Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszczę tym, którzy nie muszą być w związku. Ja wiecznie mam parcie i tracę

Polecane posty

Gość gość

Tracę na tym, bo zadowalam się związkami które są za mało satysfakcjonujące, za dużo toleruje słabych zachowań. A ci którzy nie muszą być w związku i latami siedzą sami i po prostu potrafią być sami, lubią te samotność, to jak już mają jakieś związki to dobrej jakości lub szybko je zrywaja. Jak stać się takim człowiekiem? Ja już mam trochę pozamiatane bo mam dziecko ale może kiedyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej trzeba się z tym urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie wiem co Ci doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat, gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat, pracuję na poczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Mam 28 lat, pracowałam jako nauczyciel. Jeszcze nie wróciłam do pracy, ale będzie to chyba inna branża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje że z tym się trzeba urodzić. Taka natura samotnika, mało wrażliwego na punkcie miłości, z dużą potrzeba bycia samemu, bez głodu miłości i ciepła. Są tacy ludzie. Znam np.takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ja tam zazdroszczę tym, którzy są w związku i mają z kim. Ja mam 29 i całe życie jestem sama. Od daaaawna faceci, nawet na imprezach, nie podchodzą. Niby mam opinię atrakcyjnej, ale nie ma to potwierdzenia w realiach. Ty, autorko, masz przynajmniej dziecko i jakieś doświadczenia życiowe. Ja się nie całowałam od kilku ładnych lat, nie mówiąc o innych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×