Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polacy są rozpieszczeni i szukają młodych modelek. Polecam Niemców

Polecane posty

Gość tylko modelki albo NIC
polki szukają ideałów to polacy oczekują modelki, no bo niby czemu nie? jak już ma ktoś ględzić to niech przynajmniej będzie to fajna du'pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsza dupa to ten stary zdesperowany kawaler który zakłada tematy o 30 latkach. Może któryś pan się zlituje i go przeleci bo żadna stara panna nie jest jak widać chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:56 No jeszcze żadna stara panna nie jest aż tak zdesperowana buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 24.07.2018 o 18:42, Gość gość napisał:

Niemców powiadasz... Masz na myśli pewnie Niemca Mohammeda i jego kolegę Niemca Mutombę. "prawdziwi" Niemcy też już mają wyje... na roszczeniową podstarzałą księżniczkę z Pierdziszewa Górnego

Ci "Niemcy" to tak jak ten Ahmed co nie dawno zadźgał taką jedną w Berlinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niemcy sa cudownymi partnerami 😉 polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie polki

Niemcy to dopiero są dranie, a polczyny dla nich to tylko pomyje i niższa warstwa, biorą polczyny jak niemki ich oleją. Polki byle obcokrajowcem się podniecają jakby tacy nie sr/ali, a takiego samego polaka olewają, zero logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Tak, tak Niemcy biorą Polki nawet po 40 ale sami są starymi otyłymi kawalerami, nagle Polka zauważy w nim potencjał i Niemiec wierzy, ze jest akcyjny i szczęśliwy, ze poznał kobietę która będzie mu myć okna i zawieszać firanki a i skosi trawę w ogródku uważając aby poustawiane krasnale nie uległy zniszczeniu przez kosiarkę. Potem już jest jak wszędzie - rozczarowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusdycat

20 to wolą młody, na,wymianie studenckiej swòj pierwszy pocałunek ( namiętny ski z językiem) miałam z typowym Niemcem. Blondyn, wysoki I niebieskie oczy. Przez do końca tygodnia nie odstępował mnie na krok, ale to poradziła mi włoska koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska

To są jeszcze tacy młodzi Niemcy o aryjskim typie urody ? Myślałam że już wyginęli jak dinozaury wraz z napływem emigrantów z Turcji i innych krajów wschodnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×