Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jako 21 letnia matka z 2 dzieci nie mam prawa wybrzydzać i szukać faceta

Polecane posty

Gość gość

Mam tego dosyć, życie nie układa się idealnie, mam 2 dzieci, kończe studia zaoczne, staram sie znaleźć faceta ale dlaczego ja mam wybierac byle kogo? Jak powiedziała Marylin Monroe: "jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza." A faceci uważają że mam wybierać byle kogo, dziwią się żę wybrzydzam i szukam kogoś kogo pokocham i pokocha mnie i moje dzieci. Tylko polscy faceci sa tacy beznadziejni, za granica tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale k prowo. Jak sie czyta tytul to juz mozna odniesc wrazenie, ze drwisz z takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbbbuuuuuaaaahhhhaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomyliłaś się czasem z wiekiem w tytule? Kończyć studia w wieku 21 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo juz to prowo. , odgrzewany kotlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś szukać takiego bez jaj, bo do 30 miałabyś jeszcze 5 dzieci=7dzieci=3500zl+ 1200 jako sprzątaczka zaoczna, razem4700+ coś z Mopsu.Szukaj jednak z jajami, to będziesz mogła studiować jeszcze że 30 lat, a potem przegłosują eutanazję.Nalezy się 300 zł za podanie planu na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłabym ci poszukać rozumu w pierwszej kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli to proś o to jednak sa takie dziewczyny. Niestety będąc w takiej sytuacji za bardzo wybrzydzac nie możesz. Albo będziesz mieć takie cholerne szczęście że znajdziesz fajnego faceta który zaakceptuje Cię z całym bagażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam ... ja mam 23 lata 2 dzieci, brak rodziny na, którą można liczyć. Można by było odnieść wrażenie, że powinnam soe podpasowac pod męża żeby mieć dach nad głową itp. Wiem ,że jestem na tyle atrakcyjna i mogę wybrzydzac w kochankach :D adoratorow mam pod dostatkiem wiec mąż sie pilnuje ze wszystkim. Póki jesteś młoda to wybrzydzaj, dzieco to tylko pr ze szkoda dla egpistycznych mężczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powiedziała Marylin Monroe: "jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza." Kurła, jak ja nienawidzę tego durnego tekstu. Widziałam kiedyś takiego mema: kobieta z pobitą twarzą, a pod spodem podpis "jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorszy, nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepszy. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka królica 21 lat i już dwójka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 lata i 2 dzieci, mam męża kochanego ale nie oceniam, bo każdy mógł źle trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, większość facetów nie chce wychowywać cudzych dzieci i wybierają kobiety bezdzietne. Tym bardziej, że masz dopiero 21 lat, a w tym wieku 95% kobiet nie ma dzieci. Każdy facet woli wychowywać swoje własne dziecko, a nie dziecko innego faceta. Więc oczywiście masz prawo wyboru faceta, ale musisz mieć świadomość, że zbyt dużego wyboru to Ty nie będziesz mieć. Więc poniekąd nie możesz być zbyt wybredna. Zresztą działa to w obie strony, bo zdecydowana większość kobiet też wybiera sobie na partnera facetów bezdzietnych, ci dzieciaci mają znacznie mniejszy wybór ;) Mało znam kobiet, które by weszły w związek z facetem dzieciatym tak po prostu.... chyba że są mocno zakochane, ale i tak później płaczą w poduszkę bo dla faceta dziecko będzie najważniejsze, a ukochana będzie na 2 miejscu. Cudzego dziecka nigdy nie pokochasz tak jak własnego, to prawda stara jak świat. I dlatego posiadanie dzieci czyni cię w oczach potencjalnych partnerów mniej atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×