Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiooola

napoje energetyczne

Polecane posty

Gość basiooola

zdarza Wam się pić napoje energetyczne? Ja od czasu do czasu wypiję tigera, w pracy mam system zmianowy i czasami jak mam wstać wcześnie rano i jakoś funkcjonowac to energetyk się przydaje, na studiach tez nie raz w trakcie sesji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pijam nigdy, no i to niezdrowe. Już dawno było mówione, że szkodzą, a jak widzę młodzież z energetykami to nic tylko walić głową w ścianę, za totalną bezmyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poke nawet codziennie i zdaje sobie sprawe ze to nie zdrowe ale nie lubie kawy a energetyk mnie pobudza. Nie wysypiam sie i nie ma znaczenia czy spalam 4 godziny czy 10 godzin. Robilam badania i jest niby w porzadku ale jak.nie wypije to zasypiam juz okolo 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluchnaaa
Nie przesadzajcie. Kawa też w dużych ilościach nie jest zbyt zdrowa. ja od czasu do czasu piję tigera, jeśli miałam kiepską noc albo dłuzej muszę posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zellek
ja w tygodniu kilka razy jestem na nocce a potem w ciągu dnia musze normalnie funkcjonować, bez Tigera nie dałbym rady, piję żebys ię pobudzić nie robię tego codziennie a tylko wtedy kiedy potrzebuję i jakoś nie uzależniłem się i nie mam problemu z energetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam nie przeszkadza jak czasem wypije sobie tigera. Tyle razy mnie juz uratowal, jak zarwałam noc, a rano trzeba było być na chodzie. Lepiej i szybciej pobudza niż kawa. Trzeba tylko znać umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.07.23 Nie przesadzajcie. Kawa też w dużych ilościach nie jest zbyt zdrowa. ja od czasu do czasu piję tigera, jeśli miałam kiepską noc albo dłuzej muszę posiedzieć. Zgłoś Ale porównanie. Kawa to sama natura, a w tym g*****e z puszki jest cała masa chemii z Chin, wiem bo pracuję w zakładzie gdzie to robią. Całe wory sproszkowanych chemicznych świństw się sypie do nastawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×