Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polacy są rozpieszczeni i szukają młodych modelek. Polecam Niemców

Polecane posty

Gość gość

W Niemczech facetom nie przeszkadza że kobieta ma 35 lat, w Polsce każdy szuka studentki I na taka nikt uwagi juz nie zwróci. Nie wspomnę o tym, że Polacy są zniewieściali coraz więcej pisssd w rurkach, szukających mamusi z wlasnym mieszkaniem Kryzys meskości I nadgorliwość materk Polek zrobiła swoje Polkie niedługo jak Ukrainki wycwanią się I będą szukać meżów za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to w większości j****e dziady z kredytem na mieszkanie, bieda, nieraz mnie taksówkarze napastowali jak byłam młoda, tzn. ze nie mogli przymknąć ryja, a teraz cichutko jak dobiłam 30stki, i chwalą się, ze spotykają się z młodymi doopami taaa jak sobie narysują albo jak złapią jakaś idiotkę z wiochy, stare, obleśne, biedne dziady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc studentem szukasz studentki ( bo uczennice to już zupełnie nowa generacja kulturowa) Będąc nowym w pracy szukasz studentki (bo jeszcze załapiesz się w swoją generację) Będąc 5-10 lat w pracy szukasz studentki bo w końcu możesz imponować zasobami a studentce potrzebny jest z eng "head-start" Będąc już 40 letnim gościem szukasz studentki bo masz kryzys wieku średniego Nie wiem nawet jakiej jesteś płci, ale nie możesz narzekać na to, że każdy szuka jak najlepszej oferty. Rynek matrymonialny jest kapitalistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego że jest kapitalistyczny? Dojrzały facet szuka partnerki czy córki? jakos nie widzę aby Ci wszyscy kawalerowie po 30 30 I 40 tak chętnie żenili się ze studentkami. Studentki same szukają studentów albo rówieśników, mając 25 lat nie bardzo interesowałam się 35 latkiem. Taki był dla mnie za stary. Sądzisz że facet w wokolicach 40 tak łatwo się dogada z 25 latką? w niektórym przypadkach tak ale jednak jest różnica wieku do wspolnego życia A wracając do Niemców, znam przypadki że fajne 30stki wyrwały bogatych Niemców po 30. W Polsce nie do pomyślenia, bo Polak musi bzykać młode..bo mu sie należy a osobowosc ma w d...ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćleń
pogódź się z tym że zrobiłaś się stara, brzydka i już nawet taksówkarz cię nie podrywa, zamiast obwiniać o to cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie ma się z czym godzić, tłumaczy że W Niemczech faceci nie szukają tak młodych jak wy Polacy/. I ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy miałkich ludzi
problemy miałkich ludzi bez wyrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne 30stki wyrwały bogatych niemców? To współczuje tym niemcom bo mają kur/wy które tylko na kase poleciały a teraz się lansują ... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stki hahaha
po kiego wuja brać przeterminowaną 30stke gdy masa 20stek wchodzi na rynek co roku? Młodych doop jest masa, a jak nie mato za rok znowu będą, wystarczy poczekać. Samotne 30stki to przegrywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie zdajecie sobie sprawy jacy jesteście puści polacy młodej doopy szukają niedowartościowane niedoyeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodej, płodnej doopy szukają znawcy genetyki i natury geniusze, po co komu stara 30stka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemki to paskudy
niemcy to debile, biorą byle polczyny, każdy odpad z PL lepszy dla nich niż ich paskudne babsztyle, buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym był facetem na poziomie z odpowiednimi zasobami to szukał bym młodej a tak muszę się zadowolić 30plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znawcy genetyki hahahaha Polacy, znowu mnie r************e swoim z******tym ptasim rozumkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćleń 2018.07.20 Bardzo mnie to wk*****alo jak mnie taksówkarze i inni budowlańcy podrywali. Podstarzałe, łysiejące dziady z brzuszkiem, które nie maja nic ciekawego do powiedzenia ani zaproponowania. Na szczęście teraz jest mną zainteresowany lepszy sort mężczyzn, pokazując swoje zainteresowanie w bardziej kulturalny sposób. Tłumaczenie dla mizoginow po zawodówce - faceci mnie nadal lubią, podobam się, ale nie wam i bardzo mi to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 19 lat a ja 40+ i nie wyobrażam sobie żyć z taka gowniarą. Jeździć z takim dzieciakiem do moich rodziców przedstawiać znajomym. Czułbym sie jak jakiś oszołom. Kobieta owsze młodsza, ale nie 20 lat, bo to inne pokolenie i inne poglądy! Dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100000000000000000000000000000% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba są zakochani w prostytutkach z Roksy :D:D która młoda by chciała starego buca na stałe i przedstawiać takiego dziada rodzinie hahaha, to, że dorobił się jakiejś kasy nie znaczy, że wszystko może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj mlodej doopy szukają mądrzy faceci, na wuj im niepłodny trup po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak musi być
gość dziś Moja córka ma 19 lat a ja 40+ i.... > 19 to gówniara jeszcze ale 23-25 można już brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie każda młoda leci tylko na kase, nie pitol bo nic nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
dokladnie , ale jest to wina kobiet. Zrobia WZSYTSKO zeby facet je dostrzegl i najwiekszym awansem w zyciu mlodej kobiety jest CHLOP i najwieksza ambicja ... Faceci to wykorzystuja, biora sobie naiwne i modle d**eczki a potem je jeszcze zdradzaja. Niemcy to kraj kobiet wyzwolonych i facei traktuja taka kobiete na rowni. Mieszkalam tam i sie zgodze z postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:44 chyba na twojej zapadłej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemców powiadasz... Masz na myśli pewnie Niemca Mohammeda i jego kolegę Niemca Mutombę. "prawdziwi" Niemcy też już mają wyje... na roszczeniową podstarzałą księżniczkę z Pierdziszewa Górnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22+ to nadal gówniara i po co takiej młodej kobiecie jeden z was jak i tak ją byście kopnęli w doopę po 25 roku życia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:42 Skąd tyle jadu? :D klep takie głupoty swojej 20-letniej Dżesice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy sa inteligentni szarmanccy przystojni idealni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Niemcy sa sto razi lepsi od polaków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co racja to racja, dla takiego Niemca Abdula stukanie podstarzałej tlenionej Karyny to jest jakiś awans społeczny. Więc panie do boju, Niemcy czekają :D Tylko im sobie tak nie poszczekacie jak wąsatemu polaczkowi, dostaniecie raz w dziób i będziecie chodziły jak w zegarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×