Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja pieprzę jak to sie pospasało

Polecane posty

Gość gość

jakie te dziewczyny sa spasione, patrzeć na tą słoniny już nie można można, jak ci faceci z taka słoniną sie kochają, nie mówię tu o lekkiej nadwadze, ale masę jest dziewczyn naprawdę grubych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertol się, właśnie w tydzień schudłam 7 kg a do połowy sierpnia planuje zrzucić jeszcze 21 kg. można? można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 jak to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 Bujać to my ale nie nas. 7 kilo w tydzień, a później jojo i 2 razy tyle. Bo napewno zdrowo nie schudłaś. I żeby nie było, że jestem zazdrosna. Jestem szczupła, odżywiam się zdrowo i racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu. Ile jeszcze takich tematów będzie? Zaraz wejdzie jakas dziewczyna z nadwaga i stwierdzi, że ma faceta który ją bardzo kocha, na to jakaś szczupła powie, że ten facet to i tak się pewnie ogląda za szczuplymi, zaczną się wzajemnie obrazac od spaslakow i chudych szła. Serio masz tak mało emocji w życiu że musisz je generować poprzez nakręcanie sztucznych gówoburz w dziale dla matek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preferencje, jak preferencje... zdrowie się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 niezły wieprz z ciebie, że masz tyle sadla do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrzuciłam? A co to za problem? 2 treningi/dzień, gdy dziecko jest u dziadków. Rano po śniadaniu nim słońce zaczyna ostro grzać ok. godziny biegania. Popołudniem jeszcze 45-50 minut tabata zakończona szóstką weidera. Do tego rygorystyczna dieta. Pozdrawiam wszystkie trenujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz widze jak biegasz 50 min majac 80 kg na autobus ledwo dobiegniesz bo zadyszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie się dziwią, bo 7 kg w tydzień, to jest strasznie dużo. To trzeba mieć ponad 120 kg. A jak biegać godzinę z taką nadwagą, to też jest zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam codziennie rower ja jeżdżę z dzieckiem w foteliku i mam super figurę polecam zamiast siedzieć na placu a jeździmy dziennie 20km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:34 od tej jazdy masz uda jak brojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam mnóstwo grubych kobiet które wszędzie rowerem jeżdżą - wyrzezbione łydki jak ze stali i to wszystko. Ciało grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile to tych samcow pospasanych z bebnami, bokami i d****i jak 3drzwiowe szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszedzie rowerem jeżdżę No łydy to ja mam wyrzezbione fakt. Ale uda grube jak balerony :o Poza tym szczupla jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×