Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwodnik z dzieckiem dać mu szanse?

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o związku z takim facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnik z dzieckiem ? co to znaczy , czy że on tym dzieckiem się zajmuje ? czy że ma dziecko i płaci alimenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go rozwodce z dzieckiem. Będziesz miała tylko problemy zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jezeli sama masz dziecko jezeli nie- odpusc, poczytaj tematy kobiet bedacych w takich zwiazkach, 99% odradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodz w cos takiego. Dziecko jest na zawsze - finansowo gorzej, bo alimenty itp. Psychicznie gorzej - bo o ile jest w miare porzadnym czlowiekiem bedzie staral sie wynagrodzic dziecku to ze go nie ma z nim. Wasze wspolne ewentualnie dziecko/ dzieci beda trocge na drugim miejscu. Mam kolezanke w tej sytuacji - ona zaluje, gosciu ok ale jest to duze obciazenie dla ich zwiazku. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest "samotnym ojcem" on zajmuje się dzieckiem ma od byłej zasądzone alimenty.Chyba jednak coś to znaczy że nie oddał dziecka bez walki znając polskie sądy to zazwyczaj matka dostaje opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zmienia postać rzeczy skoro on zajmuje się dzieckiem to dobrze o nim świadczy daj mu szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest mu łatwo,bo pod opieką ma pannę w wieku prawie 13 lat a to nie jest łatwy wiek do opanowania przez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja nigdy w życiu bym się w.coś takiego nie wpakowała zwłaszcza ze to dziewczyna już dorosła która z nim mieszka. Zawsze będziesz druga. Jeszcze gdyby dziecko było z matką a tu jest z nim. W życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.33 może i dobrze o nim świadczy ale jak dziecko jest z nim na codzien to tym bardziej będą problemy... autorko poczytaj wątek ,,nienawidzę dziecka swojego partnera". Lepiej się w to nie pakuj. Tak jak tu pisza, to obciążenie finansowe i psychiczne a dziecko zawsze będzie dla niego najważniejsze, zawsze na pierwszym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(9:02)Tylko ze 99% tych kobiet to kobiety pozostawione przez faceta a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszystko będziecie robić w trójkę albo oni razem a ty na doczepke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to od wiekszości wypowiedzi z tematu ww to włos sie jeży:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka wzięła sobie rozwodnika z 2 dzieci. On płaci na te dzieci alimenty byłej żonie. W sumie 1500zł. Wszyscy się dziwią. Ona piękna dziewczyna. Mogła mieć każdego a tu rozwodnik z alimemtami. Ona zbyt długo przebierała w facetach i kręciła nosem. Wielu odrzuciła. Minęły lata i przestała wydziwiać. Zeszła na ziemię. Będzie im jednak trudno finansowo gdyż przez kilkanaście lat trzeba oddawać z budżetu domowego 1500zł na alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo włos się jezy bo ja przynajmniej mam 37 lat i wiem jak to jest nie tylko z własnej autopsji l. Niestety. Corka wejdzie tatusiowi na głowę żeby tylko postawić na swoim a ty nic nie będziesz miała do powiedzenia zobaczysz zresztą sama nie musisz mnie słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam małżeństwo bardzo dobrze żyjące gdzie ona panna poślubiła faceta z dwojgiem dzieci (chłopak 14 lat , dziewczyna 18 lat ) Żyją wspólnie już 4 lata i świetnie się wszyscy dogadują . Co ciekawe , chłopak woli nawet przebywać z macochą niż z własną babcią . Dziewczyna natomiast wyszła za mąż ale wciąż odwiedzają ojca i macochę bo bardzo dobrze się z nią rozumieją . Nie jest więc normą że taki związek będzie złym układem. Jednak ważne jest aby juz na początku znajomości złapać dobry kontakt z dzieckiem partnera. Jeśli od początku będziecie źle do siebie nastawieni to radzę zrezygnować bo w przyszłości będzie jeszcze gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.57 bajki opowiadasz tylko i wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:57 a dlaczego bajki? Istnieją tez kulturalne rozstania, gdzie dla dzieci normalnym jest, ze tata/mama chcą znalezć druga polowe; 18 letnie dziecko juz raczej mało co sie buntuje, ze ojciec ma nowa zone, a i 14 latka nie musi tez stawać okoniem. Moim zdaniem trudniejsze o wiele nowe związki, gdzie ojciec/matka odchodzą do tego nowego partnera, rozstając sie z rodzicem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(9:52)Może to dziwny tatuś ale nie daje sobie wchodzić na głowę i nie nadrabia braku matki spełnianiem wszystkich zachcianek dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(9:57) masz racje nie można wrzucać wszystkich rozwodników do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak tak go bronisz to po diabla zakładasz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi ogólnie o takich rozwodników a poszło w jedna stronę ale zawsze jakieś wnioski z tego można wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:48 no wlasnie nie, duza czesc z tych kobiet nadal tkwi w zwiazkach z rozwodnikiem bo nie umie sie jeszcze wyplatac i 99% kobiet bedacych w zwiazkach z rozwodnikami odradza wolnym kobietom pakowanie sie w taka relacje wydaje mi sie, ze sam jestes rozwodnikiem i chcialbys zniszczyc zycie jakiejs bezdzietnej pannie zamiast wziac sobie rozwodke z dziecmi, zgadlam? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty autorko jak sie zdecydujesz, zawsze bedziesz na 2 miejscu, wspolne wakacje pod dyktando pannicy, ogolem- naprawde, naprawde nie warto. wez do serca wypowiedzi z tego tematu i zapomnij o tym panu, znajdz sobie wolnego i bez obciazen, zaslugujesz na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cyrk jak podobny wątek zakłada samotna mamuśka to kobiecy chór wyzywa facetów stroniących od niej od niedojrzałych dupków. Jak sytuacja jest odwrotna to kobiety odradzają związek z facetem z dzeickiem.Poziom zakłamania polskich kobiet osiągnął szczyt stratosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Byłoby ciężko : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.20 Cyrk to ty bo inaczej jest gdy mama zostaje z.dzieckiem bo facet się okazał chujem i kobieta potrzebuje faceta jako wsparcie a inaczej jak tatusiek mieszka z nastolatką. Jak nie kumasz to nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam z dwoma rozwodnikami
Z własnego doświadczenia wiem że rozwodnik z dzieckiem to mnóstwo problemów i rzadko kiedy to wychodzi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:26 jezeli ten facet to kawal ch...to mamuska ktora pozostawia dziecko i meza to zwykla prozna p**d..... a facet ktory robi za dwoje rodzicow opiekuje sie dzieciakiem to dla Ciebie nic nie warty d**ek.Czyli tak czy tak facet to swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to on zajmuje sie dzieckiem, oznacza to wieksza szanse na to ze dziecko nie wejdzie mu na glowe. Trudno doradzic ale to duzy plus. Dzieki temu Ty tez bedziesz mogla jakies normalne stosunki z dzieckiem ulozyc, majac je na codzien. Ja bym go nie przekreslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×