Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wspomnienia z plaży nudystów w Rowach

Polecane posty

Gość gość

To było w 1986 roku. Przyjechali do mnie koledzy z uczelni. Zaproponowali, że skoro są na Wybrzeżu to chcieliby zobaczyć plażę nudystów. Zaproponowałem Rowy gdyż mój kumpel ze szkoły tam jeździł. To było dla mnie nowe doświadczenie gdyż nigdy wcześniej nie widziałem na żywo nagich kobiet. Moi kumple również, przynajmniej niektórzy. Trafiliśmy na pochmurną pogodę, ale było ciepło. Na plaży nie było wielu osób. Rozłożyliśmy się kilka metrów od atrakcyjnej ok. 30 letniej naturalnej blondynki/ to było łatwe do stwierdzenia/ -mężatki z mężem i dwiema córkami. Aż dziwne, że oni nas nie przegonili gdzieś dalej. Plaża była prawie pusta,a oni byli z nieletni córkami. Pamiętam kobietę lat ok. 25-28 spacerującą brzegiem morza. Była atrakcyjną blondynką o długich kręconych włosach w typie afro. Ta blondyna miała takie duże, nietypowe-murzyńskie piersi czyli takie w kształcie rogu, długie i zwężające się ku końcom,ale co najważniejsze nie były one obwisłe. Niesamowity widok. Potem wiele razy wracałem podczas swoich marzeń do widoku tej pięknej kobiety. Pamiętam też dziadka lat ok. 70 grającego w siatkę. On miał długą, dyndającą między nogami fujarę. Ja i moi kumple pod tym względem przy dziadku wysiadaliśmy. Już nigdy więcej na plaży nudystów nie byłem. Podczas następnych wakacji w świat seksu wprowadziła, mnie 19 letnia wakacyjna znajomość. Zacząłem nadrabiać zaległości w kwestii kontaktów intymnych z dziewczynami. Na szczęście było to możliwe gdyż miałem nawet niezłe powodzenie u dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×