Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kaarolla12

Magiczna Klinika opinia

Polecane posty

Gość Lara 213
Usta robią przepiękne <3 i zgodzę się z Kamilą, zabiegi wykonują doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, a jeśli chodzi o ceny to są niższe, podobnie jak w gabinetach kosmetycznych!

Gość gość
a ile trzeba wykonać zabiegów, by był widoczny efekt? I czy w Magicznej Klinice robią sagoni melt?

Gość gość
ja miałam robione 4 sesje co 4 tygodnie :) dobre jest to, że po zabiegu mogłam odrazu wrócić do pracy. Tak,tak robią :)

Gość gość
Dzięki chyba się zdecyduję na ten zabieg, nic innego nie pomaga :) Magiczna Klinika będzie w moim mieście 13.07 więc zobaczymy

Gość gość
pewnie! :) Byłam i mogę powiedzieć, że dawno się nie spotkałam z takim podejściem do pacjentki jak w Magicznej Klinice. Przyjemna atmosfera, pełna i profesjonalna konsultacja, omówienie zabiegu - serie zabiegów również mam rozłożone. jak najbardziej polecam :)

Gość gość
ja również mogę polecić tę klinikę :) bardzo pozytywne odczucia! ogromny profesjonalizm oraz doświadczenie

Hej dziewczyny, byłam, zrobiłam i jestem zachwycona! Bałam się niesamowicie, ale dr Robert mnie uspokoił. Świetny lekarz, zna się na rzeczy no i to podejście do pacjentki. Efekt... mam jeszcze lekko opuchnięte usta ale już dzisiaj widzę, że będzie pięknie :)

Gość Saaraw
a możesz powiedzieć cos więcej o samym zabiegu? czy to boli i jak długo utrzymuje się efekt?

ogólnie zabieg jest szybki, bo trwa około 30 minut, podczas zabiegu nic nie boli, bo jest robiony w znieczuleniu miejscowym:) I co sie zdziwiłam, to znieczulenie w formie kremu. Po wstrzyknięciu dr rozprowadza preparat za pomocą masarzu :>

Gość gość
O to i ja skorzystam, tez mam pytanie o Magiczna Klinike Czy przyjmują w Siedlcach, bo wiem, że w Warszawie ale jednak do Siedlec mam bliżej? z góry dziekuje:)

Gość gość
dzięki :) juz wszystko wiem, beda w Siedlcach 4 sierpnia Tak mnie korci by zrobić sobie usta, ale boję się... nie wiem jaki będzie efekt :(

Nie ma się czego bać :> W Magicznej Klinice przyjmują sami doświadczeni lekarze, na pierwszej wizycie będziesz miała konsultację lekarską, na której dowiesz się wszystkich szczegółów nt zabiegu :)

Gość wiolettaw
A jak z doliną łzową u nich? Widziałam, ze mają promocję na ten zabieg 399 zł za 1 ml :>

Witam, chciałam sie dowiedzieć czy ktoraś za Was korzystała z usług Magicznej Kliniki? Jakie zabiegi robiłyście i czy były przeprowadzone bezpiecznie i profesjonalnie?

Gość dropsinka
jak najbardziej, tutaj masz pewność, ze zabiegi robią profesjonaliści, bo robią je lekarze, na stonce masz wszystko opisane, powiększałam sobie usta i super to wyszło, robilam 1 ml i płaciłam 499 zł

Gość mirka32
Tez interesuje mnie ten zabieg powiekszenia ust, robili go kwasem hialuronowym? Czy przy jednym zabiegu można wygładzić zmarszczki w okolicach ust i je powiekszyć? Czy trzeba umawiać sie na 2 zabiegi?

Gość artenka
Ciężko powiedzieć, ja robiłam tylko modelowanie ust, właściwie te zmarszczki wokół nich (miałam niewielkie) same się zmniejszyły trochę. Najlepiej chyba zapytać przez formularz kontaktowy na stronie (zostawiasz numer i oddzwaniają). Ewentualnie na wizycie też masz najpierw konsultację, potem zabieg.

Gość dropsinka
Mirka32 - konsultacje lekarskie są darmowe, wszystkie info znajdziez na ich stronie mozna też napisac do nich, pewnie na fb też odpisują na zapytania

Gość mirka32
artenka : po jakim czasie trzeba powtórzyć zabieg żeby utrzymać efekt? Czy dostałaś jakieś znieczulenie ?

Gość gość
Witam serdecznie.Właśnie dzisiaj byłam umówiona na zabieg w magicznej klinice.Wczoraj dostałam przypominajacego sms-a i co.Ani lekarza,ani zabiegu.Nawet panie które tam pracują nic nie wiedziały.Dodzwonić też się nie mogłam.Były razem że mną jeszcze inne panie.Nie polecam nikomu i na pewno z niej już nigdy nie skorzystam.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować