Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można się kimś zauroczyc i jednocześnie mieć go za nic?

Polecane posty

Gość gość

Za śmiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, śmieć jest śmieciem a kto inny podmiotem zauroczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie? Żałosne pytanie. Chyba że ktoś się śmieciem zauracza bo jest psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie,ze nie, skad takie pytanie??? osoba w ktorej jestesmy zauroczeni jest dla nas gwiazdka z nieba i uwazamy na slowa i zachowanie zeby nie stracic tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od sytuacji. Mozne był/była zauroczona a ty to zepsułes i teraz na złość ci robi. Kto się czubi ten się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie można. Nie można komuś kto jest dla Ciebie ważny robić celowo na złość lub mieć go za nic. Jeśli tak się dzieje, to to co czujesz to tylko hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za śmiecia to nie, ale kto wie w ramach zboczonych fantazji z odpowiednią osobą takie stwierdzenie, że nie jesteśmy równi może by nawet krecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak mam. Z jednej strony wciąż mi się on podoba a z drugiej mam go za nic, za śmiecia - bo wybrał inną i jest z nią szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:43 Nazywasz go śmieciem tylko dlatego, że nie wybrał Ciebie a inną? Naprawdę tyle wystarczyło, żebyś go tak zmieszała z błotem? To chyba trochę niesprawiedliwe. A może to ta którą wybrał jest właśnie bardziej wartościową osobą niż Ty. W sumie nawet by mnie to nie zdziwiło sądząc po Twojej wypowiedzi. Dlaczego jest przez to śmieciem? Może się zakochał. I dlaczego tak ostro zareagowałaś? Zostawił Cię dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak to prawda, najpierw ze mną flirtował itd dopóki zjawiła się ona. Lepsza, młodsza, mądrzejsza - studentka medycyny. Nie dziwię się jemu. Każdy na jego miejscu postąpiłby tak samo. Trudno, zdarza się. Przecierpiałam swoje, codziennie muszę go widywać w pracy. Dlatego go nienawidzę, bo na jego widok cierpię jeszcze bardziej. Ciężko jest mi udawać, że nic do niego nie czuję. Unikam go jak ognia, ale nie jest to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w kims zauroczona, ale nie chcialam, wolalam skonczyc z tym uczuciem, tak sobie zadecydowalam, bo mi sie nie chcialo angazowac, wiec dla mnie "był" smieciem, umiejetnie go sobie obrzydzilam i uczucie mi przeszlo, teraz wlasciwie widze tylko jego wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:05 Faktycznie śmieć. Ale to przejdzie. Wiesz co zrobić, żeby przeszło? Bywaj w miejscach, gdzie możesz poznać innych mężczyzn. Jak się kimś nowym zauroczysz, od razu o śmieciu zapomnisz. Może nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu atrakcyjnych facetów stąpa po tej ziemi :D Ja Ci to mówię :D Nie warto koncentrować się na kimś, kto jak widać nawet nie jest Ciebie wart :) Szukaj, a znajdziesz kogoś odpowiedniego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieć bo wybrał lepszą :D hahaha brawo dla niego za odwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:16 Więc wcale nie byłaś zauroczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MSZCZĄCE SIE KU RWY OBLAĆ KWASEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrzydzisz sobie kogoś, kto wg ciebie jest przystojny, męski, seksowny, kto po całości podoba Ci się jak i w detalach. Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś śmieć bo wybrał lepszą smiech.gif hahaha brawo dla niego za odwage! x Nie dlatego, że wybrał lepszą tylko dlatego, że wcześniej z tamtą flirtował do tego stopnia, że zdążyła się zakochać. Jakoś wtedy mu wszystko w niej pasowało. Nagle mu się odmieniło? Ale to nic. Dziewczyna szybko zapomni niech tylko zauroczy się innym. Długo płakać po kimś takim nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj da sie obrzydzic sobie kazdego, ja np. wyobrazam sobie faceta jak beka, pierdzi, je gile z nosa, bije kobiety, chleje, zdradza i od razu jestem obrzydzona jakimkolwiek facetem, mam bujna wyobraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i po kiego grzyba mi zauroczenie np. w pracy gdy ja sie nie umiem zachowac jak mi sie ktos podoba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie zachowujesz wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×