Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podrywaja mnie sami pewni siebie przystojniacy, jak to zmienic?

Polecane posty

Gość gość

Nie jestem barbie, normalna moze troche ladna brunetka a jednak zawsze jak podobal mi sie zwykly chlopak czy to blondyn czy szatyn to nigdy moje zainteresowanie nie bylo odwzajemnione 😠 natomiast odkad pamietam podrywaja mnie zazwyczaj c***ewni siebie, glownie to sa bruneci choc zdarzyli sie ciemni blondyni.Jak sobie przypominam to tylko raz podrywal mnie fajny mily chlopak ale ja wtedy nie bylam zainteresowana. Zwykle podrywaja mnie bad boye, kobieciarze. No czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stulejarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poderwij sobie sama takiego jakiego ty chcesz. Korona z głowy spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie podrywalam kilka razy i nigdy nic z tego nie wychodzilo. Albo jestem zla w podrywie, albo akurat im sie nie podobalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam zaangazowana w kogos innego i nie chcialam jechac na 2 fronty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bylam zaangazowana w kogos innego i nie chcialam jechac na 2 fronty." W takim razie nie masz problemu i interesują się Tobą też porządni, więc jaki jest problem? Jeśli chodzi o to, że podrywają sami przystojniacy to przecież to nic nowego, dostają najmniej odmów więc czują, że są skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda to pojęcie względne , a może ciebie wiśnie podrywaja paskudy o których mówisz że są przkstojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uroda to pojęcie względne" Gdyby tak było to Orlando Bloom miałby takie samo powodzenia u kobiet, pod względem urody, co jakiś gruby i brzydki facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl tylko 1 przypadek a reszta tych cichych mnie olala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ich zdaniem nie jesteś zwykła tylko za ładna? A może jesteś zbyt głośna? Może zbyt krzykliwie się ubierasz? Rozumiem twoje zainteresowanie miłymi facetami a nie badboyami. Badboye chcą seksu a mili chcą związku. Z jakiegoś powodu i jedni i drudzy identyfikują cię jako kobietę do seksu a nie do związku. Zastanów się czemu tak jest i postaraj się to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×