Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mestates09

Prosze o poradę

Polecane posty

Koleżanka która nie chciała mieć ze mną kontaktu przez to że sam to zrobiłem ale chciałem to naprawić odezwała się do mnie po czasie że wszystko przemyślała i że chce żeby było jak dawniej.Pytając dlaczego tak zrobiła nie chciała mi udzielić odpowiedzi tylko odparła że wszystko przemyślała.Z tego co słyszałem pisała jak nie miała że mną kontaktu z chłopakiem który podobno się jej podobał ale Ona mówi że nie...codzienne do niego pisała A on miał ja gdzieś i w tym momencie kiedy uznała że nic z nim nie wyjdzie to w krótkim czasie odezwała się do mnie kompletnie mnie zaskakując...bardzo mnie to zdziwiło ale mamy już normalny kontakt.Nie wiem co myśleć...podobno przez niego płakała ale nie chce mi mówić na telefon co się wtedy stało...sądzę że nie chce się przyznać.Nie wiem co mam myśleć że może szukała pocieszenia?Mówi że tak nie jest...miał ktoś tak podobnie bo przypuszczam ale to tylko przypuszczenia że może mnie oklamywac gdyż to brzmi dziwnie że po zerwaniu kontaktu z nim odezwała się...mówi że to nie przez kogoś tylko sama wszystko przemyślała.Nie wiem myśleć nie chce powiedzieć konkretnie co ja skłoniło A bardzo mnie to ciekawi.Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Została sama więc z braku laku odnowiła z Tobą kontakt by nie byc samotną , ale raczej uczucia dla Ciebie żadnego z jej strony nie ma . Pojawi się ktoś inny na horyzoncie to Cię zostawi , więc nie angażuj się za bardzo w ten związek . Po ile macie lat bo jak się domyślam to chyba jeszcze nastolatkami jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz jak chce kontakt odnowic to bardzo bliski, albo idziecie do wyra albo zostajesz w frendzone i bedziesz ja pocieszał po każdym dymaczu krory ja przeleci i zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nią spokój, traktuje cię jak koło ratunkowe. Pocieszy się tobą, znajdzie innego, a ciebie kopnie. Ogólnie to gówniarskie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ja lubisz to daj jej szanse. Wszystko jedno dlaczego zerwala skoro wrocila. Widac ze jestescie jeszcze mlodzi. To czas uczenia sie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu dalbym szanse, ale z zachowaniem szczególnej ostrożności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×