Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przypadkowe dodtknięcia, ocieranie czy to flirt z jego strony?

Polecane posty

Gość gość

Mam kolege na uczelni ktory zachowuje sie normalnie po kolezensku wzgledem mnie ale zauwazylam ze są momenty iz staj***ardzo blisko mnie i np. gdy jest duzo miejsca on potrafi stanac w taki sposob ze jego brzuch dotyka mojego lokcia gdy np stoi za mna i cos wspolnie patrzymy, lub ocera sie o mnie np. Ja jestem oparta o biurko i cos czytam on potrafi przejsc fakt ze waskie przejscie ale potrafi przejsc i otrzec sie ręką o mnie lub gdy siedzimy przy biurku obok siebie potrafi dotknac swoim kolanem moje czy on probuje mi cos przekazac? Nie ukrywam ze nigdy wczesniej z nikim tak nie mialam. Ogolnie cenie sobie swoja przestrzen i strefe komfortu i drazni mnie to gdy ktos probuje mi w nia wejsc no ale ten mi sie podoba i sama nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak. Pod przykrywką przypadku ma okazję Cię dotknąć. Czeka aż jakoś zareagujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze tak! Jak ci sie on podoba to zrob to samo! Fajnie, bedzie chemia miedzy wami a to najlepsza recepta na udany sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jakie prymitywne odpowiedzi , mam wrażenie że tu przesiaduja ameby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest w tym prymitywnego? Niby przypadkowy dotyk to najlepszy flirt. Od tego zwykle zaczyna się coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA suchy
tez uważam ze komentarze są prymitywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi chyba czas najwyzszy abym mu się odwdzięczyla w ten sam sposób.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×