Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKRK94

Czy przeraziło was dowiedzenie się, że dzieci powstają z uprawiania seksu?

Polecane posty

Gość KKRK94

Pytam zupełnie poważnie. Czy nie odczuliście swego rodzaju obrzydzenia, niechęci do swoich rodziców, gdy dotarła do was prawda, że dzieci powstają z uprawiania seksu? Ja dowiedziałam się o tym w wieku 10 lat, wtedy przeczytałam o tym w książce do IV klasy podstawówki. Wydawało mi się to obrzydliwe, znienawidziłam ludzi, którzy mają biologiczne dzieci. Nie zmieniło mi się do dzisiaj. Czy nie uważacie tego za przerażające, że nasi rodzice uprawiali seks, żeby nas stworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież seks to coś naturalnego i w dodatku bardzo przyjemnego wiec co w tym takiego strasznego ze z takiej przyjemności powstają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie w kapuście znależli więc się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja nawet nie pamiętam, kiedy dokładnie się dowiedziałam i jaka była moja reakcja xD na pewno nie negatywna w każdym razie, bo bym wiedziała... w sumie ciekawe, że nie pamiętam, coś jakbym wiedziała 'od zawsze' xD O seksie rodziców nigdy nie myślałam, więc... e tam, kogo to obchodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKRK94
No nie wiem, jak widzę scenę erotyczną w filmie, to stosunek seksualny kojarzy mi się z przemocą i agresją, a narządy płciowe i ich wydzieliny są dla mnie obrzydliwe. Myślałam tak w dzieciństwie, i we wczesnej dorosłości też tak myślę. Seks jest dla mnie ohydny, wstrętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przerażało jak na filmach ciąża brała się z samego tulenia nagich ciał na filmach z erotyczną sceną. myślałam, ze jesteśmy wszycy ulepieni z tej spoconej opalonej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×