Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kurios

Organizacja wesela.

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Mam do was pytanie, postanowiliśmy z narzeczonym zacząć organizację wesela no i właśnie, chciałbym dowiedzieć się czy wy załatwialiście wszystko na własną rękę czy korzystaliście z usług firm które oferują organizację wesela? Właśnie przegląda internet i znalazłem taką: http://mr-mrs.com.pl/ z tego co widzę oferują kompleksowe usługi w organizacji , robią wszystko za nas, czy takie coś jest dobrym rozwiązaniem według was? Jakie macie doświadczenia w tej sprawie? Będę wdzięczna za pomoc.

Gość gość
Wesele można zorganizować samemu. Najważniejsze jest znalezienie dobrego miejsca na wesele, które zapewni pyszne jedzenie. Osobiście mogę wam polecić www.milordhotel.pl w Pułtusku. Hotel ten bardzo mi pomógł w przygotowaniach do ślubu.

Gość gość
Jak oszczędzać pieniądze na najważniejszej imprezie w życiu? Chociażby na kwiatach.. Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych <- rok nauki za darmo! Dowiesz się jak przystroić kościół, sale weselną, zrobisz swój wymarzony bukiet! <- a to wszystko w szkole NOVA Bydgoszcz ul.Krasińskiego 2 w Bydgoszczy 790400178 facebook.pl/novacebydgoszcz

Gość gość
Organizacja wesela to nie jest taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać. Wiadomo, że każdy chciałby mieć najlepsze wesele w historii, oczywiście da się to zrobić, ale tutaj trzeba zaufać specjalistom czyli wynająć dobrą salę gdzie właściciele wiedzą co i jak mają robić by każdy z zaproszonych był zadowolony. Mu zaufaliśmy Sali u Jakuba http://www.salaujakuba.pl/ w woj mazowieckim i się nie zawiedliśmy, wszystko udało się na 100% a nawet bym i powiedziała że na 150%

Gość NOVASTREFA
Przed samym weselem bardzo ważną rzeczą jest organizacja dobrego wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego Jeśli chodzi o taka organizację polecam zajrzeć na stronę www.novastrefa.pl. Przygotowujemy pełne plany i kosztorysy wieczorów panieńskich nie tylko w Polsce, ale nawet w takich miejscach jak Ibiza czy Dubaj. Lista ofert: https://www.novastrefa.pl/pl/p/Wieczor-panienski-Amsterdam-kosztorys-plan/66 https://www.novastrefa.pl/pl/p/Wieczor-panienski-Dubaj-kosztorys-plan/67

Gość gość Jolka
Moje wesele było w sprawdzonym miejscu https://www.amore-plock.pl/ . Byłam tam wcześniej u mojej przyjaciółki i to miejsce po prostu mnie urzekło. Jest tam po prostu pięknie, duża przestrzeń, zieleń i pod względem organizacji to naprawdę się starają, żeby to był wyjątkowy dzień. Dla mnie i mojego już męża był jak najbardziej :)

Gość Martynaxx
Jako przyszła żona zmagam się z podobnym problemem jakim są przygotowania,organizacja i cała ta "ślubna atmosfera" smiech.gif Szukam różnych informacji w internecie jak inne kobiety będące już być może żonami radzą/radziły sobie z tym tematem. Opinie są różne smiech.gif Ostatnio trafiłam na artykuł http://pokrojonedoprawione.sos.pl/o-czym-nie- zapomniec-podczas-organizacji-slubu-i-wesela/ ,który okazał się bardzo pomocny i pomógł mi zapanować w pewien sposób nad tym całym ślubnym chaosem! Polecam przejrzeć smiech.gif

Gość gość
przede wszystkim najważniejsze jest zorganizowanie sali. Ja juz miałam salę zabukowaną dwa lata przed w Willi Opal w Grzybowie, cudowne miejsce. Pełen profesjonalizm ze strony obsługi i właścicielki, nie było mowy o żadnych problemach jeśli chodzi o strojenie, miałam swój zamysł i został on spełniony, co do jedzenia, dla niektórych musiałam zorganizować wegańskie menu, ale wszystko wyszło pysznie i zgodnie z planem, goście byli zachwyceni :)

Gość Kamutka

U nas wszystko robiliśmy sami, znaleźliśmy świetną salę Pod zielonym Debem w Bohuminie, do tego dja i fotografa Sporo porad otrzymaliśmy też od obsługi sali - super pozytywni i pomocni ludzie 🙂

Gość wiolka

My robilismy ślub cywilny i mini weslele takie bardziej kameralne dla najblizszej rodziny. Wybralismy restaurację i salę bankietową AS (wielkopolska) we wzgledu na dobre opinie i ceny a do tego ładną salę i ogród. Wybor udany, jestesmy zadowoleni i wdzieczni za pomoc w ogarnieciu tego waznego dla nas dnia

Gość agata222

Polecam wziąć pod uwagę opcję w postaci wynajmu pojazdu. Nawet nie wiecie, jak bardzo urozmaiciło to naszą ceremonię. Za sprawą DSD Ekskluzywne Auta Do Ślubu na naszą ceremonię przyjechaliśmy BMW5 . Cóż za przygoda, znakomita! Taka przejażdżka zrobiła wrażenie nie tylko na nas, ale również na osobach uczestniczących w evencie. 🙂

