Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wasze matki też robią sobie taką siarę na FB??

Polecane posty

Gość gość

Moja np odkad ma konto to wstawia pierdyliard takich samych zdjec, infantylnie komentuje zdjęcia swoich znajomych (np ktos wstawi zdjecie tortu a ona pisze: o jaki pyszny, daj kawałek hihihi) i co chwile jakies lancuszki typu jak nie polajkujesz to ten kotek umrze. O co kaman?? Czy Wasze matki tez tak robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nie umie nawet dotknąć telefonu żeby czegoś nie wcisnąć jak się jej pokazuje kogoś na fejsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niewiem co gorsze ,moja smsa wysłać nie umie to dopiero człowieku jest dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi starzy nie mają fejsa ale rzeczywiście widzę pełno takich podstarzałych idiotek które rzeczywiście robią dokładnie to samo co opisał autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa tak robi. Bledy ortograficzne wypalaja oczy. Moja matka na szczescie tylko dzwonic umie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka 50+ to technologiczne zero, kompletnie nie umie korzystać z komputera, smsa nie umie wysłać, umie tylko wykręcić numer na telefonie (oczywiście klasycznym klawiszowym) i zadzwonić, wszystkie numery woli pamiętać w głowie bo książka telefoniczna w telefonie to już dla niej za wysokie progi. Ona się wręcz boi technologii i nie ma najmniejszej ochoty żeby się nauczyć obsługi jakiegokolwiek nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Czasami mnie wkurza bo widzę pełno kobiet w podobnym wieku do mojej matki albo i starsze, a mimo wszystko ogarniają nowoczesne technologie a ona jest zacofana jakby z jaskini wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe moja ciotka tak robi, plus non stop udostępnia papieża i jakieś religijne mądrości. Za to mój daleki wujek, już go wykasowałam, ciągle o polityce, taki typowy pisowiec, wyzywa wszystkich od lewaków, jakieś nieznajome osoby, kobiety, że baby do garów, jak któraś ma inne zdanie. Wzięłam go wykasowałam, bo nie chce mi się tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja to się nadziwić nie może że każdy wszystkie informacje zamieszcza i się wszystkim chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszyscy starsi ludzie korzystający z FB zachowują się dokładnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja nie potrafi smsa wysłac nawet i naszczescie nie w glowie jej umieszczanie glupot na fejsie. Ale zauwazylam,ze inne starsze babki z rodziny tez tak robia, zaczyna im odp*****lac po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem matką dorosłych już dzieci.Umiem dzwonić, odbierać sms-y, obsługiwać komputer i na nim pracować. Konta na fb nie mam z wyboru, więc moje dzieci nie muszą się mnie wstydzić. Protekcjonalizm graniczący z pogardą bijący z niektórych wypowiedzi tutaj, a dotyczący własnych matek mnie zmroził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz ma 35 lat, ja mam 27, a jego kuzynka ma 52. Wiecie co to tak zacofany czlowiek pogladowo i technologicznie, ze ojej. Chociaz jest okej to meczy nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:09 dziwisz się im? Poklosie wychowania przez te matki wraz z ojcami. Nie mają dobrego przykładu, powielaja błędy rodziców. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze trzymam tak z nia ale jak nie odezwe sie dzien lub dwa i ona placze, histeryzuje, ze ja sie nie odzywam i oczekuje moich tlumaczen to odechciewa mi sie z nia gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:09 Myśle że jesteś sztywna pania z kijem w d***e i totalnym brakiem dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz zapomnialy jak chlaly i cpaly sluchajac dzemu. Bo one co zle to nieee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam siostry cioteczne takie 40+ i to sie juz wtedy zaczyna... :D cały czas wrzucaja jakies demoty z jakimis chorymi sentencjami,ze sa super hiper twardymi babkami,jakies łancuszki, słodza sobie pod fotami: pieknie hihihi, ja rozumiem starsze panie co sie dorwały i nie