Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaarolla12

Magiczna Klinika opinia

Polecane posty

Ja również polecam panią bobrowską. Robiła mi zabieg z nićmi PODO, nic złego się nie działo, wszystko jak należy. Z chęcią bym wróciła do niej na nos, ale chwilowo mam trochę na głowie. 

Dziewczyny. Zastanawiam sie nad dwoma chirurgami Rafal Pabianczyk a Dominik Boliglowa. Oboje z Krakowa. Konretnie korekta nosa. Czy ktoras ma jakies doswiadczenia z tymi lekarzami???? Dziekuje za informacje😄

Opinie mam bardzo dobre, ponieważ jest to jedyna klinika, która była w stanie zaproponować mi efekty, które spełniają moje oczekiwania. Do tego zawsze macie do pomocy lekarzy, którzy zawsze znajdą rozwiązanie na Twoje problemy.

KamillaKruczoczarna – zgadzam się z Tobą, ja też robiłam wypełnianie doliny łez i jestem zadowolona z efektu. Zabieg długo się utrzymuje, a lekarze są doświadczeni i mają ogromną wiedzę. Podziwiam ich umiejętności. Ogólnie w Polsce jest sporo gabinetów Magicznej Kliniki, więc każda z nas może skorzystać.

Gość gość, mam podobne odczucia, co Ty. Atmosfera jest bardzo miła, panie przyjazne i służą dobrą poradą. Ogólnie od początku wizyty wiedziałam, że jestem w dobrych rękach, bo pani doktor jasno wytłumaczyła, na czym będzie polegało modelowanie (robiłam usta). Do zabiegu nie musiałam się specjalnie przygotowywać, po nim można od razu powrócić do normalnego trybu.

Lara213, ja też byłam w Magicznej Klinice na modelowaniu ust i wyszło cudownie. Gdybym mogła, to bym zapisała się do nich jeszcze raz na ten zabieg. Gdy będę musiała poprawić znów usta, to na pewno do nich się zapiszę. Nie jest drogo, a efekt jest powalający.

W Magicznej Klinice pracują świetne panie doktor. Muszę się zgodzić ze wszystkimi pozytywnymi opiniami o nich. Ja szczególnie polecam zabieg na skórę dłoni. Ręce natychmiast wyglądają młodziej, skóra jest jędrna, nawilżona i gładka. Polecam zapisać się do nich na konsultacje jak najszybciej.

A ktoś miał okazję korzystać z zabiegów na skórę dłoni? Widziałam, że Magiczna Klinika z mojej miejscowości ma taki zabieg w ofercie. Myślałam, żeby może mamę zapisać... Ktoś wie coś czy boli coś takiego i jak długo trwa?

Całkowicie zgodzę się z wcześniejszymi wypowiedziami. Śmiało mogę polecić Magiczną Klinikę, bardzo sympatyczni i profesjonalni lekarze. Odpowiadając na pytanie, mezoterapia dłoni trwa około 30 minut, zabieg wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu. Dłonie są bardzo nawilżone i gładkie. Teraz kiedy masowo używamy żeli antybakteryjnych zabieg to naprawdę fajna opcja. Osobiście jestem bardzo zadowolona.

Aurora48, byłam kiedyś w Magicznej Klinice w Olsztynie. Zdecydowałam się właśnie na zabieg odmładzania skóry dłoni, bo po przekroczeniu pewnego wieku skóra traci jędrność. Chciałam wyglądać młodo, dlatego poszłam do nich i to był strzał w dziesiątkę. Na początek została przeprowadzona konsultacja, a później zabieg. Pełen profesjonalizm.

Dobre jest to, że można umówić się na wizytę niezależnie od tego, gdzie się mieszka, bo Klinika jest mobilna. No i widać, że ceny przez to mają przystępniejsze, także warto sobie ich sprawdzić, jak się decydujecie na zabieg medycyny estetycznej, a jednocześnie macie nieco ograniczony budżet.

Skąd wiadomo, gdzie przyjmują? co robiłyście w Magicznej Klinice? Jakie zabiegi? Widze, że ich FB są zdjęcia przed i po pacjentek, także spoko, ale chciałabym pogadać bezpośrednio z kimś kto przeszedł tam zabieg na priv. Ja bym się decydowała na wizytę w Krakowie.

Dnia 20.02.2021 o 23:45, grazynkaa napisał:

Skąd wiadomo, gdzie przyjmują? co robiłyście w Magicznej Klinice? Jakie zabiegi? Widze, że ich FB są zdjęcia przed i po pacjentek, także spoko, ale chciałabym pogadać bezpośrednio z kimś kto przeszedł tam zabieg na priv. Ja bym się decydowała na wizytę w Krakowie.

Na ich fanpage'u wszystkie informacje są podane, są też zdjęcia pacjentek przez i po, warto zajrzeć.

Dnia 22.02.2021 o 12:53, marlenami napisał:

Na ich fanpage'u wszystkie informacje są podane, są też zdjęcia pacjentek przez i po, warto zajrzeć.

No właśnie zdjęcia przedstawiające pacjentki przed i po zabiegi to podstawa, dzięki temu można sobie zobrazować, jak będziemy wyglądac po zabiegu. Ogólnie to ja się trochę boję takich poważniejszych ingerencji, ale wygładzanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego hmm czemu nie. 

Dla mnie wstrzykiwanie kwasu to tez spora ingerencja, ja póki co korzystam z. zabiegów laserowych, kwasow złuszczających itp. 

Dnia 5.03.2021 o 13:12, pola343 napisał:

Dla mnie wstrzykiwanie kwasu to tez spora ingerencja, ja póki co korzystam z. zabiegów laserowych, kwasow złuszczających itp. 

Zabiegi laserowe są super, wydaje mi się, że obecnie to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, jak nie chcesz korzystać z botoksu  czy kwasu hialuronowego.

No właśnie, na razie bym nie chciała. Nie wykluczam takich zabiegów w przyszłości oczywiście, bo nie widzę w tym nic złego. Ważne jest to, aby nie przesadzić, jak obserwuję niektóre dziewczyny na ulicy. Z drugiej strony co się komu podoba, Twoje ciało Twoja sprawa 🙂

Kwas hialuronowy zawsze spoko, ja stosuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolona bardzo. W magicznej klinice ceny są naprawdę dobre. 

Jestem po i musze przyznać, że nie ma się czego obawiać, może i niskie ceny sprawiają, że człowiek jest podejrzliwy, ale niepotrzebnie. Zabiegi są wykonywane przez lekarzy, bardzo dobra opieka medyczna, potrafią doradzić no i efekty są super, więc naprawdę nie ma na co narzekać. ja na pewno pojdę do nich drugi raz.

Dobre miejsce na zrobienie botoksu czy powiekszenia ust, pracują na dobrych preparatach, ale jednocześnie ceny mają przystepne. 

Dnia 28.07.2021 o 13:14, tereska22 napisał:

Dobre miejsce na zrobienie botoksu czy powiekszenia ust, pracują na dobrych preparatach, ale jednocześnie ceny mają przystepne. 

Zastanawiam się nad zastosowaniem kwasu hialuronowego na zmarszczki. Co sądzicie na ten temat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się