Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antybiotyk na zeba a kp

Polecane posty

Gość gość

Mam stan zapalny przy osemce, bol jest nie do wytrzymania, byłam dzisiaj u dentysty i kazala brać antybiotyk. Mówiłam jej, że kp, kazala odstawić dziecko. Z kolei moja pediatra mówi, bo do bieh dzwoniłam, że spokojnie mogę karmić, tylko muszę obserwować, czy bie ma krwistych stolcow. Jeszcze nic nie wzięłam, biję się z myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wybrać- kp albo ból zęba. Mnie nieraz coś bolało przy kp. Na ból pomaga myśl: robię to dla mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz amtybiotyk ? Sa takie dozwolone przy kp. Sama bralam duomox, amoksiklav i ostatnio augumentin jak karmilam. I kp cały czas. Dziecku dalam tylko probiotyk na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:18- rada z d**y Dziewczyna pisze ze ma stan zapalny. To nie jest zwykly bol zęba gdzie wystarczy go wyleczyć i juz. Jak cie dopadnie angina to tez sobie masz myslec " bol gardla albo kp"? Autorko a nie da rady wziac np jakis lek przeciwzapalny plus plukanie tego dziasla? Jak to nie pomoze to bym wziela antybiotyk pod warunkiem ze dozwolony przy kp. A w jakim wieku jest dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 miesięcy. Chyba po prostu lykne ibuprofen, jest przeciwzapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie pasla dziecka bez potrzeby nawet minimalnymi ilosciami antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 miesiecy to luzik.to juz nie noworodek. Sprobuj ibuprom + koniecznie plukanie a jak nie pomoze to wzielabym antybiotyk. Ostatnio mialam augumentin i robilam tak ze poranna dawke wzielam zaraz po kp. W dzien nie karmilam ( zazwyczaj ale zdazalo sie ze bylo kp) a wieczorem antybiotyk brałam zaraz po usypianiu. Tak mi polecil lekarz. Dziecko rok i 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zapalną ósemkę żadne płukania nie pomogą.Wyłącznie antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam antybiotyk, co tam zgorzel czy sepsa- wazniejsze kp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×