maja swiadomosci,ze to wszystko jest widoczne dla wszystkich, ale babki w wieku 40 lat robia z siebie posmiewisko i zachowuja sie jak mentalne ameby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz znajomy ma taka fajna mame, ze do serca przyloz. Ma juz ponad 50 lat. Nie wiem jak u niej z technologia ale jest super. A znam tez takie meczyd**y udajace juz idealyne. Malo sie nie posraja i damy, ze ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 15.56 Tylko ta jego mama zawsze byla taka fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy wpływu na to co robią nasze matki. Możemy jedynie robić wszystko aby nie popełniać takich samych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie niektórzy starsi ludzie na fb dostają małpiego rozumu, takie wąsate Januszę wystawiają swoje foty przerobione wśród delfinów, samochodów słońca i innych płomieni, życzą miłej środy itd. Albo w kółko papież lub sentencje z tematów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowka pod zdjeciem z ostaniego dnia wycieczki swojej corki napisala " twoj dobry czas juz minoł" juz koniec" :):) zabrzmialo pogrzebowo. Wszyscy sie z tego smieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lepsze. "Jade pociagiem do warszawy. Mijam Legionowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam ludzi, ktorzy maja po 25 lat. "Ronaldo przeszedl do Juwentus" o k***a dobrze, ze napisal, bo by nikt nie wiedzial. "Kto kurfa do mnie wydzwania ? Ja cie dojde chujozo znajde cie chociaz bym nie wiem co k***a zniszcze cie kurfa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" zremontowalam wkoncu pokuj. Mam nowy stul i krzeselka" o ja prdl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to moja teściowa na FB wykreowała sobie drugie życie ;) udaje na nim wielką panią psycholog sądowa, że mieszka w Warszawie, ma mnóstwo wirtualnych znajomych których w prawdziwym życiu nawet na oczy nie widziała i każdemu udaje jaka to nie jest ważna, mądra i oczytana. mało tego, kradnie zdjęcia z neta i wrzuca na swój profil jako własne. Nie raz się mnie pytała jak ma odpisać komuś tam, albo czy wiem coś na taki i taki temat (interesuje się psychologią), bo chce to wrzucić na fejsa. Porazka, baba dobiega 50. W rzeczywistości skończyła tylko szkołę średnią chyba i nie ma w sobie za grosz taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzeczony mojej przyjaciolki kiedys sie pomylil i zamiast na spotted wyslac wiadomosc to sie oznaczyl, ze spotted. Wiadomosc brzmiala. Poszukuje najpiekniejszej dziewczyny jaka spotkalem w swoim zyciu. Bylas taka sliczna. Prosze ola odezwij sie do mnie na priv. Nigdy nie zapomne mojego spotkania. Zrobil to po zareczynach. Ona chyba wie. Mieli kryzys ale ja nigdy jej nie powiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co wy wstawiacie na fejsa ? :P Jestem w takiej grupie mam, chyba nie maja swiadomosci ile ja mam lat i jak czytam te inflantywne p*****ly , czy pytania o podstawowe rzeczy.. Na kafe to samo.. Decyzji nie umieja podjac same.. znalezc odpowiedz w plikach grupy ? Po co ? A co to takiego " poszukaj lupka " ? W kolko te same pytania.. bo za trudno kliknac w pliki.. a tam spis tresci.. po co czytac regulamin grupy ? Nie jestescie wcale lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze zdarza się wam, drogie młode kobiety, zwracać do matek z jakimiś problemami, pytaniami, a one publicznie wyśmiewają się z waszej niewiedzy, to ok. drwijcie do woli, to wasze 5 minut. Pamiętajcie jednak, że wasze dzieci urodziły się z przysłowiowym tabletem w dłoniach i za jakiś 10 lat, lub wcześniej to one będą drwić z waszej niewiedzy i zacofania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze zdarza się wam, drogie młode kobiety, zwracać do matek z jakimiś problemami, pytaniami, a one publicznie wyśmiewają się z waszej niewiedzy, to ok. drwijcie do woli, to wasze 5 minut. Pamiętajcie jednak, że wasze dzieci urodziły się z przysłowiowym tabletem w dłoniach i za jakiś 10 lat, lub wcześniej to one będą drwić z waszej niewiedzy i zacofania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×