Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o Magicznej Klinice?

Polecane posty

Gość ninfetka 34
saguuara: Tez jestem zainteresowana podobnym zabirgiem w Magicznej Klinice, chciałabym wiedzieć czy zabieg robiony był z znieczuleniem czy narkoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saguuara
Odpiszę już hurtowo, że znieczulenie jest miejscowe, smarują maścią znieczulającą i zabieg jest całkiem znośny ;) natana38 - na takie zmarszczki masz kilka opcji, ale to lekarz najlepiej Ci doradzi co u Ciebie zastosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkawkropki
A jest jakaś konsultacja przed zabiegiem? Czy to na jednej wizycie się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natana38
Tez z podobnym pytaniem? Właśnie czy w Magicznej Klinice konsultacje są przed zabiegiem? Czy trzeba się osobno umawiać? Czy tez prowadzi je lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havananana
Tak, kazdy zabieg poprzedza konsultacja. Jest bezpośrednio przed zabiegiem, więc nie musicie się dodatkowo umawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkawkropki
Dzięki za odpowiedź. a powiedz jeszcze do jakiego lekarza warto się umówić? Który będzie najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natana38
Właśnie lekarz, jaki jest dobry, sprawdzony? Mnie interesuje lekarz Magicznej Kliniki z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazainka
Ja byłam akurat u dr Michała i jego mogę z czystym sumieniem polecić. Wszystko profesjonalnie i w miłej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaswistun36
Ja byłam na zabiegu doliny łez u doktora Roberta w Magicznej Klinice w Warszawie. Konsultacje były przed zabiegiem, poza tym doktor mi wszystko opisał , wyjaśnił jak będzie wyglądał zabieg. Z efektów jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natana38
Sylwia a jakim kwasem wypełniali ci te cienie pod oczami w Magicznej Klinice? Czy takim samym wypełniają zmarszczki? Po jaki czasie zeszła ci opuchlizna? Dzięki za info o lekarzu. Już gdzieś na innym forum jakaś dziewczyna polecała dr Roberta, wiec musi być dobry w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana trzydziestka

Cześć, potrzebuję rady. Mam bardzo widoczne cienie pod oczami i widoczne zmarszczki mimiczne na skórze😞 mam dopiero 30 lat, a wyglądam jakbym na tym świecie żyła o wiele dłużej Używam kremów pod oczy i na twarz, zmywam makijaż przed snem, ogólnie dbam o skórę  Myślę o jakimś zabiegu Z tego co się orientuję to można to zrobić kwasem hialuronowym, czy któraś miała taki zabieg? Może coś o nim powiedzieć ? Aktualnie przebywam w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika

No to możesz zrobić tą doline łez, o której dziewczyny wyżej piszą. W Warszawie też jest Magiczna Klinika, znajdź kontakt na ich stronie. Naprawdę można się tych worków i cieni pozbyć raz, a dobrze. Później robisz już tylko takie zabiegi podtrzymujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna maria 33
Dnia 1.11.2018 o 19:22, Gość natana38 napisał:

Sylwia a jakim kwasem wypełniali ci te cienie pod oczami w Magicznej Klinice? Czy takim samym wypełniają zmarszczki? Po jaki czasie zeszła ci opuchlizna? Dzięki za info o lekarzu. Już gdzieś na innym forum jakaś dziewczyna polecała dr Roberta, wiec musi być dobry w tym co robi.

wypełnienie robią kwasem hialuronowym jeśli pytasz o wypełnienie doliny łez. Opuchlizna zazwyczaj schodzi po kilku dniach, ja robilam w piątek i w poniedziałek już normalnie poszłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana trzydziestka
Dnia 18.12.2018 o 10:34, Gość vika napisał:

No to możesz zrobić tą doline łez, o której dziewczyny wyżej piszą. W Warszawie też jest Magiczna Klinika, znajdź kontakt na ich stronie. Naprawdę można się tych worków i cieni pozbyć raz, a dobrze. Później robisz już tylko takie zabiegi podtrzymujące.

Czy od razu na jednym zabiegu można zrobić te cienie pod oczami i zlikwidować zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego? Czy muszę się umówić na serie zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natana38
Dnia 19.12.2018 o 09:39, Gość anna maria 33 napisał:

wypełnienie robią kwasem hialuronowym jeśli pytasz o wypełnienie doliny łez. Opuchlizna zazwyczaj schodzi po kilku dniach, ja robilam w piątek i w poniedziałek już normalnie poszłam do pracy.

Jakiego rodzaju kwasem robią zabieg? Czy robią ten zabieg pod narkozą czy wogóle jest jakieś znieczulenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna maria 33
Dnia 23.12.2018 o 18:43, Gość natana38 napisał:

Jakiego rodzaju kwasem robią zabieg? Czy robią ten zabieg pod narkozą czy wogóle jest jakieś znieczulenie? 

