Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takim związku?

Polecane posty

Gość gość

Z góry mówię, że pytanie z czystej ciekawości, ponieważ nie mam zamiaru z niczego rezygnować tylko ze względu na opinie. Jesteśmy razem rok. Ja - 19-letnia dziewczyna kończąca technikum za rok, rozpoczynająca pracę w zawodzie Chłopak - 17 lat, że względu na przykre doświadczenia w przeszłości i obecnie wciąż w 2 klasie gimnazjum, teraz kiedy nie zdał będzie w 8 klasie. Co sądzicie o takiej sytuacji kiedy ja kończę szkołę, a on bedzie jeszcze przez 5-6 lat do niej chodził? I oszczędźcie sobie komentarzy że on musi być debilem skoro dalej jest w gimnazjum, ponieważ nie znacie sytuacji, a on jest bardzo inteligentnym człowiekiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli sie kochacie i szanujecie, dobrze wam razem, to po cholere wplatac w to watek wyksztalcenia. Jesli sie uzupelniacie w zyciu i dobrze wam z tym to cieszcie sie tym zyciem, korzystajcie. Kochajcie sie i trwajcie. Zycze szczescia. R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki z was jeszcze są i do nauki się brać,a nie o związkach myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17latek to przeciez goowniarz, 2 lata różnicy widać w tym wieku...i jeszcze w dodatku parę razy nie zdał, taki z niego ynteligent :D. Uważaj zeby to on z Ciebie nie zrezygnował dla jakiejś rówieśnicy, a w szkole zewsząd otaczać go będą ladne koleżanki w jego wieku...nie liczylabym na jego wierność i lojalność w dłuższej perspektywie czasu, bądźmy realistami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci dzieciaka zrobi to nawet tego całego technikum nie skończysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem następne dziecko,żeby dostać 500 plus hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno skończyłam szkołę ale koledzy z jego typu - żaden dobrze nie skończył, nie osiągnęli wiele zawodowo, często pili albo będzie miał dużo szczęścia w znalezieniu dobrej pracy albo czeka was bardzo skromne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za młody dla ciebie. Partner powinien być starszy od kobiety, choćby o jeden rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×