Dnia 30.04.2019 o 10:12, Gość agata222 napisał:

Polecam wziąć pod uwagę opcję w postaci wynajmu pojazdu. Nawet nie wiecie, jak bardzo urozmaiciło to naszą ceremonię. Za sprawą DSD Ekskluzywne Auta Do Ślubu na naszą ceremonię przyjechaliśmy BMW5 . Cóż za przygoda, znakomita! Taka przejażdżka zrobiła wrażenie nie tylko na nas, ale również na osobach uczestniczących w evencie. 🙂

👍

Gość Monika93

Mój ślub odbył się ponad 2 lata temu na plaży. Przyjęcie weselne zorganizowaliśmy niedaleko w hotelu www.orle.com.pl . Dysponują klimatyzowaną i dobrze wyposażoną salą na 110 osób. Wszyscy się doskonale bawiliśmy do samego rana.

Gość Stari

Moje wesele w przyszłym miesiącu, ale szczerze, stres jest ogromny. Wszystko dopinamy właśnie na ostatni guzik, zarezerwowaliśmy wygodne autokary dla gości w ComfortClass, na pewno będą zadowoleni 🙂 Trzymajcie kciuki, aby wszystko się udało i poszło po naszej myśli:)

Gość Julita

Mój ślub odbył się pod Krakowem, a całą organizacją zajmowała się Pracownia Artis. Było romantycznie, wręcz bajkowo, a ślub w plenerze i zabawa weselna pod gołym niebem były wręcz niesamowite. 

Gość Arleta

Nam niesamowicie pomogła profesjonalna Pracowania Artis organizująca śluby i wesela. Było lepiej niż sobie wyobrażaliśmy a i nie zapłąciliśmy jakoś szczególnie. Gości bawili się doskonale i jak dotąd (już dwa lata po ślubie) wciąż wspomnają 

Gość Joasia

Hej dziewczyny, jak macie opięte ...enki to polecam zaopatrzyć się w coś na przejedzenie i wzdęcia, bo wiadomo jak to bywa na weselach 😄 Ja miałam kebene, super bo szybko działa!

Gość Elka

ja załatwiałam wszystko sama 🙂  ale dlatego że poszłam na kurs takiego konsultanta ślubnego w Akademii Pani Spinki. Dowiedziałam się mega dużo o organizacji tego typu imprez i teraz nie dość że mialam super wesele to pracuje w tym zawodzie

Gość Joanna

Mój ślub i wesele organizowały dziewczyny z Pracowni Artis w Krakowie. Było przepięknie i każdy drobiazg został zaplanowany perfekcyjnie. Cudowne wydarzenie które zapamiętamy na długo.

Gość Ninka

Ja zdecydowałam się na ślub za granicą, na Maderze. Chcieliśmy aby było skromnie, romantycznie i kameralnie, dlatego z madeira dreams mieliśmy ślub i podróż poślubną w jednym, bez konieczności zapraszania dalekich krewnych i tony innych osób które wypada zaprosić... 

Gość Aniela

Ja odnośnie dekoracji skorzystałam z firmy Wesele z Naturą. Wszystko wcześniej omówione. Przygotowanie bez żadnych opóźnień. Jestem bardzo zadowolona

My właśnie z narzeczonym jesteśmy na etapie szukania sali na nasze wesele. Bardzo poważnie zastanawiamy się nad tym aby wynając salę tutaj https://www.ranchopodbocianem.pl . Mają na prawdę elegancki wystrój a do tego ogromny przylegający ogród dostępny dla gości. Co wy sądzicie o takim rozwiązaniu?

Gość Angela

U mnie całą organizacją zajęła się Pracownia Artis - dziewczyny są wprost niesamowite, pracowite i pomysłowe. Wyszło genialnie!

Gość joanna

Bardzo nam się podobało wesele w Pułtusku w hotelu Milord. www.milordhotel.pl/pl/ Przede wszystkim hotel jest elegancko urządzony, w klasycznym angielskim stylu, z piękną, zieloną okolica, ogrodem. Do tego w hotelu znajduje się stół do bilarda, strefa SPA, sauna na podczerwień plus mają wspaniałą obsługę i pyszną kuchnię, także nie można chcieć niczego więcej.

Gość Agata

Jeśli chodzi o auto to ślubu to skorzystałam z usług firmy Good Car. Jeśli jesteście  z okolic Koszalina to serdecznie polecam.

Gość kornela

mój ślub i wesele oddałam w ręce Pracowni Artis i wspaniale się wszystko udało. miałam początkowo mieszane uczucia co do korzystania z wedding plannera, ale jak zobaczyłam jak to wygląda teraz polecam każdemu!

Tak, wesele można zorganizować samemu. Jednak ja radziłabym zaangażować w nie więcej osób. Rodzice zawsze chętnie pomogą, więc zlecaj im zadania, które nie będą kolidowały z Twoimi planami. Najważniejszą sprawą jest wybór sali i tu możesz zobaczyć jedną z nich https://www.hotelstbruno.pl/przyjecia/wesela . Jeśli zależy Ci na efekcie "WOW" to to jest właśnie takie miejsce.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować