Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kłótnia z żoną

Polecane posty

Gość gość

Witam, jedziemy z żoną na wakacje do Warszawy i planuję urwać się w jeden wieczór na popijawę ze starymi kumplami ze studiów, z którymi nie widziałem się ok. 10 lat. Ona się zdecydowanie nie zgadza, dostałem ostrą zjebę. Krzyczy że nie będzie siedzieć w nocy sama z dziećmi w hotelu, ze to nie fair. Poradźcie jak jej to wynagrodzić, co dać w zamian? Proponowałem że pójdzie sobie sama na cały dzień do galerii i może kupować co chce, ale to jej nie zadowala. Wakacje wiszą na włosku, dzieci są załamane, ja nie odpuszczę, pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz sam na te wakacje,po co się stresować a i popijesz więcej.znajac życie cieszysz się bardziej popijawa niż wakacjami,ta ja wkurza,udawaj ,że nie masz na to ochoty tylko głupio kumplom odmówić.jak już się spotkacie to jazz na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty masz 35 lat? piszesz jak male dzicko dobraliscie sie z zona, male dzieci po 30. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechałbym sam, ale jak wrócę mogę otrzymać pozew rozwodowy... Gość dziś Nic nie rozumiesz, nie masz pojęcia o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobila inaczej ale to zalezy ile lat maja Twoje dzieci. Zrobilabym taki dokladny plan dnia, zwiedzanie, zabawy, bardzo dlugie spacery tak by zmeczyc ich wszystich az padna . Do tego stopnia, ze zona bedzie zadowolona wrocic do hotelu by odpoczac. Ty zas wez witaminy by skorzystac z wieczoru z kumplami. Ale faktycznie ona nie jest zbyt tolerancyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żonie zamów masaż i kosmetyczke, dzieciom niańke na cały dzień a ty do burdelu z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot uwiązany
baby to głupie cípy, na hooj ci się było żenić, teraz masz przesrane i musisz się wiecznie spowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co robiliście dzieci? Przecież to zmienia życie w wiezienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 rada z serialu lub bajki. Od kiedy to bierze się witaminy i one po kilku minutach dają energię?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wziąłeś to masz i hooj
bierz rozwód bo twoja baba to poyeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastapny umyslowo uposledzony zenada duzy dzieciak, bubububuhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli to prawda, to naprawde wspolczuje Ci zony. jak mozna komus zabraniac wyjscia gdzies z kolegami? no chyba ze cos ukrywasz I cos kiedys z nimi nabroiles, no to sie nie dziwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów żonie przystojnego masażystę na wieczór - gwarantujemę, że bedzie zadowolona i nie bedzie Cię nękać na popijawie z kolegami. Tylko uważaj, bo moze jej sie spodobać i stwierdzi, ze jestem cienki Bolek w łożku :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×