Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o Magicznej Klinice?

Polecane posty

20 godzin temu, annalawcia napisał:

Jaki zabieg miałaś robiony botoksem, mnie interesuje zabieg usunięcia zmarszczek i doliny łez. Interesuje mnie zabieg w Magicznej Klinice w Warszawie? Czy ten dr Robert wykonuje takie zabiegi w Warszawie? 

Botox to bardziej do wygładzenia np. lwiej zmarszczki, a dolina łez to raczej wypełnienie kwasem hialuronowym, zresztą inne zmarszczki też można nim wypełnić. Najlepiej to skonsultować z lekarzem, zadzwoń do nich to się wszytkiego dowiesz, kto i gdzie i kiedy przyjmuje. Na stronie masz kontakt http://magicznaklinika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamilka

Ja miałam zabieg u dr Michała, jak coś to bardzo polecam. Efekt bardzo ładny, przed zabiegiem była konsultacja, można śmiało zadawać pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2019 o 17:06, alesja12 napisał:

Botox to bardziej do wygładzenia np. lwiej zmarszczki, a dolina łez to raczej wypełnienie kwasem hialuronowym, zresztą inne zmarszczki też można nim wypełnić. Najlepiej to skonsultować z lekarzem, zadzwoń do nich to się wszytkiego dowiesz, kto i gdzie i kiedy przyjmuje. Na stronie masz kontakt http://magicznaklinika.pl/

Jakiego rodzaju kwasem robią te zabiegi na wygładzanie zmarszczek i doline łez? Ktory z nich jest najlepszy?Jak długo utzrymuje sie efekt  po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2019 o 23:25, Gość hamilka napisał:

Ja miałam zabieg u dr Michała, jak coś to bardzo polecam. Efekt bardzo ładny, przed zabiegiem była konsultacja, można śmiało zadawać pytania.

Jaki zabieg mialaś robiony u tego lekarza? Czy na te konsulatacje trzeba sie wczesniej umawiać?Czy sa dodatkowo płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska
Dnia 20.01.2019 o 23:25, Gość hamilka napisał:

Ja miałam zabieg u dr Michała, jak coś to bardzo polecam. Efekt bardzo ładny, przed zabiegiem była konsultacja, można śmiało zadawać pytania.

Czy dr Michał przyjmuje w Rzeszowie w Magicznej Klinice? Jaki zabieg miałas robiony?Czy konsulatcje prowadzi ten sam lekarz, ktory wykonuje zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martanasa29
Dnia 20.01.2019 o 23:25, Gość hamilka napisał:

Ja miałam zabieg u dr Michała, jak coś to bardzo polecam. Efekt bardzo ładny, przed zabiegiem była konsultacja, można śmiało zadawać pytania.

Czy dr Michał przyjmuje w Rzeszowie w Magicznej Klinice? Jaki zabieg miałas robiony?Czy konsulatcje prowadzi ten sam lekarz, ktory wykonuje zabieg?

Tak konsultacje sa przed zabiegiem, nie sa dodatkowo płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33

Ja osobiście robiła u nich usta u Pana doktora Swiercz. Jestem bardzo zadowolona i wykupiłam też mamie serię zabiegów na zmarszczki. Wygląda super a jaka zachwycona. Zdecydowanie klinika godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2019 o 18:27, annalawcia napisał:

Jakiego rodzaju kwasem robią te zabiegi na wygładzanie zmarszczek i doline łez? Ktory z nich jest najlepszy?Jak długo utzrymuje sie efekt  po zabiegu?

W zalezności od tego, jaki jest stan Twojej skóry i jak głębokie zmarszczki, ale i tak efekt widoczny jest kilka dobrych miesięcy. Jeśli "upolujesz" promocyjne ceny to spokojnie powtarzaj zabieg co ok. pół roku. Tak przynajmniej mi mówiła dr Bobowska z Magicznej Kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala445

Magiczna Klinka to najlepsze miejsce na takie zabiegi i bez znaczenia u jakiego lekarza. Obie z mamą byłyśmy na korekcie zmarszczek i efekt powalający. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaP

Zdecydowanie mogę polecić Magiczną Klinikę. Korzystałam z ich usług i ja i moje przyjaciółki. Wszystkie bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinaKK

Dr Olga Bobowska jest niesamowita. super specjalista i z ogromnym wyczuciem estetyki. Jestem bardzo zadowolona  z zabiegów wykonanych w Magicznej Klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.pik
4 godziny temu, Gość michalinaKK napisał:

Dr Olga Bobowska jest niesamowita. super specjalista i z ogromnym wyczuciem estetyki. Jestem bardzo zadowolona  z zabiegów wykonanych w Magicznej Klinice.

