Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wamp

Panowie,czy przeleciała Was kiedyś kobieta?

Polecane posty

Jeśli tak opiszcie jakie to uczucie,czy lubicie być w ten sposób zdominowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna nigdy bo po cholere?! Nie warto infekowac sie zakażac zarazac na ciaze narazac sie napracowac zachorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami lubimy się tak zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak miałem 17 lat kuzynka mojej mamy zaczeła się bawić moim ptaszkiem dodam że akurat byłem chory i w łóżku leżałem to był szok ale było mi tak cudownie aż trysnełem dobrze że drugą ręką przytrzymała. Na drugi dzień chwilę się pobawiła i mn8e dosiadła. Ależ to było cudowne. Jeszcze kilka razy mnie zerżneła a później wyjechała do stanów i tylko mnie pozdrawia jak z mamą rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie raz tak jedna przeleciała. W akademiku, miałem 21 lat. Ależ to było cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz się zdarzyło. Czułem się lekko zgwalcony, i nie była to dominująca kobietą czy zabawa w dominację. Po prostu strasznie mi się nie podobała ale ciągle za mną lazila aż w końcu na imprezie dopadła mnie w jakimś ciemnym pokoju gdzie nikogo nie było, sama sobie wyjęła penisa że spodni, wsadziła w usta itd. Jeśli nie znaczy nie to to był gwałt 100% . Chociaż w którymś momencie sobie pomyślałem że może mi da spokój jak ja przelece. Kiepskie doświadczenie. Tak sobie pomyślałem że skoro mnie to ruszyło to dla kobiety ( normalnej wrazliwej) to musi być straszne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kumpel miał taką przygodę. Pewna 28 letnia mężatka go przeleciała. To było latem na praktyce rolniczej. Byliśmy studentami. We wsi mieliśmy kwaterę- pokój dwuosobowy. Ja zapoznałem tam 18 letnią atrakcyjną dziewczynę. Mój kumpel spodobał się natomiast pewnej bezpruderyjnej 28 letniej mężatce. Gdy przyjechałem w poniedziałek rano on powiedział, że w niedzielę wieczorem były u nas te dziewczyny. One przyszły do nas po to aby się popieścić. Ponieważ mnie nie było ta młodsza wróciła do domu. Została mężatka. Kumpel opowiadał, że on już leżał wtedy w łóżku.Był tylko w slipach. Tamta bez żadnych ceregieli wpakowała mu się do łóżka i usiadła na nim po czym zaczęła ujeżdżać go w pozycji na jeźdźca. Kazała mu tylko uważać. Odpowiedział jej żeby to ona uważała skoro sama na niego wlazła. On powiedział, że gdybym przyjechał do wioski już w niedzielę to nie doszłoby do tej sytuacji, ale skoro chata była wolna, to on nie będzie kobiecie odmawiał. Ja wtedy żałowałem, że nie przyjechałem w niedzielę gdyż ominęły mnie rozkosze cielesne z tą 18 latką. Każde nasze spotkanie kończyło się ostrymi pieszczotami. Tym razem okazja mnie ominęła, ale potem to nadrobiłem. Oh, jak ja lubiłem nieskomplikowane i bezpośrednie ładne dziewczyny. Ona mi się podobała i ja jej się podobałem więc do dzieła. Nie potrzeba było bawić się w wielodniowe czy wielotygodniowe podchody, aby uzyskać tylko pocałunek. Już na pierwszym spotkaniu można było dziewczynie zdejmować stanik. To już nigdy nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćF
facet jest po to żeby ****ać pożądnie kobietę, a natura kieryje mężczyzn aby ****ać mocno głeboko i bez pardonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przeleciałam mojego faceta,uwielbiam go dosiąść i na maxa ujeżdżać.lubię być dominującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubawwa
Żona mnie przeleciała a raczej w*****ała. Dopadła mnie niczym królik marchewkę ;) Aż mi drygnął na samą myśl :) Z******ta sprawa - jak kobieta zdominuje i w****** :) Kobiety róbcie to częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Tak, nawet dalem sie zwiazac . Ale mi sie nie podobalo. Lubie dominowac, nie lubie byc dominowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby robiła mi to częściej.jest doskonalą su*ą e łóżku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja leży jak kłoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×