow. Wygral rozsadek a nie nagle oswiecenie i wielka milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledem tych milych gosci jest to,ze leca na d*****.Nie poszukuja tych podobnych do siebie. ja nawet raz spotkalam sie z tym, ze taki facet zamiast cieszyc sie z podobienstwa, docenic to ze dalam serce na dloni nie byl mna tak zachwycony jak ja nim i uwazal mnie za sierote bo NIE lubie wykorzystywac innych (choc potrafilabym bo jestem b.przebiegla) i wciaz biegal za tymi ktore go wciaz wykorzystywaly. Niewazne ze byly dzieciate, brzydsze-nie znaczylam dla niego tyle co tamte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porazka ze taka kobieta bedzie d***** bedzie leciec na chamow a jak cham zrobi dziecko to szuka jelenia a ten sie godzi i jeszcze w reke caluje za to ze odpad go zechcial!! ICH WINA, GDZIE ONI MAJA ROZUM ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:44 wierz mi, kocham go jak nikogo innego. Świata poza nim nie widzę, dla niego całkowicie zmieniłam swoje życie. Może na początku to był rozsądek z mojej strony, ale teraz z roku na rok jestem coraz bardziej w nim zakochana i coraz szczęśiwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że to kwestia dojrzałości/niedojrzałości Kiedyś też wybierałam tych niegrzecznych, ale w koncu zmądrzałam i mnie nawet nie pociągają tylko śmieszą. Za to mili faceci, którzy widać że są szczerzy, ze im zalezy i nie pajacują -jaki to ja jestem zły i jak mam wszystko w d***e, no to mi gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie milosc droga panno,,on po prostu pokazal ci prawdziwa milosc, zaspokaja twoje potrzeby i gwarantuje byt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izumi z Meiji
Przeciez jest biologicznym ojcem pozostalej trojki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi czy ci mili faceci w blizszym kontakcie tez okazuja sie goscmi ktorzy nie maja honoru i uzalaja sie nad soba ? bo ja spotykalam sie z takim jednym wlasnie i w*****al mnie strasznie dlatego zerwalam znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dobrzy I mili faceci nie biegaja za dobrymi i milymi dziewczynami. Nie zakoc***a sie w szarych myszkach, tylko w tych ladnych.. a potem jest zgrzytanie zebami ze mnie nie kocha choc ja taki fajny i mily jestem.. Moj maz (tez taki mily i fajny) biegal i biegal za mna, az uleglam bo mial wiecej kasy niz inni. A teraz sie dziwi ze jego koledzy mnie podrywaja.. chlopaki, musicie byc konsekwentni. Chcecie mile , fajne I wierne, czy te piekne ktore sie wszystkim podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli standard, alfa szmaci, beta płaci. najpierw zrobić dziecko z prymitywem a potem szukać frajera który "da nazwisko i wyżywi". zwymiotować można ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwymiotowac to można tylko na ciebie bezmozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moj maz (tez taki mily i fajny) biegal i biegal za mna, az uleglam bo mial wiecej kasy niz inni" i pewnie jesteś z siebie dumna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samica z bekartem u mnie też skreslona na zawsze. Może być aniołem obciagac modelka ale to dziecko sprawia że rezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez ta Polska jest zasciankowa.. dlatego Polakow-facetow nikt nie chce. Dziecko to nie wada! I w normalnych krajach to wszyscy wiedza! A ze jestem dumna ze poderwalam fajnego- bogatego? Pewnie ze jestem! Takich fajnych dobrych misiaczkow zjadam na sniadanie:-). Modelka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 19:59 o czym wy mówicie ludzie? Kocham swojego męża, a on kocha mnie. Jesteśmy dla siebie stworzeni bo jego potrzeby emocjonalne są jakby szyte na miarę do tego, co ja mam do dania i odwrotnie. Po prostu pasujemy do siebie. Jesteśmy kilka dobrych lat po ślubie i cały czas wszędzie jesteśmy razem, zachowujemy się jak zakochane małolaty. Mamy czwórkę dzieci, ale pierwsze moje dziecko jest nie jego ale on je kocha jak swoje i po tym właśnie widać jaki to dobry i wartościowy człowiek. Biologiczny ojciec tego dziecka nie żyje, ale i tak nie byliśmy razem, bo on nie chciał zmienić swojego życia co doprowadziło go do samobójstwa. Mój mąż cieszy się że może być tatą naszego najstarszego dziecka. Nota bene, to najgrzeczniejsze nasze dziecko, pomaga w domu, dobrze się uczy i jest odpowiedzialne. Mąż zna je odkąd skończyło trzy latka, więc dla niego jest jedynym tatą. Jesteśmy szczęśliwą, pełną rodziną i to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zawsze mi mowila " jestes porzadnym chlopakiem wiec nie mozesz posiadac dziewczyny bo cie wykorzysta i zniszczy. Potem mozesz stac sie juz tylko zlym czlowiekiem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.27 a kochaja chamow, nie warto byc milym i dobrym dla ludzi x napisal koniotrzep ktorego matka jeszcze od cycka nie odlaczyla:D xxxxxxxxx gość dziś Moja mama zawsze mi mowila " jestes porzadnym chlopakiem wiec nie mozesz posiadac dziewczyny bo cie wykorzysta i zniszczy. Potem mozesz stac sie juz tylko zlym czlowiekiem." x wynika z tego, ze twoja stara wykorzystala tatusia i zniszczyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilku znajomych którzy wzięli kobietę z dzieckiem oni są tylko do zarabiania pieniędzy bez przerwy kontrolowani zapewne one boją się tego co same mają na sumieniu i nigdy nie usłyszeli pochwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilku znajomych którzy wzięli kobietę z dzieckiem oni są tylko do zarabiania pieniędzy bez przerwy kontrolowani zapewne one boją się tego co same mają na sumieniu i nigdy nie usłyszeli pochwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, mam dziecko z poprzednim partnerem, obecny nie ma nic przeciwko i jest ze mną, bo mnie kocha, jak i vice versa. Ne widzę w tym żadnego ''frajerstwa'' i ''beciarstwa'' - tak mówią tylko sfrustrowane przegrywy, które nigdy w życiu miłości nie doświadczyły, albo na tyle egocentryczni i hedonistyczni, że hajs jest dla nich ważniejszy od partnerki. Nawet bardzo dobrze się składa, że tacy nie startują do kobiet z dziećmi, przynajmniej mamy mniej problemów i patologii. Marginesem, z tym ''utrzymywaniem dzieciatej kobiety'' to sobie ostro windujecie ego, bo - no niestety, panowie - większość z was zarabia marne grosze i porównywalnie do kobiety, także... cóż, nikogo wielce nie utrzymujecie, ale na pewno miło wam podtrzymywać taki stereotyp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobie internetu machlojki tych,, kobieta " wychodzą na jaw i to kwestiia czasu gdy zastaną zepchniete na margines na zachodzie czekają na was wasze idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:56 wychodzi na jaw głównie zezwierzęcenie i chamstwo facetów ;) a skoro tak, to trzeba z takimi odpowiednio postępować, nieprawdaż? zbierzecie to, na co zasłużyliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×