Ja również jestem zadowolona z jakości usług świadczonych w Magicznej Klinice - robiłam u nich usta i efekt jest świetny. Naturalny - i oto mi chodziło. Pracują na dobrej jakości preparatach i nowoczesnych sprzętach no i posiadają ogromną wiedze, to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaP

Lepszej kliniki i z lepszymi cenami niż Magiczna Klinika nie znajdziecie. Wszyscy lekarze są bardzo dobrymi specjalistami i na pewno nie wykonają nic, co mogłoby cię oszpecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja7rt
Dnia 29.05.2019 o 20:34, Gość anna.pik napisał:

Ja również jestem zadowolona z jakości usług świadczonych w Magicznej Klinice - robiłam u nich usta i efekt jest świetny. Naturalny - i oto mi chodziło. Pracują na dobrej jakości preparatach i nowoczesnych sprzętach no i posiadają ogromną wiedze, to najważniejsze.

Jakim wypełniaczem miałaś robione? Długo utrzymuje się efekt? Z tego co widzę, w Magicznej Klinice ceny mają kuszące... Zawsze chciałam nieco poprawić swoje usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kewiona

Ja w pełni zaufałam dr Bobowskiej z Magicznej Kliniki, lekarz wie jaki preparat sprawdzi się u danej pacjentki, opowie zresztą o wszystkim na konsultacji przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septona

Magiczna Klinika to dla mnie taka kwitesencja dobrego salonu kosmetycznego. Zabiegi bardzo skuteczne a ptzy tym rozsądne cenowo. Lekarze z doświadczeniem i pasją. Korzystam raz na jakiś czas i jestem mega zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika

Nie polecam nikomu i na pewno z niej już nigdy nie skorzystam. Zabieg wykonała pani doktor ponoć. Brak efektu. Próba zareklamowania zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika

Nie polecam nikomu i na pewno z niej już nigdy nie skorzystam. Zabieg wykonała pani doktor ponoć. Brak efektu. Próba zareklamowania zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaW

Ceny są super a jakoś bardzo dobra. Nie mam uwag wręcz przeciwnie.Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia777
Dnia 3.06.2019 o 12:55, Gość Klinika napisał:

Nie polecam nikomu i na pewno z niej już nigdy nie skorzystam. Zabieg wykonała pani doktor ponoć. Brak efektu. Próba zareklamowania zerowa.

Ja jak do tej pory spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami na ich temat. Jaki zabieg dokładnie wykonywałaś? Aż trudno uwierzyć szczerze mówiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaL

Jestem zaskoczona , bo byłam tam na korekcie zmarszczek i ust. Bardzo jestem zadowolona. Nie było w ogóle problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala445

Robiłam u nich już kilka zabiegów i zawsze wszystko super. Zero problemów czy skutków ubocznych. Jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela55
20 godzin temu, Gość ala445 napisał:

Robiłam u nich już kilka zabiegów i zawsze wszystko super. Zero problemów czy skutków ubocznych. Jak dla mnie super.

Ja też dołączam się do grona zadowolonych klientek. Nie trzeba przepłacać by jakość usług była naprawdę dobra. Ja jestem zadowolona. Wszystko przebiegło tak jak powinno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsa

I ja i ja 🙂 Zamierzałam chwalić ale wiedziałam, że już Wy to zrobicie - sama jestem po kilku zabiegach - zaczęłam od modelowania ust, teraz likwidacja cieni pod oczami i botoks. Kolejna będzie lipoliza tylko poczekam na zniżkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta77

Widziałyście teraz promocje na botoks w Magicznej Klinice? Już się zapisałam aż żal by było nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polena

Tak, pan doktor Świercz to świetny specjalista 🙂  Konsultacje są bezpłatne, pacjent czuje, że jest pod dobrą opieką od samego początku aż do końca. Ogromny plus za niewygórowane ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anija
Dnia 18.06.2019 o 14:28, Gość anetta77 napisał:

Widziałyście teraz promocje na botoks w Magicznej Klinice? Już się zapisałam aż żal by było nie skorzystać.

Ja widziałam i sama zastanawiam się nad jakimś zabiegiem. Bardzo mi się podobają takie pełne usta. Jestem ciekawa czy już miałaś ten zabieg ? I jak było? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komasa

I ja i ja 🙂 Zamierzałam chwalić ale wiedziałam, że już Wy to zrobicie - sama jestem po kilku zabiegach - zaczęłam od modelowania ust, teraz likwidacja cieni pod oczami i botoks. Kolejna będzie lipoliza tylko poczekam na zniżkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keza

Na botoks maja teraz aż 50% zniżki w Magicznej Klinice. Może napisz jak wygląda się po zabiegu i jak szybko widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila

Też widziałam, że są mega promocje godne uwagi właśnie w tej klinice, każda zmiana jest warta uwagi jeżeli jest wykonywana przez takich profesjonalistów jak w tej klinice. Pani Olga Bobowska potrafi zdziałać cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×