Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasza krew z okresu tez tak smierdzi

Polecane posty

Gość gość

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Widocznie masz jakiegoś syfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz czesciej zmieniac podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prd:/ krew nie śmierdzi sama w sobie ,dopiero w kontakcie z powietrzem, a żeby nie śmierdziało to trzeba się częsciej podmywać i zmieniać pieluchę,widzę że tobie trzeba o tym przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,krew miesięczna nie smierdzi.Smierdzi jak rzadko zmieniasz podpaske i się nie podmywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie aż śmierdzi ale nie jest to zapach jak zwykłej krwi, tylko trochę gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię lizać w czasie okresu, wiem że to dziwne ale mnie to kręci, moja dziewczyna już też się do tego przekonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie smierdzi? śmierdzi żelazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłam ze zależy od podpaski. Dla mnie z siatka sa ok ale np bawełniane powodują nieprzyjemny zapach i to nie zależnie od tego czy zmieniam co godzinę czy co 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krew ma specyficzny zapach ale nie śmierdzi g****o to śmierdzi ale nie krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specyficzny slony metaliczny zapach dokładnie a to ze śmierdzi to reakcja na substancje chemiczne prawdopodobnie zawarte w podpaskach krew nie wysycha i wtedy pojawia się taki zapaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a dużo łykasz środków przeciwbólowych? No i dieta, jak jesz, co pijasz i czy palisz. To wszystko ma wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do gina. Moze to byc grzyb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jak się zbliza okres ( tak na 2 dni przed ) to zaczynam smierdziec tam na dole padlina :O takim zepsutym mięsem :( potem jak mam już okres to nie. Ale tez dbam żeby się czetso podmywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, capi strasznie, szczególnie w lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie mocz zanieczyszony krwią często czymś śmierdzi. Zauwazyłem to u wielu kobiet,jak doświadczony badacz. A czym to nie mam pojęcia,pewnie jakimiś lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idz do gina. Moze to byc grzyb. x A co to za grzyb, który ujawnia się tylko podczas miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i uwielbiam wacha ta krew. Jak się masturbuje wacha jąć tamponu lub podpasek dostają orgazmu to zlizuje ta krew. Kręci mnie to na maksa. Od szkoły podstawowej wlamywalem się do damskiej toalety wybierając podpaski. Wtedy jeszcze była wata odlot na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest grzyb miesiączkowy, specjalna odmiana, atakujący tylko kobiety i tylko podczas okresu. Ma specyficzny zapach i wygląda jak łysiczka lancelowata https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ysiczka_lancetowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są jeszcze jakieś podpaski z siateczka czy wszystko bawełna itp....bo ostatnio przeszukałem cały regał w sklepie i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Always podpaski maja siatkę. Tylko takie kupuje. Bella chyba też ma z siatka ale jakoś ich nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wyjęłam kubeczek menstruacyjny pełen krwi, nie ma żadnego zapachu. Śmierdzi zaschnięta krew na podpaskach i tamponach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×