Stosują kilka kwasów u siebie, na stronie jest opisane jakich preparatów używają i że dobierają je do pacjentki. Znieczulenie jest w postaci specjalnej maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna

Czyli przed zabiegiem jest jeszcze jakas wizyta, zeby mogli dobrać do mojego przypadku jai kwas będzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havananana

Tak, przed każdym zabiegiem masz konsultację, ale nie jest to osobna wizyta, po prostu bezpośrednio przed zabiegiem spotkasz się z lekarzem i wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natana38
Dnia 27.12.2018 o 09:39, Gość anna maria 33 napisał:

Stosują kilka kwasów u siebie, na stronie jest opisane jakich preparatów używają i że dobierają je do pacjentki. Znieczulenie jest w postaci specjalnej maści.

Twoim zdaniem ktory jest najlepszy z tych kwasów? Jakim ty miałaś robiony zbieg w Magicznej Klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaswistun36
Dnia 29.12.2018 o 01:11, Gość Takajedna napisał:

Czyli przed zabiegiem jest jeszcze jakas wizyta, zeby mogli dobrać do mojego przypadku jai kwas będzie odpowiedni?

Przed zabiegiem są konsultacje bezplatne, lekarz zadecyduje ktorym kwasem  wykona zabieg i jaka ilość est potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havananana
13 godzin temu, Gość natana38 napisał:

Twoim zdaniem ktory jest najlepszy z tych kwasów? Jakim ty miałaś robiony zbieg w Magicznej Klinice?

U każdej to może być inny kwas. Po to właśnie jest konsultacja, żeby lekarz wybrał odpowiedni środek dla Ciebie. Jeśli Cię interesuje, jakich preparatów używają, to pokrótce opisali je na stronie magicznaklinika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natana38
13 godzin temu, Gość havananana napisał:

U każdej to może być inny kwas. Po to właśnie jest konsultacja, żeby lekarz wybrał odpowiedni środek dla Ciebie. Jeśli Cię interesuje, jakich preparatów używają, to pokrótce opisali je na stronie magicznaklinika.pl

Ok, sprawdzę. Jeszcze pytanie Ktory jest najbardziej trwały i długo sie utzrymuje i dodatkowo daje efekt nawilzenia i gładkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obydwa dają podobny efekt i jeden i drugi utrzymują się koło pół roku w zależności od ilości podanego kwasu, jeśli myślisz o delikatniejszym wupełniieniu to lepszą opcją będzie juvaderm, bo występuje w mniejszych ampułkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aA którego lekarza polecacie z Magicznej Kliniki ? dużo dobrego słyszałam o dr Robercie, ktoś coś? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kaarolla12 napisał:

aA którego lekarza polecacie z Magicznej Kliniki ? dużo dobrego słyszałam o dr Robercie, ktoś coś? :) 

Tak jak pisały wyżej dziewczyny, dr Robert to dobry specjalista, zna się na rzeczy, ja od siebie moge polecić dr Teresę ostanio miałam zabieg wstrzykiwania botoksu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SaraSandra napisał:

Tak jak pisały wyżej dziewczyny, dr Robert to dobry specjalista, zna się na rzeczy, ja od siebie moge polecić dr Teresę ostanio miałam zabieg wstrzykiwania botoksu 

o tej pani doktor też dużo dobrego słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SaraSandra napisał:

Tak jak pisały wyżej dziewczyny, dr Robert to dobry specjalista, zna się na rzeczy, ja od siebie moge polecić dr Teresę ostanio miałam zabieg wstrzykiwania botoksu 

powiesz coś więcej jak to wygląda po? Jest opuchlizna? Czy można czołem ruszać normalnie? w sensie marszczyć brwi itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, havvana napisał:

powiesz coś więcej jak to wygląda po? Jest opuchlizna? Czy można czołem ruszać normalnie? w sensie marszczyć brwi itp?

ja nie miałam, żadnej opuchlizny, siniaków. bo po zabiegu skóra była schładzana i jeszcze smarowana kremem, jak dobrze pamiętam z witaminą K. przez 3h nie mogłam sie schylać, kłaść ani masować twarzy, bo podobno preparat mógłby sie przemieścić.  Hmmm, normalnie to nie, jeśli masz na myśli tak samo jak przed zabiegiem, oczywiście jest zachowana pewna ruchomość, ale mniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2019 o 12:37, SaraSandra napisał:

Tak jak pisały wyżej dziewczyny, dr Robert to dobry specjalista, zna się na rzeczy, ja od siebie moge polecić dr Teresę ostanio miałam zabieg wstrzykiwania botoksu 

Jaki zabieg miałaś robiony botoksem, mnie interesuje zabieg usunięcia zmarszczek i doliny łez. Interesuje mnie zabieg w Magicznej Klinice w Warszawie? Czy ten dr Robert wykonuje takie zabiegi w Warszawie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska
Dnia 31.12.2018 o 00:48, Gość havananana napisał:

U każdej to może być inny kwas. Po to właśnie jest konsultacja, żeby lekarz wybrał odpowiedni środek dla Ciebie. Jeśli Cię interesuje, jakich preparatów używają, to pokrótce opisali je na stronie magicznaklinika.pl

Jaki kwas twoim zdaniem jest najlepszy ? Mnie interesuje najbardziej trwały i żeby naturalnie wyglądał i równo sie rozprowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×