Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks bez zobowiązań co sądzicie

Polecane posty

Gość gość

Cześć, mam 20 lat i jestem dziewczyną. Nie mam koleżanek od bardzo długiego czasu i niestety nie mam z kim wymieniać swoich spostrzeżeń. Moje pytanie brzmi: co sądzicie o seksie bez zobowiązań? Moim zdaniem to nic złego, jednak chyba nie mogłabym tak. Seks dla mnie wiąże się z jakimiś uczuciami i nie wyobrażam sobie robić tego bez nich. Jednocześnie nie potrafię sobie wyobrazić jak mógłby zaspokoić mnie ktoś kto w ogóle nie zna mojego ciała ani upodobań. Jest coś że mną nie tak? Podzielcie moje zdanie? Ps. Panów też zachęcam do wypowiedzi. Ciekawi mnie jak to wygląda ze strony mężczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawiałem seks z koleżanką. Robiliśmy to dla przyjemności. Po prostu nadarzyła się okazja. Do tego alkohol. To wybuchowa mieszanka. Wylądowaliśmy w łóżku. Po wszystkim czyli na drugi dzień znowu byliśmy dla siebie kolegą i koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla czego nie - ja tak wspieram czasem sąsiadkę o 25 lat starszą -chce być sama - lubi być samodzielna - ale niestety taka natura że ma chęć na sex i czasem mnie prosi czy bym jej nie pomógł , 2-3 lata wcześniej ją rozdziewiczyłem ( pomagałem nauczyć obsługi komputera - to było lato i straszne gorąco to chodziła dość skromnie ubrana i ciężko było się nie skusić :) ) umówiliśmy się że to zostaje tylko miedzy nami i bez żadnych zobowiązań będziemy sobie pomagać dopóki nie znajdę sobie dziewczyny w swoim wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie taki seks z doskoku to jak masturbacja. Juz samej wole zrbic sobie dobrze. Udany seks mam z kims z kim laczy mnie wiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam twoja opinie a jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy ktoś lubi seks jak lubi to zawsze znajdzie okazję do kochania się, można nie nawidzić siebie a można kochać pół miasta zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisze kobieta czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
jeśli ktoś umie potraktować akt czysto technicznie, do rozładowania, emocji, napięć, to ok, to po prostu narzędzie do poprawy samopoczucia. Moim skromnym zdaniem lepszy układ niż ten trzeci, bo różnie bywa i w przypadku rozstania to są niepotrzebne sceny, a tak szybka akcja i pa kolego, rozglądaj się uważnie to może jeszcze kiedyś zaliczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej z chęcią rozważę z Toba ten temat napisz na maila bartekbatek2210@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
hej Bartek, Na chwilę obecną nie mam tzw chcicy, ale dzięki za zainteresowanie. Ściski i całuski. A tak z ciekawości, bo widziałam Twój adres już kilka razy, coś się udało złowić? Buziaki, fankasłońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartek nie może złowić nic w realu więc próbuje w necie. Fanka słońca w ostatniej chwili wypluła jednak przynętę i odpłynęła. Bartek jako niestrudzony łowca próbuje dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
przypomina mi to komentarz do filmu przyrodniczego - rozbawiłeś mnie pozytywnie, buźka dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks bez zobowiazań to zwykłe k******o, jak ktos lubi to sie k***i)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartek Ty desperacie, dalej tylko własna graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9:08, szybko ferujesz oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tylko desperat wszędzie maile podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
do 9:08, ocena jak ocena, tyle tylko, że to o czym piszesz, to wydaje mi się, że wiąże się z pobraniem wynagrodzenia. Zgadzam się, szybko ferujesz oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex bez zobowiazan super sprawa, jak meza nie ma w domu bo jest sluzbowo za granica to spotykam sie z kochankiem jest pare lat starszy ale w lozku niesamowity.Ma tez czym mnie do omdlenia doprowadzic A ma duzo grubszego od meza czuje go bardzo mocno jak mnie posuwa, po takim spotkaniu jestem wspaniale zerznieta i zjechana na makxa bez jakis zobowiazan i do nastepnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a często mdlejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jednym razie czy w burdelu może nie ale jeśli było kilka razy to zazwyczaj powstawały jakieś uczucia do niej i zaczynałem się w niej zakochiwać. Nie zawsze a bardzo często nie było to dobre inwestowanie uczuć ale to już inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu piszecie o desperacji ja na necie poznałem fajną kobietę spotykaliśmy się kilka lat było super łączył nas tylko seks robiliśmy to wszędzie zależy ile mieliśmy na to czasu nieraz był szybki numerek w lesie od tyłu na stojąco bo padało samochód kocyk było z***biście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się nie spotykamy wyjechała więc chętnie też poznam jakąś miłą kobietę z kujawsko-pomorskiego może też z ościennych województw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano199
To jak ją poznasz to będzie Ci potrzeba dobrych zabawek erotycznych. Fajne promocje znajdziesz np. tutaj - www.intymnosc24.pl Sam kupiłem po bardzo dobrej przecenie - bo skorzystałem z kodu rabatowego START i mi się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję fajnej dziewczyny chętnej napalonej a nie zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×